Медиите за Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот petkan » 31 яну 2015 14:00

ntodorov написа:ТуЙ нЯщо Анисе отдавна не трябва да го коментираме.
Адвокати, мениджъри, дрън-дрън. Първо в главата си
акъл, съвест и доблест трябва да имаш след това всичко
останало. Крив-прав, то нещата в живота винаги се нареждат
и идват на мястото си. Маймунката мадагаскарска пак ще се
качи на дървото някой ден...Точно заради него пък БГ - клубовете
да се изпъват, като войнишки чаршаф - не бива. Аз с Вальо BRF
до бой щях да стигна заради мадагаскарския, но ето...години по-късно
Вальо дойде с един Тюламор у нас, извини ми се момчето заради неудобството
, в което ме/ни оставиха тогавашните Титани и толкоЗ. Пито-забравено.
[offtopic]абе по друг повод му изпихме Тюламорче-то, ама карай. :) И понеже не ми се извинил си чакам...следващото :twisted: :twisted: :twisted:[/offtopic]


Ам чи не бях ли и аз потърпевш от Вальовия инат, та само на теб да се извинява? :o
[offtopic]Ама то имало и офтопик... значи не съм безвъзвратно закъснял :)[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот Der Führer » 05 фев 2015 15:07

petkan написа:
ntodorov написа:ТуЙ нЯщо Анисе отдавна не трябва да го коментираме.
Адвокати, мениджъри, дрън-дрън. Първо в главата си
акъл, съвест и доблест трябва да имаш след това всичко
останало. Крив-прав, то нещата в живота винаги се нареждат
и идват на мястото си. Маймунката мадагаскарска пак ще се
качи на дървото някой ден...Точно заради него пък БГ - клубовете
да се изпъват, като войнишки чаршаф - не бива. Аз с Вальо BRF
до бой щях да стигна заради мадагаскарския, но ето...години по-късно
Вальо дойде с един Тюламор у нас, извини ми се момчето заради неудобството
, в което ме/ни оставиха тогавашните Титани и толкоЗ. Пито-забравено.
[offtopic]абе по друг повод му изпихме Тюламорче-то, ама карай. :) И понеже не ми се извинил си чакам...следващото :twisted: :twisted: :twisted:[/offtopic]


Ам чи не бях ли и аз потърпевш от Вальовия инат, та само на теб да се извинява? :o
[offtopic]Ама то имало и офтопик... значи не съм безвъзвратно закъснял :)[/offtopic]

То ако гледаме заслугите ... покрай мадагаскарския аз водих основните спорове с Вальо ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 12 фев 2015 20:28

Черноморец с още един спонсор
Девета фирма се включи в помощта за Черноморец (Бургас), като стана партньор на Сдружението Бъдеще за Черноморец, съобщиха от организацията.
„Големи благодарности на MARVIN’S, чиито ръководители приеха нашите идеи за подпомагане на Черноморец“, съобщиха от Сдружението, което беше създадено преди две седмици.
Миналата седмица бяха обявени първите осем фирми-партньори, които ще дадат своя принос за синия бургаски клуб с продукти, финанси, труд и време. Това са Анимационен свят ЕООД, ЕТ Томи, Трансвагон АД, Фаркол АД, Виста 2013, RM Brothers, Дорослава и една от най-модерните клиники в цяла България- Лайф Хоспитал, предпочитана от доста руснаци, живеещи по Черноморието.
Възстановяването на единствения контузен в отбора- Борислав Борисов, върви по план, съобщи старши треньорът Неделчо Матушев. Той каза, че в началото на новата седмица е планирано Борисов да започне тренировки на пълни обороти, но преди това да стане, ще му бъде направен нов пълен преглед.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 17 фев 2015 10:01

Черноморец не се огъна пред Левски, спъва ги за лиценза
Ръководството на Черноморец, в лицето на прокуриста Пламен Киряков, не се огъна пред това на Левски. Преди дни се появи информация, че от „Лазур“ са били склонни да разсрочат дълга на столичани по трансфера на Пламен Димов. Специално за TribunaBurgas.bg обаче, Пламен Киряков разкри, че това няма да стане.
„Няма да разсрочваме задълженията на Левски по трансфера на Пламен Димов“, лаконичен бе началникът на Черноморец.
Както е известно столичани се намират в сериозна финансова криза. Заради множество дългове, те са изправени пред сериозна угроза да не получат лиценз. Именно поради тази причина „сините“ от София се опитват да разсрочат част от задълженията си. Едно от сериозните такива е именно към „акулите“. От „Герена“ дължат 150 хил. лв. на бургазлии по трансфера на Пламен Димов.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Медиите за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 18 фев 2015 22:33

Шокираща смяна на собствеността в „Петрол“
Шокираща промяна на собствеността в „Петрол“ АД се е разиграла преди дни, съобщава ПИК. Според източници на медията, в петролната компания е влязъл много голям акционер в лицето на „Перфето консултинг“. Проверка е установила, че въпросното дружеството разполага с 16.4%, след като купува акциите от „Вип пропъртиз“ през борсата.
Притежател на „Перфекто консултинг“ е Георги Пенчев. След бягството на злополучния банкер Цветан Василев в Белград, контролът върху „Петрол“ бе поет от Гриша Ганчев. Босът на „Литекс“ успя да се вклини в компанията, за която се бореха Денис Ершов и Митко Събев. Ганчев включи в управлението на „Петрол“ свои доверени хора от спорта.Бизнесменът наложи контрол върху три от четирите фирми, които поеха ръководството на „Петрол“ след изчезването на Василев.
Източник: ПИК


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта