Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) 19.05.2012 от 16:30

Мнениеот Devian » 20 май 2012 01:15

hristo1306 написа:Май - дойде време разделно ! Да изчистим боклука от Бургас и да го закараме на сметището в Подвис ! Как мислите - не е ли време ???

Гледам припечелил си някой лев и смяташ да го инвестираш в бургаския футбол,ама той и твоя отбор е на тезгяха доколкото дочух,така че почни от там ;)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

b.s.crew
Мнения: 72
Регистриран на: 09 мар 2012 12:13
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот b.s.crew » 20 май 2012 01:23

аве седя и чета ,чак не мога да проумея.Аз от няколко месеца разглеждам тук каква е атмсоферата и сега вече апокалипсис изведнъж.Ние да не сме Реал или Милан,какво толкова 4,5 място.Е няма евро турнири ,но то не може всички да играем В ЧЕЛОТО НА А ГРУПА СМЕ какво лошо има трябва да сме шампиони ли ,че да ходите по мачове.Стига глупсоти каквото такова,без това никой не е очаквал такъв сезон.Трябва с високо вдигнати глави и усмивки да прекараме лятото и вижте там сплотете колектива с един банкет на някакво добро място на открито или дет се вика и на стадиона ресотрантите заслужавате и вие и играчите- отбор ,фенове,роднини всички преди да се пръснат по ваканции.
п.с.Анализите за след седмица.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот Devian » 20 май 2012 02:04

b.s.crew написа:аве седя и чета ,чак не мога да проумея.Аз от няколко месеца разглеждам тук каква е атмсоферата и сега вече апокалипсис изведнъж.Ние да не сме Реал или Милан,какво толкова 4,5 място.Е няма евро турнири ,но то не може всички да играем В ЧЕЛОТО НА А ГРУПА СМЕ какво лошо има трябва да сме шампиони ли ,че да ходите по мачове.Стига глупсоти каквото такова,без това никой не е очаквал такъв сезон.Трябва с високо вдигнати глави и усмивки да прекараме лятото и вижте там сплотете колектива с един банкет на някакво добро място на открито или дет се вика и на стадиона ресотрантите заслужавате и вие и играчите- отбор ,фенове,роднини всички преди да се пръснат по ваканции.
п.с.Анализите за след седмица.

Ето това е приказка,главите горе,погледът напред ;)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот Bourgas » 20 май 2012 02:43

Не са полягали, разбрахме разни неща, но не са за форума и няма да ги споделя. Само искам да кажа, че момчетата не са хванати и не са легнали. Тва е. На всички ни е зле и ни се плаче...
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 май 2012 03:12

Bourgas написа:Не са полягали, разбрахме разни неща, но не са за форума и няма да ги споделя. Само искам да кажа, че момчетата не са хванати и не са легнали. Тва е. На всички ни е зле и ни се плаче...

Аз си имам свое мнение по въпроса ... и не от днес . На няколко пъти през сезона чух , че Бургас не заслужавал този отбор на Херо . След днешния мач ( и не само ) , с чиста съвест мога да заявя , че отбора не заслужава феновете които го подкрепят .

chernomorec bs
Мнения: 289
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот chernomorec bs » 20 май 2012 11:09

при победа в монтана или равен ,ако локо и ловеч не се победят всички ставаме от цска за 2 часа,нищо не е загубено,шансовете за лига европа са 50%

!!Но първо да видим какво ще стане в понеделник

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот ivan56 » 20 май 2012 12:22

Има и нещо позитивно след този мач,няма да се дават пари на монтана да ни скача.Типично по български след една грешка да почне да се плюе по отбора.Не съм запознат за настроението вътре в отбора,ама не мисля че неса искали да играят,просто малшанс,голямо напрежение заради задължителните три точки и един отбор затворен отзад с 11 човека.Направихме един много добър сезон и неможе един мач да ми развали мнението. Ако имахме по класни резерви можеше да се развият по друг начин нещата. От новите единствено атиф и боли и донякъде арменеца,всички други пълна боза.Нестава едни и същи да изнасят цял полусезон,виждасе че в последните мачове че има доста умора в играчите.За мен момчетата се раздадоха през сезона къде повече къде по малко,но и дори да несе класират в европа пак ще съм доволен.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот Sole » 20 май 2012 13:02

Най-лошото е ,че пуснахте бай Ганьо пак да ни срами в Европа :oops:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот k.dimitrov » 20 май 2012 13:42

ivan56 написа:Има и нещо позитивно след този мач,няма да се дават пари на монтана да ни скача.Типично по български след една грешка да почне да се плюе по отбора.Не съм запознат за настроението вътре в отбора,ама не мисля че неса искали да играят,просто малшанс,голямо напрежение заради задължителните три точки и един отбор затворен отзад с 11 човека.Направихме един много добър сезон и неможе един мач да ми развали мнението. Ако имахме по класни резерви можеше да се развият по друг начин нещата. От новите единствено атиф и боли и донякъде арменеца,всички други пълна боза.Нестава едни и същи да изнасят цял полусезон,виждасе че в последните мачове че има доста умора в играчите.За мен момчетата се раздадоха през сезона къде повече къде по малко,но и дори да несе класират в европа пак ще съм доволен.


Не се познаваме, но сякаш четеш мислите ми. Напълно съм съгласен стеб.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец - Локомотив (София) FT. 1-1

Мнениеот subzero » 20 май 2012 13:43

k.dimitrov написа:
ivan56 написа:Има и нещо позитивно след този мач,няма да се дават пари на монтана да ни скача.Типично по български след една грешка да почне да се плюе по отбора.Не съм запознат за настроението вътре в отбора,ама не мисля че неса искали да играят,просто малшанс,голямо напрежение заради задължителните три точки и един отбор затворен отзад с 11 човека.Направихме един много добър сезон и неможе един мач да ми развали мнението. Ако имахме по класни резерви можеше да се развият по друг начин нещата. От новите единствено атиф и боли и донякъде арменеца,всички други пълна боза.Нестава едни и същи да изнасят цял полусезон,виждасе че в последните мачове че има доста умора в играчите.За мен момчетата се раздадоха през сезона къде повече къде по малко,но и дори да несе класират в европа пак ще съм доволен.


Не се познаваме, но сякаш четеш мислите ми. Напълно съм съгласен стеб.

И аз. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта