Въпроса за регламента на Европейското ??

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот acmilan » 15 юни 2012 13:55

Неутрален написа:
realist написа:Между другото, ако говорим за сметки, има и още нещо. Ако днес Украйна вземе та бие Франция и Швеция и Англия си врътнат хикс, украинците стават първи в групата и ще са предпочитан съперник на четвъртфинала. Тогава Испания може да излезе с резерви и да падне от Хърватска, за да избегне на четвъртфинал Франция или Англия. Тогава пък Италия директно отпада, без никакви въртележки. Искрено се надявам в последните мачове да е водещ футбола, а не счетоводството.



И аз съм на това мнение, но там имат цял щаб от математици и сигурно ще изберат по лекия път до финала. Въпреки че в един мач може някой може да изненада фаворитите, не вярвам че ще допуснат това. Освен групата на жабарите, очаквам счетоводството да си свърши работа и на мача Германия - Дания. Дано не съм прав.

То всичко хубаво, ама ако Испания загуби от Хърватия, а Италия бие Ирландия, фурията си заминава.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот Неутрален » 15 юни 2012 15:33

Acmilan, така е, понякога сметките излизат криви и някой може да пострада. Аз лично няма да съжалявам ако Барселона и Реал ги няма на европейското. Дразнещата Италия (пак лично мнение) ги надигра първия мач, не мога да отрека. А и симулациите на са ми любимата част от футбола.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот realist » 15 юни 2012 15:33

Да, наистина мачовете ФРГ-ГДР от 74г. и ФРГ-Австрия от 82г. намирисват, но това са събития от преди много години. Като казвам Германия, имам предвид обединена Германия, т.е. от световното в Италия 1990г. насам. Наистина не мога да си представя, че двете водещи футболни сили в Европа ще тръгнат да правят театър, за да отпадне еди кой си. Аз лично залагам на твърди победи на Германия и Испания в последните мачове, пък другите да си смятат каквото искат. Освен това да не забравяме, че два отбора от една група могат да играят отново чак на финала. За Испания и Германия едва ли има чак такова значение с кого ще играят на финала. Ясно е, че нито Дания, нито Хърватия имат такъв шанс. Така погледнато даже е по-добре за испанци и германци от групите им да излязят силни отбори, за да няма финалист, който е минал в по-лек поток.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот Pichichi » 15 юни 2012 16:02

Сметки ще има със сигурност . За мен отсега го виждам Испания - Хърватска 1 : 1 (тук Италия трябва да вкарва голове
с/у Ейре ама може и да не успее ) или 2 : 2 . Германия - Дания 100%-тов Х -> 0 : 0 или 1 : 1 .

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот Corwin » 15 юни 2012 16:03

Фена на Ботев Враца - ТИ прочети сайта на УЕФА и ми обяснявай за дузпите!!! Аз съм дал и линк, и съм извадил нужната информация. Ако не знаеш английски, ще ти я преведа. Това е от официалните правила за Евро 2012, именно от сайта на УЕФА. Вие като си взимате информацията от някакви смешни български източници, дето си говорят наизуст за всичко, какво съм виновен аз. Факт е, че дузпи не могат да се получат никъде, освен при специфично стечение на обстоятелствата на мачовете в група D.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот kingofpop » 15 юни 2012 16:07

Цял свят ще играе X и 2-2, букитата ще фалират ако излзе, така че против на всички очаквания Испания ще победи Хърватите ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2012 16:11

Не знам, от една страна на мен, както и на много германци им се иска Германия да отстрани в групите Холандия, макар и по тоя начин, но това крие и други рискове. Ако Германия играе за равен, но стане така че загуби мача, тогава вероятно ще загуби първото място в групата и възможността да попадне в по-лек поток, а може и да отпадне от групите, ако Португалия победи Холандия с 2 гола разлика, което не ми се струва невъзможно. Така че предполагам, че няма да поеме този риск. Очаквам поне 3 отбелязани гола, колкото и да ми се иска Дания да продължи.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2012 16:12

kingofpop написа:Цял свят ще играе X и 2-2, букитата ще фалират ако излзе, така че против на всички очаквания Испания ще победи Хърватите ;)

Против всички очаквания Хърватия ще победи Испания. ;)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот sl321 » 15 юни 2012 16:24

Добре де,няма ли теоретична възможност без някой с някой да се наговаря,Хърватска да направи Х с Испания?? А защо не и да бият.Всичко е възможно.
Когато Ман Ю отпадна за ШЛ от Базел,на никой не правиха мръсно ( освен на себе си) но отпаднаха.А някой да вярваше че ще отпаднат?
Сърбия като отпадна и не се класира за еропейското в последния мач след загуба от Словения ( а им трябваше равен докато на Словения нищо) ,пак ли врътка са направили?
Нещо яко сте се разболели с тия нагласени неща.Не казвам че няма нагласени неща,но защо изключвате нещо което ще бъде толкова нормално-Хърватска да направят Х на Испания? Ами те направиха на Италия,разбиха Ейре,какво толкова чудно ще е това равенство?
Испания и те са хора.И те са с два крака...
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Въпроса за регламента на Европейското ??

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 15 юни 2012 16:29

kingofpop написа:Цял свят ще играе X и 2-2, букитата ще фалират ако излзе, така че против на всички очаквания Испания ще победи Хърватите ;)

испания със сигурност ще излезе с нагласата за победа, а дори и дел боске да пусне резерви в този мач, те няма да са целият отбор, а добре знаем кои играчи са им на скамейката. аз смятам че испания е с няколко класи над хърватия, и мисля няма да има проблем да ги победи в този мач.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта