Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Без име » 14 юни 2012 14:42

Хубава победа отново без да се напъват. Швайнщайгер показа кой е шефа ! Недоволен съм от Мюлер и Подолски ! Толкова ли Гьотце не заслужава шанс ?
Дано немците пуснат Дания да победи,за да отстранят Португалия и Холандия в един мач :)
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 14 юни 2012 15:04

Без име написа:Дано немците пуснат Дания да победи,за да отстранят Португалия и Холандия в един мач :)

Те не са се класирали, за да пускат на Дания. Ако Дания победи с 1:0, 2:1 или с 2 гола разлика и португалците бият Холандия, германците си заминават. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот tatusindo » 14 юни 2012 15:05

Без име написа:Хубава победа отново без да се напъват. Швайнщайгер показа кой е шефа ! Недоволен съм от Мюлер и Подолски ! Толкова ли Гьотце не заслужава шанс ?
Дано немците пуснат Дания да победи,за да отстранят Португалия и Холандия в един мач :)

Ами Марко Рьош( или Ройс) какво му е и на него ..... Имат доста добри млади играчи, на Льов твърдо си залага на Мюлер,който лично за мен не направи силен сезон,камо ли пък сега да е във форма ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот dxl » 14 юни 2012 15:11

Мюлер е много полезен играч. Отборен, така да се каже. Върши и много повече работа в защита от останалите крила. По-скоро Шурле да замени Полди. Ще има повече динамика така.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 14 юни 2012 15:14

Без име написа:Хубава победа отново без да се напъват. Швайнщайгер показа кой е шефа ! Недоволен съм от Мюлер и Подолски ! Толкова ли Гьотце не заслужава шанс ?
Дано немците пуснат Дания да победи,за да отстранят Португалия и Холандия в един мач :)

Няма да загубят, но едно реми защо не :mrgreen: Пък ако Португалия си бие, какво да се прави ... Но това са германци, сигурен съм, че ще играят за победа с Дания, видя се още в квалификационната им група с Белгия и Турция, че не лягат на никой, а блъскат всички наред. А ако го направят, представям си какви ще ги говорят фенчетата на портокалите у форумо, ще се удавят от злоба :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Viktor4o_Rs на 14 юни 2012 20:02, променено общо 1 път.
Изображение

ТежкаПаника
Мнения: 11
Регистриран на: 13 юни 2012 13:59
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот ТежкаПаника » 14 юни 2012 16:59

Доволен съм от срещата и най-важното за мен , имаше 3 гола :]


drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 15 юни 2012 07:45

Robbery написа:
drvasko98 написа:Специалисти всякакви се срещат по света. Гомес има 35 гола през сезона, обаче е дърво. Вчерашният му първи гол беше типично дърварско изпълнение. Няко ихора имат развратни предстваи за играта. Ако не може да наъврже трима на пет метра разстояние се определя като дърво

Не бих споделил мнението, че първият гол на Гомез вчера е бил дърварски. Много добре пое топката и се завъртя на 180°, което не е толкова лесно. А по рано същия ден прехваления Кристияно Роналдо сам срещу врятаря не успя да вкара. А пък ако Гомез продължава да вкарва по същия начин ще бъде нелогично Льов да вкарва Клозе вместо него.


Естествено, че се пошегувах. Това беше изпълнение на много класен играч. Футболът далеч не се изчерпва с дрибъл. Има много компоненти - ориентация, пласиране, бързина в мисленето и в краката (не е задължително да си спринтьор, но да можеш за част от секундата да си осигуриш позиция за стрелба и да нанесеш точен удар, разбира се), смелост и решителност. И ако ги сложим тях Гомес е в пъти по-добър и комплексен играч, а оттам и по-полезен от един Робен например, който се лута като муха по терена. Вярно, че някой път като му върже изглежда страхотно и атрактивно и всички ахкат, ама като се сложи един цял сезон на тезгяха и КПД-то му е сравнително ниско (за претенциите му и нивото разбира се, не го сравнявам с Калво или Мораеш)

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 15 юни 2012 20:28

Срещу Дания най-вероятно ще поиграят доста резерви ... например Клозе ( когото поне според мен държат в националния отбор единствено за да може да подобри рекорда на Герд Мюлер ) . Лично аз не виждам смисъла в това , защото след 4-5 години Гомез и без това ще надминал е границата от 70 гола с националната фланелка .


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта