Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юни 2012 11:40

arsenalko написа:
Captain Stottlemeyer написа:Снощи на мача Италия - Хърватия коментаторът спомена, че през първото полувреме Джакерини от италианския отбор бил пробягал "малко над 50 (петдесет) километра и 200 метра". :roll: Не повярвах на ушите си, но ако настина съм чул добре (в стаята, където гледах мача, беше доста шумно) спортният "специалист" от БНТ би трябвало да скочи от покрива на "Сан Стефано" 29 в София и да ни освободи окончателно от присъствието си в ефир. :lol:


тук май си в грешка , каза повече от шест километра и двеста метра, това добре го чух


Веднага се извинявам. Наистина някой, поне малко разбиращ от спорт, да каже 50 километра е абсурдно, дори това да е коментатор от БНТ. ;) Грешката е моя, а мнението ми спокойно може да бъде изтрито... :oops:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
RobiVanPersie
Мнения: 638
Регистриран на: 02 сеп 2010 21:30
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот RobiVanPersie » 15 юни 2012 12:21

Да не забравяме човека центрофуга-снаидер

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 юни 2012 12:39

На мача Полша- Гърция ,Пепи Петела и Томас Слафчис развиха тезата за "героичното минало" на елините и битката при Термопилите.На мача Чехия - Гърция коментатора /съжалявам че не му запомних името/ ги сложи в малкото си джобче!Той заяви /цитирам по памет/- "гърците трябвало да следват смелостта и храбростта на предшествениците си Ахил, Хектор/тук щях да падна от"диванчето в холчето"/и Агамемнон!Ха-ха-ха,голям смях!Този шпикер ми оправи настроението с дни напред.Сърдечно му благодаря!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот Udoji90 » 15 юни 2012 12:43

Plovdivskia Grand написа:На мача Полша- Гърция ,Пепи Петела и Томас Слафчис развиха тезата за "героичното минало" на елините и битката при Термопилите.На мача Чехия - Гърция коментатора /съжалявам че не му запомних името/ ги сложи в малкото си джобче!Той заяви /цитирам по памет/- "гърците трябвало да следват смелостта и храбростта на предшествениците си Ахил, Хектор/тук щях да падна от"диванчето в холчето"/и Агамемнон!Ха-ха-ха,голям смях!Този шпикер ми оправи настроението с дни напред.Сърдечно му благодаря!

Да, това и мен ме разби. По трибуните имаше някакви гръцки фенове с шлемове и доспехи и като ги видя, коментаторът каза, че гърците имат нужда точно от героите, като които са се маскирали феновете. (И последваха вече бисерите за Ахил, Хектор и Агамемнон, за които ти казваш.) :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот dxl » 15 юни 2012 13:22

Plovdivskia Grand написа:На мача Полша- Гърция ,Пепи Петела и Томас Слафчис развиха тезата за "героичното минало" на елините и битката при Термопилите.На мача Чехия - Гърция коментатора /съжалявам че не му запомних името/ ги сложи в малкото си джобче!Той заяви /цитирам по памет/- "гърците трябвало да следват смелостта и храбростта на предшествениците си Ахил, Хектор/тук щях да падна от"диванчето в холчето"/и Агамемнон!Ха-ха-ха,голям смях!Този шпикер ми оправи настроението с дни напред.Сърдечно му благодаря!


По-точно (и аз по памет), каза, че на Гърците (Елините, както той ги наричаше през целия мач) им трябват герои, като Хектор, Ахил, Агамемном, от великия поет(?!) ОДИСЕЙ!!!
(За тия, които не са учили/чели Илиада - всички тия са герои от Илиада, дори и Одисей, а автор е Омир...)

Още един гаф, който не знам дали е писан, макар да не е коментаторски - на мача Германия Португалия през второто полувреме имаше един кратък етюд на пиано... Това може да се случи само в БНТ! (естествено в пряко предаване) :D
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот Udoji90 » 15 юни 2012 13:52

dxl написа:
Plovdivskia Grand написа:На мача Полша- Гърция ,Пепи Петела и Томас Слафчис развиха тезата за "героичното минало" на елините и битката при Термопилите.На мача Чехия - Гърция коментатора /съжалявам че не му запомних името/ ги сложи в малкото си джобче!Той заяви /цитирам по памет/- "гърците трябвало да следват смелостта и храбростта на предшествениците си Ахил, Хектор/тук щях да падна от"диванчето в холчето"/и Агамемнон!Ха-ха-ха,голям смях!Този шпикер ми оправи настроението с дни напред.Сърдечно му благодаря!

По-точно (и аз по памет), каза, че на Гърците (Елините, както той ги наричаше през целия мач) им трябват герои, като Хектор, Ахил, Агамемном, от великия поет(?!) ОДИСЕЙ!!!
(За тия, които не са учили/чели Илиада - всички тия са герои от Илиада, дори и Одисей, а автор е Омир...)

Още един гаф, който не знам дали е писан, макар да не е коментаторски - на мача Германия Португалия през второто полувреме имаше един кратък етюд на пиано... Това може да се случи само в БНТ! (естествено в пряко предаване) :D

Да, прав си за Омир - аз тогава помислих, че грешно съм чул "Одисей", но явно не съм. :mrgreen: А Германия - Португалия го гледах от сайта им в Интернет и си помислих, че това с пианото е някакъв проблем на сайта. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот bekono » 15 юни 2012 22:18

По-умрял коментар от този на мача Швеция - Англия няма никъде. Пиян ли е, напушен ли е, спи ли, не знам, но този "коментатор" определено не знае къде се намира. Ако не гледаш мача, а само слушаш, ще кажеш, че топката се разиграва само в центъра на игрището и няма нищо интересно. БНТ ЩЕ :x
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бисерите на ЕВРО 2012 по БНТ

Мнениеот AnalBreaker » 16 юни 2012 01:01

Великият поет Одисей ! Великият певец на гръцката митология !
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта