ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот Kamisha » 16 юни 2012 02:45

Англия ще яде пердах на 19ти от чичо Шева и ко,сигурен съм ;) :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 16 юни 2012 04:43

smoothc написа:
Нека първо и двата отбора се класират на 1/4 финалите,пък след това времето ще покаже,какво ще се случи ;) ....Защото вероятността Испанците да кажат-Adios,а Англичаните -Goodbye,на Евро 2012-не е малка...


Искрено ме развесели с това за Испания :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот BlueRadiotherapist » 16 юни 2012 08:51

Симпатия имам и към двата отбора.Въпреки многото голове,според мен футболът липсваше.Здраво блъскане и нищо повече.Шведите са далеч от това което бяха с Бролин,Далин,Кенет Андерсон и т.н.Фантазията на Ибра не е достатъчна,а самият той бе общо взето опазен от Тери.Англия е загадка за мен.Следващият мач или ще ги разкрие,или ще покаже потенциалът им.Лампард и Кейхил определено липсват на отбора.Рууни би променил атакуващото лице на албионците,но за момента липсва игрови почерк в отбора.Резултатите са плод на някакъв хаос.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 16 юни 2012 09:46

A/N/C написа:Макар заклейменото ливърпулско във този национален отбор Англия ще стигне по далеч от мазните симулантчета на Дел Боске !!!!!

Надали :lol: :lol: :lol: Много бързо си повярвахте феновете на Англия след една случайна победа над Швеция. Кинг Шева се разиграва, изригва с нови 2 гола, Украйна бие с 2:1 и Англия по живо, по здраво ще си е вкъщи 8-)
Последна промяна от Viktor4o_Rs на 16 юни 2012 09:56, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот tevez » 16 юни 2012 09:48

Както и очаквах трудна победа за англичаните.
Уелбек вкара един от най-красивите голове досега на това европейско.
На Англия им трябва най-малкото равенство срещу Украйна и мисля,че ще го и ще се класират на 1/4 финалите.

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот Keyser Soze » 16 юни 2012 10:56

Моето мнение продължава да бъде следното: Рой Ходжсън е пълен некадърник и като го видях как си гризеше пръстите на скамейката, ми се прииска да съм там и да шляпна един шамар. Може ли да имаш Уолкът и да го държиш резерва толккова време? Добре, че пак го пусна бързо, а не примерно в 85-тата минута. Скот Паркър изобщо не искам да го гледам повече в националния отбор. Не мога да си обясня как толкова слаб футболист може да е несменяем титуляр за Англия. Абсолютен кон с капаци.

Иначе съм радостен от победата. Някои смятат, че Швеция играли по-добре, което според мен е смешно. Мачът беше напълно равностоен. Първият гол на Мелберг беше с голяма доза късмет. Докато всичките голове на англичаните бяха класа. Малко ме е яд, че Джерард не вкара накрая, беше длъжен просто. Ако беше Англия излизаше на първо място по голова разлика, а това няма да е хич маловажно.

Ето това бях написал след мача с Франция.
Според мен за мача с Швеция съставът трябва да е следният: Харт - Джонсън, Лескът, Тери, Коул - Джерард и Милнър (вътрешни халфове), Уолкът и Йънг (крила) и напред Керъл и Уелбек (като втори нападател)

Разбира се, Уой не е чел мнението ми у форума и затва трепереше от страх по едно време :lol: :lol: :lol: 8-)

Потребителски аватар
momchil
Мнения: 755
Регистриран на: 10 май 2011 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот momchil » 16 юни 2012 12:18

Един от най-хубавите мачове на Европейското досега.Браво за великолепния гол на Дани,и страхотното включване в игра на Уолкът.
B.E.L.20.V.E

Потребителски аватар
Nightfate
Мнения: 2634
Регистриран на: 17 юни 2009 14:36
Местоположение: Ocean City
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот Nightfate » 16 юни 2012 13:32

Англия е загадка наистина.Всичко може да се очаква от този отбор.Според мен имат сили да стигнат до 1/2 .. ;)
Фен на Ливърпул и Атлетико Мадрид


YNWA

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот fireblood » 16 юни 2012 16:10

Англия и Франция излизат от групите. Сътветно като втори и първи. Очертава се много интересен 1/4 финал. Испания - Англия. Точно в този момент никой не очаква англичаните да направят нещо, защо да не поднесат изненада срещу "Ла Фурия?"

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група "D": Швеция - Англия - 2:3 FT

Мнениеот rebel » 16 юни 2012 22:35

Keyser Soze написа:Моето мнение продължава да бъде следното: Рой Ходжсън е пълен некадърник и като го видях как си гризеше пръстите на скамейката, ми се прииска да съм там и да шляпна един шамар. Може ли да имаш Уолкът и да го държиш резерва толккова време? Добре, че пак го пусна бързо, а не примерно в 85-тата минута. Скот Паркър изобщо не искам да го гледам повече в националния отбор. Не мога да си обясня как толкова слаб футболист може да е несменяем титуляр за Англия. Абсолютен кон с капаци.

Иначе съм радостен от победата. Някои смятат, че Швеция играли по-добре, което според мен е смешно. Мачът беше напълно равностоен. Първият гол на Мелберг беше с голяма доза късмет. Докато всичките голове на англичаните бяха класа. Малко ме е яд, че Джерард не вкара накрая, беше длъжен просто. Ако беше Англия излизаше на първо място по голова разлика, а това няма да е хич маловажно.

Ето това бях написал след мача с Франция.
Според мен за мача с Швеция съставът трябва да е следният: Харт - Джонсън, Лескът, Тери, Коул - Джерард и Милнър (вътрешни халфове), Уолкът и Йънг (крила) и напред Керъл и Уелбек (като втори нападател)

Разбира се, Уой не е чел мнението ми у форума и затва трепереше от страх по едно време :lol: :lol: :lol: 8-)

с всичко съм съгласе освен за Милнър на който трябва да му бъде забранено да играе, за скот паркър абсолютно точно-просто пуска на негово място фил джонс


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта