ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 22 юни 2012 00:13

hrclspr12 написа:
smoothc написа:
Аз също се надявам на такъв финал и дано да се получи. Определено и двата отбора практикуват интересен и нападателен футбол, а не да се затварят в защита и ще бъде доста интересно. Viva España

Германците определно играят доста атрактивно и разнообразно,но за испанците не мога да кажа същото...на мен лично са ми доста скучни(на този етап),определно останалите отбори им понаучиха триковете,та с две думи: Цикъла на Барса е пред своя край,същото е и с Испанския национален отбор(който се стреми да копира техният стил),а той леко взе да се "пропуква"!

Фишът ми със залога за отпадане на Испания беше приет, което може би означава, че ще продължат, но кой знае. Въртят се много пари и може и да ударя тотото.

Французите въпреки някои дупки в техния състав,са изградили един много стойностен и добър състав,който се стреми да играе атакуващ футбол(нещо нетипично по принцип за френския футбол),с един много талантлив треньор,който успя да сплоти отбора и резултатите се виждат...Франция играе най-добрият си футбол,от 2006г насам,а шансовете им срещу Испания са 50-50 ;)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 22 юни 2012 00:17

Само Сините! написа:
smoothc написа:Германците определно играят доста атрактивно и разнообразно

Сериозно ли го мислиш тва? :lol: :lol:

Единственият отбор с пълен актив в груповата фаза,отбор успял да победи не кой да е,а Холандия,Португалия и Дания ;)

пп:Не става само с ядене,трябва и акъл...а Льов със сигурност го има,и перефектно е съумял да го придаде на своите възпитаници 8-)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юни 2012 00:17

smoothc написа:
Аз също се надявам на такъв финал и дано да се получи. Определено и двата отбора практикуват интересен и нападателен футбол, а не да се затварят в защита и ще бъде доста интересно. Viva España

Германците определно играят доста атрактивно и разнообразно,но за испанците не мога да кажа същото...на мен лично са ми доста скучни(на този етап),определно останалите отбори им понаучиха триковете,та с две думи: Цикъла на Барса е пред своя край,същото е и с Испанския национален отбор(който се стреми да копира техният стил),а той леко взе да се "пропуква"!

Мисля, че Испания се пазят точно за следващите мачове и още не мога да си обясня защо Дел Боске излезе без ЦН в мачът срещу Италия :? И не се стремят да копират, просто основата е от техните футболисти :lol: напълно нормално е да играят с много подавания, а не да центрират на некъде си.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 22 юни 2012 00:24

Мисля, че Испания се пазят точно за следващите мачове и още не мога да си обясня защо Дел Боске излезе без ЦН в мачът срещу Италия И не се стремят да копират, просто основата е от техните футболисти напълно нормално е да играят с много подавания, а не да центрират на некъде си.

"Пазят се".....с контрацептиви ли :) Тези истории с пестенето на сили,са меко казано-абсурдни!
То от много пазене,испанците на теория можеха и да кажат "adios" на Евро 2012,нали така!? ;)
Целия отбор са длъжници на един единствен играч-Икер Касияс,който за пореден път спасява г***те на Ла Фурия Роха :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юни 2012 00:26

smoothc написа:
Мисля, че Испания се пазят точно за следващите мачове и още не мога да си обясня защо Дел Боске излезе без ЦН в мачът срещу Италия И не се стремят да копират, просто основата е от техните футболисти напълно нормално е да играят с много подавания, а не да центрират на некъде си.

"Пазят се".....с контрацептиви ли :) Тези истории с пестенето на сили,са меко казано-абсурдни!
То от много пазене,испанците на теория можеха и да кажат "adios" на Евро 2012,нали така!? ;)
Целия отбор са длъжници на един единствен играч-Икер Касияс,който за пореден път спасява г***те на Ла Фурия Роха :)

Няма две мнения по въпроса ;) Както Португалия на Роналдо, така и те на Касияс.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 22 юни 2012 00:34

и още не мога да си обясня защо Дел Боске излезе без ЦН в мачът срещу Италия

Ами,защото си пази здравето човека :mrgreen:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юни 2012 00:37

smoothc написа:
и още не мога да си обясня защо Дел Боске излезе без ЦН в мачът срещу Италия

Ами,защото си пази здравето човека :mrgreen:

А ве да пуска мъжа ми (Торес), че ще му откъсна главата :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот smoothc » 22 юни 2012 00:42

А ве да пуска мъжа ми (Торес), че ще му откъсна главата

Охоо,и ти ли вече стана част от WAGs :P

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юни 2012 00:46

smoothc написа:
А ве да пуска мъжа ми (Торес), че ще му откъсна главата

Охоо,и ти ли вече стана част от WAGs :P

[offtopic]писах ти го на лично, че това вече не е за тая тема и да не се карат :roll:[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: Чехия - Португалия - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 22 юни 2012 00:56

Права си.
Обръщате темата на чат и скоро ще почна да "бърша" здраво.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта