ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 18:53

CTAHKO написа:.....Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)

Де да бях Станко, ох де да бях приятелю.... :lol: Ами аз в събота, малко преди 19 часа, вместо да си пия отдавна бирата и да се готвя за мачовете по телевизията (волейбол и футбол) още съм пред компа, защото работата, която съм поел за понеделник, няма кой да ми я свърши... :(
П.П. Между другото, съвсем сериозно: Аз щях да се гордея, ако преди години ми бяха предложили да работя за разузнаването на нашата страна (работата ми в системата на външната търговия предполагаше такава възможност), само че от всяко дърво свирка не става.... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 19:12

Captain Stottlemeyer написа:
CTAHKO написа:.....Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)

Де да бях Станко, ох де да бях приятелю.... :lol: Ами аз в събота, малко преди 19 часа, вместо да си пия отдавна бирата и да се готвя за мачовете по телевизията (волейбол и футбол) още съм пред компа, защото работата, която съм поел за понеделник, няма кой да ми я свърши... :(
П.П. Между другото, съвсем сериозно: Аз щях да се гордея, ако преди години ми бяха предложили да работя за разузнаването на нашата страна (работата ми в системата на външната търговия предполагаше такава възможност), само че от всяко дърво свирка не става.... ;)

Продексим :?: :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2012 19:19

daniel875 написа:
Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)

Не обиждай човека! Той е в пъти по - умен от теб. Имай уважение към по - големите!
И да е бил наистина част от ДС, това не може и не трябва да го използваш като порицание. Или не си наясно, че наличието на ДС е важно за всяка една страна?
Службите винаги са от полза. Нали виждаш какво става в "демократична" България, когато ги разтуриха службите?
Знаеш ми гледището, принципите. България е много повече от другите и това колкото повече го разберат, толкова по - добре.
Не знам защо преди повече от две седмици нямаше тема във форума за великата победа на България над Германия на 07.06.1995 година, но онзи мач беше ВЕЛИК.
Били сме големи и пак ще бъдем, защото така трябва да бъде. Не може другите да се мислят за повече от нас - българите.

Нещо обидно да съм написал :?: Това че ти го приемаш като обида си е твой проблем ;) Недей да вкарваш твои мисли в устата на други.Обидното е да си мислиш,че службите са ги разтурили и че в момента нямаме никакви служби 8-) И спрете се най-накрая с това,колко сме велики,ами слезте малко на земята :!: Кое ни е великото :roll: Един или два мача ли :?: Сега сме 23.06.2012г.Къде сме сега ние и къде са германците 8-)

[offtopic]Темата не е за това :!:[/offtopic]
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 19:39

CTAHKO написа:
Captain Stottlemeyer написа:
CTAHKO написа:.....Това обяснение е достатъчно за да разберем всички,че си апаратчик на ДС 8-)

Де да бях Станко, ох де да бях приятелю.... :lol: Ами аз в събота, малко преди 19 часа, вместо да си пия отдавна бирата и да се готвя за мачовете по телевизията (волейбол и футбол) още съм пред компа, защото работата, която съм поел за понеделник, няма кой да ми я свърши... :(
П.П. Между другото, съвсем сериозно: Аз щях да се гордея, ако преди години ми бяха предложили да работя за разузнаването на нашата страна (работата ми в системата на външната търговия предполагаше такава възможност), само че от всяко дърво свирка не става.... ;)

Продексим :?: :roll:

Грешен опит, пробвай пак... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
KategorieC
Мнения: 6181
Регистриран на: 30 май 2011 13:51
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот KategorieC » 23 юни 2012 19:44

Ха, добър ви ден! Гледам, че сте се зачесали. Олигофрените пак са изпълзели.
Честита победа на всички фенове на германския футбол. Чакаме съперникът си утре. Всички предпоставки са на лице, за да стигнем до финала.
Отивам да изиграя една цивилизацийка и ще гледам мач после.
Iustitia non novit patrem nec matrem, solam veritatem spectat!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 19:47

KategorieC написа:Ха, добър ви ден! Гледам, че сте се зачесали. Олигофрените пак са изпълзели.
Честита победа на всички фенове на германския футбол. Чакаме съперникът си утре. Всички предпоставки са на лице, за да стигнем до финала.
Отивам да изиграя една цивилизацийка и ще гледам мач после.

[offtopic]И аз съм голям фен на играта, не знам ти коя играеш в момента, дали 4-ката или 5-цата. Аз съм играл само 3 и 4, 5-тата не мисля, че ще ми тръгне. :roll: Няма нищо по-хубаво от един бърз блицкриг с танкове, самолети и атомни бомби :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 20:12

aguias написа:
Captain Stottlemeyer написа:....Когато напрегнеш целия си умствен капацитет (това е лесно, той не е особено голям) и се опиташ да напишеш поне едно, едничко изречение без правописни грешки, без злоба и без обиди, може би ще бъда така добър и ще ти обърна внимание, бедно и комплексирано създание. :lol:

Kво стана нямаш отговор а бухал??? Аз съм фен не съм писател ;)

Доброто ми възпитание и вродената ми деликатност не ми позволяват да уточня в детайли, какво точно представляваш ти, filho da puta.... :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 23 юни 2012 21:37

acmilan написа:
Captain Stottlemeyer написа:
acmilan написа:.....Все едно имат нещо общо с арийската раса Йозил, Боатенг, Кедира, Клозе, Подолски, Гомес, Гюндоган, Денис Аого и т. н. :lol: Не че в Италия няма Балотели, но то по - добре и да няма де, специално в случая с него :mrgreen: Може и да съм останал с грешно впечатление, но тази показност може да съперничи само с прехласването по клубния английски футбол, заради Диема...

1. В Италия има и Тиаго Мота, даже за разлика от Балотели (Палермо) той е роден в Бразилия и дори е играл за младежкия национален отбор на тази страна. ;)
2. Не знам за другите съфорумци, но лично на мен ми се драйфа от "момчетата на Диема".... :lol:

Тиаго има италиански произход, мисля, че баба му е италианка. Иначе нямах предвид, че същите хора, които са за Германия са и фенове на силните мъже :lol: а, че ми изниква аналогия от гледна точка на манията по немския отбор сред доста хора.

Щом бабата на Тиаго Мота е достатъчен аргумент за италианския му произход ... то тогава какво трябва да мислим за Боатенг , Аого , Кедира и Гомез , чиито майки са германки . Йозил е роден в Германия , неговите родители също са родени в Германия . Единствените в Бундестима които са родени "зад граница" са Подолски и Клозе . ;)

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 23 юни 2012 21:44

Captain Stottlemeyer написа:
dxl написа:
acmilan написа:.......Иначе нямах предвид, че същите хора, които са за Германия са и фенове на силните мъже :lol: а, че ми изниква аналогия от гледна точка на манията по немския отбор сред доста хора.


Ами тази мания, според мен, води корените си далеч преди играчи, като Йозил, Кедира, Аого, Подолски, Клозе, Гомес, Боатенг и пр. да заиграят за Германия.
По-скоро заради играчи, като Илгнер, Кьопке, Матеус, Хеслер, Анди Мюлер, Бирхоф, Кирстен, Кан, Баслер, Клинсман и др.....


А при "младежи" като мен, заради Сеп Майер, кайзер Франц Бекенбаур, Герд Мюлер, Уве Зеелер, Гюнтер Нетцер, Волфганг Оверат..... :)

Значи аз съм някъде посредата , защото започнах да гледам футбол заради Румениге , Брайтнер , Хрубеш , Шустер , Клаус Алофс и Ханс Петер Бригел

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Robbery » 23 юни 2012 21:45

aguias написа:Toгава обясни на хората защо Лоьов си яде сополите? Защо немците като се хранят пърдят на поразия ? Защо меркел тръби че трябва да се затягат коланите а едвам се побира в дрехите свинята майка?Защо се чивтосват грозните немкини с най различни нерези само не с немци?


[offtopic]Изображение[/offtopic]

Това лекарство май си спрял да го взимаш?
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта