Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот subzero » 25 ное 2013 21:22

k.dimitrov написа:Това го взех от Фейсбук. Човекът пише и тук. Един от хората, които не пропускат мач на отбора. Напълно го подкрепям.:"хайде стига с вашите простотии бе...Херо ли е виновен,че половината не могат да си завържат бутоните.Херо не налагал юноши,пълно безумие.Аз лично не помня сезон в който Херо да не е налагал млади играчи като се почне от Трика,Ванчо Траянов,Владо Стоянов,Георги Божилов,Орлин Старокин,Терзиев и т.н друг е въпроса дали играчите имат потенциал за футбол."

Абсолютно съм съгласен. Херо не е виновен,че е заобиколен от некадърници . Виновен е единствено за това,че още ги търпи.
Както разкара Оливейра,така може да разкара още няколко човека.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот Devian » 26 ное 2013 03:00

k.dimitrov написа:Това го взех от Фейсбук. Човекът пише и тук. Един от хората, които не пропускат мач на отбора. Напълно го подкрепям.:"хайде стига с вашите простотии бе...Херо ли е виновен,че половината не могат да си завържат бутоните.Херо не налагал юноши,пълно безумие.Аз лично не помня сезон в който Херо да не е налагал млади играчи като се почне от Трика,Ванчо Траянов,Владо Стоянов,Георги Божилов,Орлин Старокин,Терзиев и т.н друг е въпроса дали играчите имат потенциал за футбол."

Ники,цитираш Кмета,ако не се лъжа.Смятах да го поправям още там откъдето си го взел,ама темата се отплесна в друга насока на лични обвинения...За Трика имам спомени от времето още когато Спартак Вн надуваха шушоните на мазута и заедно с Диян Дончев и Пламен Тимнев се очертаха като най-перспективните местни играчи, така че за приноса на Херо при неговото налагане и развитие е смешно да се говори,виж за Стефан Грозданов,Феро и другите изредили се начело на Спартак Вн по онова време съм съгласен.За Ванчо може и да се бъркам,но мисля,че в Левски Кюстендил беше привлечен от Соколов,отделно не е местен юноша и е привлечен на 22 години,а Херо винаги е твърдял,че чужденците трябва да са поне с една класа на местните,затова не виждам какъв юноша е развивал и налагал след като е имал готов играч.За Терзиев ще цитирам Уикипедия : През 2009 г. Терзиев подписва пет годишен договор с Черноморец (Бургас). На 29 август 2009 г., той прави своя дебют за отбора при победата с 3:0 срещу Спортист (Своге)......и да видим къде е Херо по това време: През сезон 2006–2007 , 2007–2008 и есента на 2008 г. е треньор на "Черноморец". От декември 2008 г. до 2009 г. е треньор на "Амкар" (Перм),а от 2009 г. до пролетта на 2011 г. на „Ал Кадисия“. Така че определено не съм се объркал,че Балъков започна да налага това момче,същото важи и за Старокин,който с Черноморец влиза в А група под ръководството на Херо и след това е предоставен на Нафтекс,а е върнат отново в Черноморец от Балъков.Реално Херо започва да налага единствено Владо Стоянов,Георги Божилов има 20-на мача за Нафтекс,така че за какво говорим. 8-)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот Devian » 26 ное 2013 03:10

subzero написа:
k.dimitrov написа:Това го взех от Фейсбук. Човекът пише и тук. Един от хората, които не пропускат мач на отбора. Напълно го подкрепям.:"хайде стига с вашите простотии бе...Херо ли е виновен,че половината не могат да си завържат бутоните.Херо не налагал юноши,пълно безумие.Аз лично не помня сезон в който Херо да не е налагал млади играчи като се почне от Трика,Ванчо Траянов,Владо Стоянов,Георги Божилов,Орлин Старокин,Терзиев и т.н друг е въпроса дали играчите имат потенциал за футбол."

Абсолютно съм съгласен. Херо не е виновен,че е заобиколен от некадърници . Виновен е единствено за това,че още ги търпи.
Както разкара Оливейра,така може да разкара още няколко човека.

Ами Херо е там да ги учи и наставлява,а не само да ги подрежда и овиква,а за това,че не знаят как да си връзват обувките да търси отговорност от приятеля си Алекси Желязков,който зае този пост по негово настояване :evil:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Алабаланица
Мнения: 42
Регистриран на: 09 мар 2013 22:22
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот Алабаланица » 26 ное 2013 09:57

nasko75 написа:
Алабаланица написа:Вашата работа е гладно прасе, просо сънува. Какви ваши бивши юноши, какъв Патев ви е пак в главата? Интересно ми е как хора, които познават конюнктурата в отбора ви твърдят подобни неща. Този отбор, докато не изкара набори 96,97,98 футболисти никой няма да си даде сърцето за него от т.н "ваши юноши"! Дано има и кой да им дава куража да го правят.

П.П. интерпретацията на поговорката не е случайна. Патев е с две годишен професионален договор с Нефтохимик. Да си знаете!


по въпроса за Патев - нали се сещаш, че най-лесното нещо на света е да се разтрогне договор с Нефтохимик 1962, Пирин ГД и любимец. Според тебе, договорите в този отбор имат ли някакво друго значение, освен да се използват при картотекиране???
да те светна - ще има хора от Нефтохивик 1962, които ще дойдат в Черноморец през зимата...ще има и такива, които отиват в други отбори в А група. Единият даже вече е продаден и оттам са парите, с които плащате пътя до Сливен и обратно...
има и момчета от набор 1995, които не са били никъде другаде, освен в школата на Черноморец...например Милчо и още трима души, които едва ли си чувал

Е това твое мнение ме разсмя :) Мислех да ти отговарям,но едно изречение в твоя коментар ме отказа. Няма смисъл, както се казва в такива случаи. :mrgreen:

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот nasko75 » 26 ное 2013 20:23

Алабаланица написа:
nasko75 написа:
Алабаланица написа:Вашата работа е гладно прасе, просо сънува. Какви ваши бивши юноши, какъв Патев ви е пак в главата? Интересно ми е как хора, които познават конюнктурата в отбора ви твърдят подобни неща. Този отбор, докато не изкара набори 96,97,98 футболисти никой няма да си даде сърцето за него от т.н "ваши юноши"! Дано има и кой да им дава куража да го правят.

П.П. интерпретацията на поговорката не е случайна. Патев е с две годишен професионален договор с Нефтохимик. Да си знаете!


по въпроса за Патев - нали се сещаш, че най-лесното нещо на света е да се разтрогне договор с Нефтохимик 1962, Пирин ГД и любимец. Според тебе, договорите в този отбор имат ли някакво друго значение, освен да се използват при картотекиране???
да те светна - ще има хора от Нефтохивик 1962, които ще дойдат в Черноморец през зимата...ще има и такива, които отиват в други отбори в А група. Единият даже вече е продаден и оттам са парите, с които плащате пътя до Сливен и обратно...
има и момчета от набор 1995, които не са били никъде другаде, освен в школата на Черноморец...например Милчо и още трима души, които едва ли си чувал

Е това твое мнение ме разсмя :) Мислех да ти отговарям,но едно изречение в твоя коментар ме отказа. Няма смисъл, както се казва в такива случаи. :mrgreen:

мИ СМЕЙ се бе, то смехът е здраве...иначе потрисам се, че не си ми отговорил. Ако не ми отговориш, ще си прережа вените, честно

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот El greco » 26 ное 2013 21:04

Алабаланица , или по-точно г-н Ффсезнайко , ами това което Наско написа се потвърди с една статия на Тема спорт . Жалко само , че парите остават за мазния отбор ... Още по - жалкото е , че баща му на Живко е фен на Черноморец ! Но ще дойде Видов ден !

Алабаланица
Мнения: 42
Регистриран на: 09 мар 2013 22:22
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот Алабаланица » 27 ное 2013 10:05

El greco написа:Алабаланица , или по-точно г-н Ффсезнайко , ами това което Наско написа се потвърди с една статия на Тема спорт . Жалко само , че парите остават за мазния отбор ... Още по - жалкото е , че баща му на Живко е фен на Черноморец ! Но ще дойде Видов ден !

Рядко сме на едно мнение г-н съдържател на пиФници. Видов ден идва!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот Bourgas » 27 ное 2013 10:35

Алабаланица написа:
El greco написа:Алабаланица , или по-точно г-н Ффсезнайко , ами това което Наско написа се потвърди с една статия на Тема спорт . Жалко само , че парите остават за мазния отбор ... Още по - жалкото е , че баща му на Живко е фен на Черноморец ! Но ще дойде Видов ден !

Рядко сме на едно мнение г-н съдържател на пиФници. Видов ден идва!

Добър ден, а ти си?
[offtopic]Мачът беше трагедия от където и да го погледнеш, няма нужда от коментар.[/offtopic]
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот El greco » 27 ное 2013 10:37

Няма как да съм на едно мнение с дребна душичка , спотайвяща се като съсел . Аз не се крия , а ти си се барикадирал в потайност , от страх да не се разбере , кой си и плюеш , плюеш злобни коментарчета . Не , че особенно ме впечетляваш , по - скоро ме развеселяваш и ме разсейваш в зимната скука . Да , Видов ден иде , за вас също обаче . Не е ли вярно , че Гриша Ганчев ви подхварля като на Котелски музиканти някой лев за да си покривате текущите разходи срещу продажбата на Живко ? И само заради игрите на онзи неосъществен политик Милен Георгиев не облече синята фанелка , която със сигурност му стои по- добре . Всъщност твоето мнение няма никакво значение за мен .

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Ботев(Пловдив)-Черноморец(Бургас)

Мнениеот plamenski » 27 ное 2013 14:25

El greco написа:Няма как да съм на едно мнение с дребна душичка , спотайвяща се като съсел . Аз не се крия , а ти си се барикадирал в потайност , от страх да не се разбере , кой си и плюеш , плюеш злобни коментарчета . Не , че особенно ме впечетляваш , по - скоро ме развеселяваш и ме разсейваш в зимната скука . Да , Видов ден иде , за вас също обаче . Не е ли вярно , че Гриша Ганчев ви подхварля като на Котелски музиканти някой лев за да си покривате текущите разходи срещу продажбата на Живко ? И само заради игрите на онзи неосъществен политик Милен Георгиев не облече синята фанелка , която със сигурност му стои по- добре . Всъщност твоето мнение няма никакво значение за мен .

Опааа. Не знам колегата, какво знае...но аз знам, и че и ти не знаеш всичко...
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта