Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот CTAHKO » 02 юли 2012 11:00

Честита европейска титла на феновете на Испания :!: Заслужена титла,заслужена победа в последния мач 8-) Снощи стисках палци за Италия,но се видя,че испанците са по-добрия отбор,а и малшанса,който споходи италианците с контузиите на ключови футболисти спомогна за разгромния резултат.Все пак няма как да скрия задоволството си от попаденията на Торес и Мата 8-)Още един път Честито :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2012 11:09

football_fb написа:Видя се, че който стане втори е един вид шампион! Срещу този отбор и тази игра, не знам кой би се изправил!

Аржентина ? ... :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот frostbite » 02 юли 2012 12:13

Испания бе по-добрият отбор снощи и заслужено биха. Въпреки, че съм от испания не очаквах да бием с повече от 1 гол, ама испанцие ми напълниха душата с играта си този мач. В защита бяхме просто безгрешни и най-вече бягането от защита в атака на Бускет и Алонсо. Нямаше играч,който да не ми хареса снощи. Най ме изкефи испанците как дадаха топката на Италия след първия и ги изчакаха на контра, а след втория гол италия рухна, ди натале като влезе им даде малко свежест ама... На световното искам финала да е Аржентина - Испания и тогава,който и да победи ще ми е кеф 8-)


Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 02 юли 2012 12:17

Без име написа:
Udoji90 написа:Дори и в най-смелите си мечти не съм очаквал такова представяне на Испания на финала. Изключително съм доволен, а иначе пожелавам на Мота да се оправи възможно най-бързо. ;)

МЕЧТАЕЛ си Испания да спечели ? :lol: :lol: :lol:

Представи си, мечтаел е отборът, на който симпатизира да влезе в историята ;) Така по- добре ли е :?
Image

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Madridist » 02 юли 2012 12:25

Днес Марка пускат специален брой от 112 страници посветен изцяло на шампионите. Който иска, може да го изтегли от тук ;)

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Без име » 02 юли 2012 12:30

Madridist написа:Днес Марка пускат специален брой от 112 страници посветен изцяло на шампионите. Който иска, може да го изтегли от тук ;)


Несъществуващ файл / папка :(
1914

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот frostbite » 02 юли 2012 12:32

Испания бе по-добрият отбор снощи и заслужено биха. Въпреки, че съм от испания не очаквах да бием с повече от 1 гол, ама испанцие ми напълниха душата с играта си този мач. В защита бяхме просто безгрешни и най-вече бягането от защита в атака на Бускет и Алонсо. Нямаше играч,който да не ми хареса снощи. Най ме изкефи испанците как дадаха топката на Италия след първия и ги изчакаха на контра, а след втория гол италия рухна, ди натале като влезе им даде малко свежест ама... На световното искам финала да е Аржентина - Испания и тогава,който и да победи ще ми е кеф 8-)


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 02 юли 2012 12:35

Без име написа:
Udoji90 написа:Дори и в най-смелите си мечти не съм очаквал такова представяне на Испания на финала. Изключително съм доволен, а иначе пожелавам на Мота да се оправи възможно най-бързо. ;)

МЕЧТАЕЛ си Испания да спечели ? :lol: :lol: :lol:

Е, добре де, не е точната дума. :lol: Искал съм, тъй да се каже. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот frostbite » 02 юли 2012 12:42

frostbite написа:Испания бе по-добрият отбор снощи и заслужено биха. Въпреки, че съм от испания не очаквах да бием с повече от 1 гол, ама испанцие ми напълниха душата с играта си този мач. В защита бяхме просто безгрешни и най-вече бягането от защита в атака на Бускет и Алонсо. Нямаше играч,който да не ми хареса снощи. Най ме изкефи испанците как дадаха топката на Италия след първия и ги изчакаха на контра, а след втория гол италия рухна, ди натале като влезе им даде малко свежест ама... На световното искам финала да е Аржентина - Испания и тогава,който и да победи ще ми е кеф 8-)

сори, че пуснах 2 мнения, нещо беше лагнал компа ;)


Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 02 юли 2012 13:04

[offtopic]Иначе като фен на "Валенсия" не мога да пропусна с голяма гордост да подчертая факта, че 3 от головете вчера са на бивши играчи на "прилепите", които се изградиха като класни футболисти именно на "Mestalla", макар двама от тях да са юноши съответно на "Барселона" и "Реал". 8-)[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта