Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот ICAKOV_FCB » 02 юли 2012 02:33

След отбелязването на 2-рия гол и излизането на Киелини Италия рухна.Честито на ШАМПИОНА!
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот kingofpop » 02 юли 2012 03:40

Шампиони :twisted:
Милсех, че няма мач, който може да ми донесе повече кеф от Барса-Юнайтед на Уемлби миналата година, но се оказа, че греша....невероятна вечер, велик испански отбор, без Вия, без Свети Карлес, но със Свети Икер, който вдига 3 та голяма купа за последните 4 години, легенди....Арбелоа също много ме изкефи, а за Чаби, Шави и Иниеста квото и да се каже ще е малко....чудя се кой от последните двама ще вземе златната топка.... оказа се, че Барса+Реал+Силва, без Меси и Роналдо = най-великия отбор в историята, чакаме 2014 и финал с Бразилия или Аржентина :geek:
П.П. Много ми стана жал накрая за Супер Марио, Пирло и Бонучи като се разплакаха, точно тримата, дето ме кеяфт от Скуадрата като играчи :roll:
Последна промяна от kingofpop на 02 юли 2012 03:44, променено общо 1 път.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот football.total » 02 юли 2012 03:41

Честито на феновете на Испания.
И огромно благодаря AZZURRI. За смелостта, за борбата, за битката, за сълзите. Погледнете Буфон докато пee химна си и не ви е нужно да гледате следващите 90 минути. Този един миг казва всичко. Погледнете сълзите в очите на Пирло и преклонете глава пред един голям футболист, най големият на това Евро 2012. Погледнете побеснелия Балотели, със всичката му злоба и гняв извиращи от вътре и ще разберете, че на него принадлежи бъдещето. Огромно благодаря момчета и до следващото голямо първенство... 2014 FORZA ITALIA!
Dentro le mie vene score sangue bulgaro. Sotto il mio petto batte un cuore italiano.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот MCMXIII » 02 юли 2012 07:56

Не гледах мача. Честито на спечелилите!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9097
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот bubka » 02 юли 2012 08:09

HoUs4oOL написа:
Jamala написа:
A/N/C написа:Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .


Престани да се излагаш

Съгласен съм със всичко без това за уреждането :mrgreen:
Жабарите само развалиха финала......

Щото с англичаните на финал,дето топка не можаха да пипнат срещу Италия,щеше да е по-добре,аман от комплексари.
Joni_ написа:Искам да кажа, че феновете на Англия са едни от най комплексираните хора и днес отново го доказаха !!!

Да,май наистина е така.Все още не могат да преодолеят напълно заслужената загуба от Италия,докато феновете на Германия и Италия след загубите признаха класата на победилия отбор и го поздравиха.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот 1982 » 02 юли 2012 09:11

grasiani написа:
A/N/C написа:Италия винаги така са печелили титлите си - грозно без да са в сметките . Какъв отбора са тия , винаги уреждат мачове . Днес станаха за смях .

Глупости на квадрат -през 1982 година Италия спечелиха титлата преминавайки през Бразилия,Аржентина,Германия,(единствения отбор с който не се срещнаха това е невероятния отбор на Франция) и то с много добра игра като за мен това е най силното световно което съм гледал,а този отбор на Италия поне за мен е най великия световен шампион защото 6-7 отбора играеха страхотен футбол и всеки от тях заслужаваше да играе финал.На това европейско де факто Испания нямаха сериозна конкуренция и не срещнаха отбор който да ги затрудни.


Да, Португалия хич не ги затрудни, пишеш си и ти наизуст.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот защо » 02 юли 2012 09:59

Честито! Бях се хванал на бас с шефа, че Италия ще е шампион, та снощи ми се обади в 12 часа, да ми обясни, че не разбирам от футбол. Ама аз съм спечелил един бидон уиски от него на това европейско, което ме наведе на размисли. В Библията пише, че като наближи края на света, ще почнат да стават чудеса, които да го подготвят. А какво по-голямо чудо от това, АЗ да сгреша? И маите мислели нещо за 2012...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Udoji90 » 02 юли 2012 10:30

Дори и в най-смелите си мечти не съм очаквал такова представяне на Испания на финала. Изключително съм доволен, а иначе пожелавам на Мота да се оправи възможно най-бързо. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот Без име » 02 юли 2012 10:33

Udoji90 написа:Дори и в най-смелите си мечти не съм очаквал такова представяне на Испания на финала. Изключително съм доволен, а иначе пожелавам на Мота да се оправи възможно най-бързо. ;)

МЕЧТАЕЛ си Испания да спечели ? :lol: :lol: :lol:
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Re: Финал на Евро 2012: Испания - Италия - 4:0 FT

Мнениеот football_fb » 02 юли 2012 10:41

Видя се, че който стане втори е един вид шампион! Срещу този отбор и тази игра, не знам кой би се изправил!
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта