Лудогорец (Разград) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 30 юли 2013 17:47

petkan написа:Още ме е яд за изпуснатата точка/три :( Лудогорец с нищо не заслужаваха да си тръгнат с пълен актив, а ние.... с пръст в устата :(

А на този самовлюбен паун Домусчиев, мястото му е в клетката за животни, която е направил за гостуващите фенове! Този нарцис е за разстрел! Няма такъв идиот!
Не знам къде са БФС и Държавата, защо спят и как позволяват подобно отношение към поданиците си!!!

Точно това си говорихме днес с наш Миро. Още ми е обидно. Явно живеем в държавенце ( с малко д), което не може да отсее простака и вандалина от свестния и почтен човек. Заради това си бездействие и тотална безпомощност държавенцето ( Домус-а в частност)е предпочела да ни лепне "общото" клеймо - ПРЕСТЪПНИК.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10937
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ivan56 » 30 юли 2013 17:56

ntodorov написа:
petkan написа:Още ме е яд за изпуснатата точка/три :( Лудогорец с нищо не заслужаваха да си тръгнат с пълен актив, а ние.... с пръст в устата :(

А на този самовлюбен паун Домусчиев, мястото му е в клетката за животни, която е направил за гостуващите фенове! Този нарцис е за разстрел! Няма такъв идиот!
Не знам къде са БФС и Държавата, защо спят и как позволяват подобно отношение към поданиците си!!!

Точно това си говорихме днес с наш Миро. Още ми е обидно. Явно живеем в държавенце ( с малко д), което не може да отсее простака и вандалина от свестния и почтен човек. Заради това си бездействие и тотална безпомощност държавенцето ( Домус-а в частност)е предпочела да ни лепне "общото" клеймо - ПРЕСТЪПНИК.


Даа,ама къде другаде щяхте да пиете афрокафе и айрянкола :)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Черноморец (Бургас) FT. 1-0

Мнениеот ntodorov » 30 юли 2013 18:44

ivan56 написа:
ntodorov написа:
petkan написа:Още ме е яд за изпуснатата точка/три :( Лудогорец с нищо не заслужаваха да си тръгнат с пълен актив, а ние.... с пръст в устата :(

А на този самовлюбен паун Домусчиев, мястото му е в клетката за животни, която е направил за гостуващите фенове! Този нарцис е за разстрел! Няма такъв идиот!
Не знам къде са БФС и Държавата, защо спят и как позволяват подобно отношение към поданиците си!!!

Точно това си говорихме днес с наш Миро. Още ми е обидно. Явно живеем в държавенце ( с малко д), което не може да отсее простака и вандалина от свестния и почтен човек. Заради това си бездействие и тотална безпомощност държавенцето ( Домус-а в частност)е предпочела да ни лепне "общото" клеймо - ПРЕСТЪПНИК.


Даа,ама къде другаде щяхте да пиете афрокафе и айрянкола :)

...и къде другаде дългото и нормалното кафе нямат никакво значение...щом са на една цена. :twisted:
[offtopic]Тая на ОМВ Разград бълваше огън, отрова и жупел. Може да не е "клецана" скоро или да е влязла в режим "критична вълна". Толкова нащърбена, комплексирана и крива продавачка не съм виждал от Татово време. Ти и поръчваш - тя си мисли, че я изнасилваш. Чак съскаше, като говореше. Дори на моменти си мислех, че ни занася, но когато и Светльо се отказа да поддържа разговор с нея и на мен ми светна лампата, че чавка вече и беше изпила мозъка...Малък град- пълен с комплексирани хора. И на стадиона се видя...:mrgreen:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта