ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия

Мнениеот niki87 » 17 юни 2012 23:58

kanara22 написа:
hrclspr12 написа:
kanara22 написа:Със съдии ли ще стават шампиони Германия. Футбола е мъртав :cry:

Германия от 1990 година не са представяли могъщ отбор и това скоро няма да се случи. И въпреки всичко, ще спечелят титлата, защото "играят" много пари.


И аз съм сигурен, че след видяното днес съдийско подпиране, ще станат.

Естествено, че ще станат. Дано и съдиите помогнат, макар че се съмнявам да имат нужда. Германия е най-големия отбор в Европа 8-)

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия

Мнениеот hrclspr12 » 17 юни 2012 23:59

И аз съм сигурен, че след видяното днес съдийско подпиране, ще станат.[/quote]
Естествено, че ще станат. Дано и съдиите помогнат, макар че се съмнявам да имат нужда. Германия е най-големия отбор в Европа 8-)[/quote]
Единственият конкурент са Франция. Не знам каква е схемата, но ако се падат на финал, ще е интересно наддаване, защото парите за Гърция бяха гласувани от тези две страни. Политика какво да се прави? Нали трябва да се поддържат хората?

Потребителски аватар
KategorieC
Мнения: 6181
Регистриран на: 30 май 2011 13:51
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот KategorieC » 18 юни 2012 00:01

hrclspr12 написа:
KategorieC написа:Абе лудницата да не им пускат нета след 22 ч ? Един болен твърди, че всичко е уговорено след като пияндурската измет падна от циганите вчера, друг пък папагал някакъв приканва към орална любов. Пеерастка раЛта станало тука. :mrgreen:
Колега "1913 с римски числа" честита победа.

Всичко се развива по план. Ти нещо си недоволен от истината? Снощи припомних една знаменита победа на нашите "лъвове" над Германия и след това как насред Берлин ги направихме смешни, но някой се ядоса защо съм приказвал така. Ами истина си беше. Ние тогава много добре показахме на немците що за стока са. Ако не беше извънредния "трансфер" на Бийрхоф, щяха да спечелят първенството в Англия, ама другият път. Естествено и съдиите помогнаха тогава.

Как точно им помогнаха? С несъществуващaта дузпа срещу Замер ли им помогнаха ?
Iustitia non novit patrem nec matrem, solam veritatem spectat!

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот hrclspr12 » 18 юни 2012 00:02

KategorieC написа:
hrclspr12 написа:
KategorieC написа:Абе лудницата да не им пускат нета след 22 ч ? Един болен твърди, че всичко е уговорено след като пияндурската измет падна от циганите вчера, друг пък папагал някакъв приканва към орална любов. Пеерастка раЛта станало тука. :mrgreen:
Колега "1913 с римски числа" честита победа.

Всичко се развива по план. Ти нещо си недоволен от истината? Снощи припомних една знаменита победа на нашите "лъвове" над Германия и след това как насред Берлин ги направихме смешни, но някой се ядоса защо съм приказвал така. Ами истина си беше. Ние тогава много добре показахме на немците що за стока са. Ако не беше извънредния "трансфер" на Бийрхоф, щяха да спечелят първенството в Англия, ама другият път. Естествено и съдиите помогнаха тогава.

Как точно им помогнаха? С несъществуващaта дузпа срещу Замер ли им помогнаха ?

Първо в групата ние заслужавахме да сме пред тях. После с хърватите подкрепата беше ключова. Случаят с Бийрхоф беше уникален.
Съмнявам се, че в група с Франция, Испания и Румъния, макар че нещата са сложни за предвиждане от начало как ще се наместят групите, имаха шансове като първи отбор.
Последна промяна от hrclspr12 на 18 юни 2012 00:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия

Мнениеот MCMXIII » 18 юни 2012 00:03

hrclspr12 написа:И аз съм сигурен, че след видяното днес съдийско подпиране, ще станат.

Естествено, че ще станат. Дано и съдиите помогнат, макар че се съмнявам да имат нужда. Германия е най-големия отбор в Европа 8-)[/quote]
Единственият конкурент са Франция. Не знам каква е схемата, но ако се падат на финал, ще е интересно наддаване, защото парите за Гърция бяха гласувани от тези две страни.[/quote]

...........................................................................................................................................................................................
Пари. Гласуване. Евросъюз.
Ние не говорим ли за европейско? Германия днес не би ли?

П.П. Зааралийски не се връзвай на....
Последна промяна от MCMXIII на 18 юни 2012 08:03, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия

Мнениеот hrclspr12 » 18 юни 2012 00:05

MCMXIII написа:
hrclspr12 написа:И аз съм сигурен, че след видяното днес съдийско подпиране, ще станат.

Естествено, че ще станат. Дано и съдиите помогнат, макар че се съмнявам да имат нужда. Германия е най-големия отбор в Европа 8-)

Единственият конкурент са Франция. Не знам каква е схемата, но ако се падат на финал, ще е интересно наддаване, защото парите за Гърция бяха гласувани от тези две страни.[/quote]

...........................................................................................................................................................................................
Пари. Гласуване. Евросъюз.
Ние не говорим ли за европейско? Германия денес не би ли?

П.П. Зааралийски не се връзвай на....[/quote]
Понякога стават грешки все пак. Както беше с "Юве" в дъжда преди години, но това се случва един път на сто години.
Когато ти блокират залог, при това на два пъти, не можеш да вярваш, че няма далавера. И двата залога излязоха, но не бяха допуснати от програмата да бъдат изиграни.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 18 юни 2012 00:07

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
KategorieC
Мнения: 6181
Регистриран на: 30 май 2011 13:51
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот KategorieC » 18 юни 2012 00:08

MCMXIII написа:??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

+1916 +1909 :mrgreen: Разбрах те!
Iustitia non novit patrem nec matrem, solam veritatem spectat!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 18 юни 2012 00:10

Фрау Меркел нареди Маншафта гърците да победи :mrgreen:
Днес немците слабичко, но съм сигурен че на елиминациите ще са много по-силни. Шампион не се става с излишни фойерверки. Йоги трябва да направи ротация на този състав малко, Мюлер, Гомес и Швайни днес незабелижими. Не може футболисти като Ройс и Гьотце да нямат записана минута все още, а Миро Клозе да бъде пускан по 15 минути. С Гърция си трябва повече ударна мощ за Германия предвид дефанзивната им тактика.
Изображение

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Дания - Германия - 1:2 FT

Мнениеот hrclspr12 » 18 юни 2012 00:11

KategorieC написа:
MCMXIII написа:??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

+1916 +1909 :mrgreen: Разбрах те!

Гледайте утре нова порция от "тъмни" залози! Утре поне един мач би трябвало да излезе "хикс".


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта