Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Robbery » 14 юни 2012 00:32

Германците все още не са се класирали окунчателно. При загуба от Дания (май с 2 гола разлика?) и победа на Португалия над Холандия има минималната възможност Германия да не продължи напред. Така че си мисля, че няма да рискуват да правят равен с Дания и по този начин мачът между Холандия и Португалия ще бъде кървав.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 14 юни 2012 00:34

Пестеливо за Германия.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот football_fb » 14 юни 2012 00:36

За какво ... за какво, за Бога, при все че трябваше да спечели мача на всяка цена треньора на холандците излезе със същия дефанзивен състав като от мача с Дания! Как ме е яд само!
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 14 юни 2012 00:52

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 14 юни 2012 00:59

Тези от К1 продължават да ме изумяват с поканените музиканти и изпълнители :lol: :lol: :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот kingofpop » 14 юни 2012 01:12

Няма шанс немците да станат шампиони....нали се сещате, че цял свят сигурно играе да станат, но замислете се колко често най-очакваният отбор печели титлата....никога.....не знам дали ще отпаднат на 1/2 финал или пак на финал, но ще е на 1 от 2 те места 100 про.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот защо » 14 юни 2012 01:17

football_fb написа:За какво ... за какво, за Бога, при все че трябваше да спечели мача на всяка цена треньора на холандците излезе със същия дефанзивен състав като от мача с Дания! Как ме е яд само!

Ами щото това му е играта. А и звездите са уморени, пази им силите за елиминациите. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 14 юни 2012 01:38

С оглед показаното като игра Германия пожали "лалетата". По-принцип е ясно, къде Германия изоставаше от Испания на предните две първенства(физически, а това се дължеше на по-късата скамейка в сравнение с тази на Испания), но в момент разполагат с доста широк състав. Все пак играч като Швайнщайгер ми изглежда трудно заменим(просто той прави играчите около него по-добри), а не мисля, че физически ще се справи с/у испанците например(това е мое мнение). Като гледам Холандия и се сещам за Аржентина на световното 2002г. 1 към 1 са нещата според мен. Прекалено много и все добри атакуващи футболисти. Трудно се угажда на тях и на феновете кой да играе. Нещата тръгнат ли на зле и се пускат всички в игра, а в средата на терена няма кой да свърши черната работа и следва загуба! Нямаше колективна борба, а по-скоро на отделните индивидуалности! Така много трудно се става шампион!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 14 юни 2012 01:51

Честита победа на всички фенове на Бундестима :) Реалният резултат е поне 4:1 за Германия, но немците изпуснаха доста положения. Честно казано, и аз не съм очаквал толкова слаба Холандия и беззъба в атака, реално освен гола на Ван Перси имаха и едно положение на Хунтелаар, което Нойер отрази блестящо и толкова. Всъщност на теория Германия все още не е се е класирала на 100 % за елиминациите, така че надали ще се лигавят с Дания, стига им и хикс, за да са първи в групата. Мисля си, че Льов трябва да даде шанс и на Гьотце, Ройс и Шурле, които нямат записана минута все още. :roll:
Съгласен съм, че германците като цяло не се напрягаха особено досега и могат много, много повече. Предполагам, че ще играят с Полша или Чехия на четвъртфинал. С който и да е, не вярвам да има проблеми.
Холандия са трагични и Португалия ще ги бие. Иначе на мен лично ми се ще и Дания да продължи. Прекалено много разбирачи има тук, говорещи за антифутбол и илюминатски конспирации, освен да им препоръчам да се прегледат, друго не мога да им предложа :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 14 юни 2012 02:07

Изобщо не може да става дума за пестене на сили и разни такива приказки. Това, което видяхме в двата мача, са възможностите на германците, а дали е достатъчно, за да спечелят първенството - предстои да разберем. Аз съм на мнение, че не могат да надиграят тактически италианците и ще загубят от тях, ако се срещнат на 1/2 финал или на финала.

Разочароващо представяне за холандците, които също слагах сред големите фаворити. Нямам представа на какво се дължи.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта