Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 04 ное 2013 19:09

sn_ написа:Вие, ако бяхте на нашето положение последните 5 години досега да сте чао! И вчера децата с придружители бяха другаде, така, че ... неуместно сравнение! Докато нямате хора със сърца израстнали с любовта към Черноморец, ще ви бием в каквото и състояние се намираме. Докато разчитате на футболисти израснали при нас да ви печелят мачове от такъв характер и една дузина смешни чужденци, нищо хубаво няма да видите, само различни треньори и мениджъри ще си пълнят сметките. Преди години, се оправдавахте, че сме били силните на деня и затова не можете да ни биете, сега сме без абсолютно нищо, но пак ви бием... Сега какво е оправданието? И с какво Орела надигра Херо? И тактически и игрово? Да не би да разполага с по-добри футболисти? Просто Херо не е този специалист, за който го мислите. С пари е лесно..., а сега къде са качествата на треньора? Нямахте нито едно положение, дори гредата ви беше след удар на ... Михаил Орачев!!! Доста жалко... Ние сме пътници, но си го знаем от преди старта, така, че с нищо не може да ни обидите. Ние сме аматьорски тим, пълен с мъжкари. Когато важите циркови звезди играят без заплати за тима ви, тогава можем да говорим за характер и мъжество при вас.

Стояне. Няма как да не се съглася с теб...Та един Янко Георгиев, който ти познаваш много добре, играе на площадката в Манхатън, като нападател в пъти по-добре от всите ни настоящи нападатели...Херо ОБАЧЕ се сети за него и едва вчера го сложи на вратата, а Янко доказа, че е за това място. Само, че това си е наш вътрешен проблем от спортно-техническо естество и тези "проблеми" ние си ги знаем и дори стадиона скандира на последния мач...Що се касае за играчи със сърца на акули - май е по-добре да изпаднем във вашето положение за да се активизират мудните ни фенове и да си използваме играчите от школите. А таланти има. Иначе точно тези, които ходят на гостувания не заслужават подигравките. И колкото и да е странно, колкото отборът ни затъва, толкова ставаме по-задружни. Странност, която и вие преживяхте...защото помня, колко хора ходеха на мач в ерата Нафтекс и годината, в която изпаднахте. ;) Даже и видео мога да поустна. Така, че катаклизми е имало, има и пак ще има. Само, че в момента проблема е друг, много голям и светлинка в тунела и за вас и за нас - йок.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот sn_ » 04 ное 2013 20:52

само не знам, защо започна темата за Янко, но да, той направи страхотен мач, за което го поздравих! както и да е, аз казвам същото, което и ти. и не е необходимо да ми пускаш клипчета, защото аз бях на стадиона тогава. само, че не знам кое ви попречи да видите и възприемете, че сценария който беше при ерата нафтекс, се повтаря при вас и едва сега започнахте да говорите, а всичко беше копи-пейст от управлението на тези некадърници при нас. и като сте толкова близки до киряка отидете и му кажете, босс пусни Нефтохимик да рита срещу 2000 - 3000 лв. наем, това е тяхно право, а не да си правете пас, а после да се чудите защо пътуваме като тъпаци всички ние, когато има бургаско дерби!!!

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот sn_ » 04 ное 2013 20:57

и за Янко, отиди на тренировка и виж на каква позиция играе - това е недопустимо!!! Но вчера доказа на всички, че е вратар с класа и ако му се даде шанс в поне 6-7 последователни мача ще покаже какво може, както го показваше при нас и в поморие. а, не да го пускат през няколко месеца и то в мега здравите сблъсаци... на един вратар му трябва практика!!!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 04 ное 2013 21:58

и като сте толкова близки до киряка отидете и му кажете, босс пусни Нефтохимик да рита срещу 2000 - 3000 лв. наем, това е тяхно право, а не да си правете пас, а после да се чудите защо пътуваме като тъпаци всички ние, когато има бургаско дерби!!!

С Киряков сме близки до толкова, че когато искаме среща с него - никога не е отказвал. С качулки не сме влизали при него, но и на ТИ не си говорим.
Ние си имаме нашите дертове, вие вашите...Надали ти или някой друг би си мръднал пръстта за Черноморец, че да ни вменявате вина за нашата пасивност относно вашия отбор. :roll: Все едно ние да ви търсим отговорност, че си траЙте тогава, когато на нас ни трупат дългове чрез наема на Лазур...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот petkan » 05 ное 2013 14:56

ntodorov написа:
Zelen_Burgas написа:Боли ли шаранчета? Айде закривайте се вече, жалкари :)

Че кой няма да го боли да пада от посредствен отбор ?...И то два пъти. :)

Боли не ами.....
Аз този път донякъде си я спестих болката. Пропуснах "дербито".
Все пак, ако на някой му се пише, бих искал да прочета нещо за събитията в Сливен, но пък така вероятно ще бръкна отново в раната.... :(
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот Der Führer » 05 ное 2013 16:33

Bourgas написа:Никой от нашия отбор не искаше да спечели този мач. Това направи разликата с другия отбор. Просто те го искаха и си изораха терена колкото можаха. От нашите, въпреки грешката при дузпата, Янко си беше най-стабилния и ни спаси от доста по-лош резултат.
Ситуацията е такава, че двата отбора изпадат - е ясно. Но не е ясно дали нашият ще го има. Честита победа на Нефтохимик.

Еее , какъв е този песимизъм :roll: ... Че нали точно на мен ми казвахте преди 2 , 3 години - "важното е че отбора го има" . Бива ли такъв песимизъм . Приемете изпадането като необходимото "малко зло" , преди голямото светло бъдеще което се готви идното лято :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 05 ное 2013 19:14

Все пак, ако на някой му се пише, бих искал да прочета нещо за събитията в Сливен, но пък така вероятно ще бръкна отново в раната.... :(

Днес имах ползотворен ден. Ремонтите в службата ми вървят по план. Имам предложения и за нова работа, но аз вече съм стар и си тежа на мястото. Дилеми в главата ми няма, а и мача вече го забравям. Така, че ще пиша, ще пиша, ще пиша ... и те така... :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 05 ное 2013 19:16

Изображение И ловец е,и рибар е,на ПСФК-то мамата е....л е :)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 05 ное 2013 20:07

ПИША: :P
Ранните зори на неделния ден ме хванаха неподготвен волево и емоционално за този мач. Още след мача с Лудогорец някак си предчувствах дежаву-то отпреди 3 месеца. Все пак се събудих с мисли за мача и след, като предварително бях обявил у дома моят отказ да пътувам за "срамното" Бургаско дерби в Сливен започнах да се настройвам на вълна "свободен ден". Пих си кафето и гледах в нищото. Чаках да мине време за да се обадя на Ванката ( Иван 56 ), защото късно снощи видях, че ме е търсил. Предполагах защо...Обадих му се все още несигурен и с ония гадни предчувствия, като се разбрахме, че ще го уведомя след около час дали ще пътувам. Обикалях, като глух петел, сядах, ставах, пак и пак. Звънна ми и Тошко - още се борих, но не със себе си, а с предчувствието си и оная "идея", че може аз да съм каръка на отбора...Та този сезон в единствените мачове, на които не съм присъствал са били мачовете, в които Черноморец е побеждавал.. :shock: Въпреки това сам не се усетих, как казах на Тошко: Добре...И въпреки резултата не съжалявам за пътуването ми до Сливен. Беше ни весело, ведро и някак си...безразлично, като, че ли. Събрахме се, изпратихме автобусите и с любезното съдействие на едно мило същество предварително обладано от наш Тошко се озовахме в едно чисто ново возило с автоматични скорости и прилични бегови възможности. Възможности, с които на магистралата прелитахме покрай други движещи се в неорганизиран вид - фенове на Нефтохимик. Бяхме ескортирани от две други наши коли. Движехме се в синхрон, в крайната лява лента и поздравявахме "мазутските" возила. Абе нашенско ( бургаско) си беше от всейде, само, където аналите на този мач ще пишат, че се е състоял в града Сливен. :oops:
Точно пред града се събраха нашите автобуси с колите тип "свободни електрони". Чакахме нещо, но какво и ние не знаем. Изчакахме го в изхождане по малка нужда и попържане по застигащите ни и преминаващи покрай нас "зелени" автомобили. Организацията на полицията в Сливен беше добра, от Бургас имаше и полицейски ескорт. Живи "мазути" видяхме малко преди влизане в паркинга на стадиона и един от най-върлите ни "посрещачи" беше Жоро - Унисона. :shock: Този човек си хвърли семките по автобуса пред нас и сигурно избълва жупела на 100 дракона...а го помня, на всеки мач на Черноморец и, как заедно се "преместихме" на шоуто Порточаново. Явно омразата му е избила пред старите спомени. Паметта човешка е висше творение и явно сама си конфигурира спомените. Както и да е де. Влязохме на стадиона, приличен терен, прилично стадионче, прекрасно време за футбол и грозни скандирания от двете противоположни страни. Омразата си я има Петьо и то на степен пропорционално растяща с неведението футболно на нашия град. Херо и Киряков пък, с какъв акъл преминаха пред агитката на Нефтохимик и аз недоумявам. Съответно бяха задоволително нахранени и нагрубени. Сред нас беше и Виктор - синът на Херо - предполагам разбираш, какво му е било на момчето...И тук паметта е изиграла лоша шега на замъгленото от омраза съзнание на по-дъртите в тази агитка и докато имам обяснение за отношението на по-младите, то за хора на нашите години ( и такива имаше сред "зелените") нямам и недоумявам. Виждаш, как го посрещат и изпращат хората по другите стадиони и градове...а в Бургас Странджанско-сакарския манталитет започва да избуява да се трансформира в първична диващина.
За мачът: Какво да пиша Петьо ? Объркан мач, нищо по-различно от последните мачове. Нещо, като "любовна игра" на евнух. Цъкаха я тази топка, галеха я, мачкаха я ...и пак не я вкараха там, където трябва. За това да не вкараме гол се "постараха" Атанасов ( уникален пропуск, където можеше сам и необезпокояван да скъса мрежата и да ни отнесе главите барабар с нея), Гамаков, Крум, Амари. От Нафтата оня Пепи Димитров, който е създаден да ни вкарва голове беше най-опасния им играч и заслужено ни вкара и изтърва поне две положение още. Два посредствени отбора от , които нашия по-посредствен... и ако през август ги смачкахме - сега не.... Загуба, отчаяние и яд. Път обратен в мълчание и пак и пак и пак. ТолкоЗ.
ПС: Както писах по-горе наистина паметта има чудесно свойство да помни три дена. Този мач вече съм го забравил. Поне аз.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 05 ное 2013 20:09

NEFTOCHIMIK 1962 написа:Изображение И ловец е,и рибар е,на ПСФК-то мамата е....л е :)

Имайте си го Ванка и си го пазете.
ПС: НЪл обаче се сещаш, че леко прекрачваш границите. ;) Поне ние трябва да сме малко по-разумни...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта