Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот durex » 14 юни 2012 21:51

marchisio написа:durex,говориш така,защото мина през Интер ;) какво по-точно направи днес,та те е впечатлил толкова?!Много навътре приемате нещата,и то за друг национален тим.

Не че е играл в Интер и т.н. То и Макризио играе в Юве,ама играе супер момчето. Мота изнася много добре топката и прави големи пасове към нападателите. Да не говорим,че умее да задържа топката,играе добре с глава и т.н. Вярно в този мач не се предтави както трябва,но е факт,че точно като го смениха и играта на Италия тръгна в друга посока.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска

Мнениеот Groucho » 14 юни 2012 21:53

durex написа:По принцип си прав,но ако се срещнат на по-късен етап ще е много по-добре ;) за това и си мисля,че ипанците ще се хвърлят срещу хърватите.

Италия са най-неудобни за Испания. Едва ли ще пропуснат шанса да ги отстранят още в групите.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот eelche » 14 юни 2012 22:12

Толкова жалка "Скуадра" не съм виждал от Евро 2004 в Португалия.А ако си мислите феновете не Италия,че мачът с Ирландия е протоколен,жестоко се лъжете.Та кой друг,ако не Джовани Трапатони е способен да подлее вода на италианската футболна общественост?Силно недооценен в родината си,Трапатони може да направи черни дните Прандели и компания.Само липсата на късмет пред Хърватия попречи на гордите балканци да вземат не 1, а цели 3 точки от мача.Евала им правя,доказаха,че който го може си го може.Страна достойна за уважение,а нашите чалга-перуки,лечета,обички,гиговци и прочее могат само да вземат пример от футболната им федерация.И като за финал бих казал,че вътрешното ми усещане,че жабарите могат да се издънят за сметка на хървати и ирландци може да се окаже вярна.

Все пак Италия държи все още съдбата си в свои ръце,НО Чезаре Прандели-човек притежаващ изключителен треньорски интелект трябва да вземе спешни решения и мерки относно играта на своя тим.Това недоразумение Балотели и Касано трябва НЕЗАБАВНО да бъдат заменени от Тото Ди Натале и Борини от Рома.Ночерино е страхотен играч,незнайно защо започващ мача от резервната скамейка към 75-та минута.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот daniel875 » 14 юни 2012 22:29

Sardukar написа:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_tnrVqwdjOE[/youtube]
ето го ПИРЛО!!!!!!!! ДОБРЕ ЛИ Е???

За привържениците на "Ювентус" може да е гений и да е нормално да мислите така, но според мен още от 2007 години да съм му "бил шута". След въпросната година беше бедствие за тима, само пречеше с безсмислените си пасове и действия като цяло. Вкара един гол на "Реал" от 40 метра и вече по-миналия сезон срещу "Парма" и толкова. Това не е много.
Днес не беше най - големият проблем точно той. Но може много повече, но вече няма способността да бъде на нивото от 2006 например.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот marchisio » 14 юни 2012 22:41

durex написа:
marchisio написа:durex,говориш така,защото мина през Интер ;) какво по-точно направи днес,та те е впечатлил толкова?!Много навътре приемате нещата,и то за друг национален тим.

Не че е играл в Интер и т.н. То и Макризио играе в Юве,ама играе супер момчето. Мота изнася много добре топката и прави големи пасове към нападателите. Да не говорим,че умее да задържа топката,играе добре с глава и т.н. Вярно в този мач не се предтави както трябва,но е факт,че точно като го смениха и играта на Италия тръгна в друга посока.

Признавам си ,Мота съм му гледал само двата мача с Италия и от тях съдя за него.За това казвам,че не е нищо особено.Ако изиграе приличен мач с Ейре,и ако Италия се класира и продължи да играе,ще съм първия да ти се извиня лично,че съм сгрешил в преценката си за него.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска

Мнениеот sl321 » 14 юни 2012 23:46

Sardukar написа:
sl321 написа:
Sardukar написа:ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Казах на съквартиранта, че ще вкара в близкия ъгъл БРАВО ПИРЛО!!!



Ти за кой си на това европейско?

Аз преди всяко съм за Италия ;) Преди него съм си харесал една изненада, а другите: "по-слабите". Преди първенството си харесах Дания. Подкрепям всички подценявани отбори + Русия!

ПП Последните две първенства исках Германия да направи нещо заради Балак(макар да пропусна световното, но вече ги бях заплюл ххх). На национално ниво се кефя на играта и няма чак толкова крайни предпочитания макар, че Италия ме блазни. Общо взето обичам такива първенства, защото е предимно футбол(макар, че вчера хвърлях предмети на Дания-Португалия) хаха дано отговорът ми те задоволява :lol:


[offtopic]Абсолютно.Бях останал с впечатление че си за Англия....но разбрах...те са в графата подценявани.[/offtopic]
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот russia » 15 юни 2012 00:16

"Мафията е като банка: плаща в брой.Който трябва да получи ще получи,който е получил - получил,дълговете се плащат.Кой какъвто е роден такъв и ще умре.Който е роден - роден;който не е роден не е живял."

Principi di Cosa Nostra


Ха, да се замислят...неродените? :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот acmilan » 15 юни 2012 01:47

Много силно първо и слабо второ полувреме за Италия. Вместо да си решат мача, допуснаха глупава грешка в защита и мачът реално свърши. Ще кажа само, че в последния кръг в групата ще се разбере имат ли чест и мъжество футболистите на Испания и Хърватия, най - вече световните и европейски шампиони. Направят ли си 2 - 2 ще останат в историята като големи футболисти, но много, ама много малки хора.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот Tommi » 15 юни 2012 01:48

Някой знае ли защо Де Роси играеше с един къс и един дълъг ръкав и в двата мача? Дали е от суеверие или има друга причина. :?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"C" Италия - Хърватска - 1:1 FT

Мнениеот Tommi » 15 юни 2012 01:57

acmilan написа:Много силно първо и слабо второ полувреме за Италия. Вместо да си решат мача, допуснаха глупава грешка в защита и мачът реално свърши. Ще кажа само, че в последния кръг в групата ще се разбере имат ли чест и мъжество футболистите на Испания и Хърватия, най - вече световните и европейски шампиони. Направят ли си 2 - 2 ще останат в историята като големи футболисти, но много, ама много малки хора.

А този италиански отбор ще остане в история като много добър... по душа, защото изпрати Испания и Хърватия на 1/4 финали за своя сметка. :lol: :lol:
Щом идва момент, когато можеш да си правиш сметки и други отбори зависят от теб, значи на този етап си свършил работата си. И обратното - щом зависиш от други отбори, значи не си направил всичко както трябва и сам си виновен, затова може да се сърдиш само на себе си. Според мен Италия има място във фазата на директните елиминации, даже ми е фаворит за титлата, но сега всичко е в ръцете на испанците и ако те не искат евентуален финал срещу италианците, просто ще ги изпратят вкъщи. Все пак всеки преследва собствените си интереси и не може да бъде обвиняван за това.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта