Евро 2012 Група"Б" Дания - Португалия - 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Евро 2012 Група"Б" Дания - Португалия - 2:3 FT

Мнениеот Sardukar » 14 юни 2012 10:20

THE G.A.M.E написа:
Sardukar написа:признавам си, че повече ги разбираш, но просто няма показател, по който Португалия да превъзхожда и двата си съперника :!:

Много трудно може да се каже, кой разбира тази игра повече от друг или другите ...
Особено в този форум.
Освен ако някой няма тапия от НСА ... Макар че, много народ знае по-какъв начин може се вземе такова нещо от там. :lol:
Не-напразно и аз НЕ посочих, че разбирам повече ... В случая от теб.
Идеята ми бе, че няма да се получи качествен спор в случая, защото ти си предубеден от личните ти пристрастия ...
Имаш си любими играчи, и държиш на определени отбори ... Също и обратното - ненавиждаш доста и трудно ги понасяш. :mrgreen:
Докато аз нямам такива симпатии или антипатии ...
Не-веднъж посочих, че към момента съм си за тимовете, с които съм играл ( или прогнозирал за тях ) ... В някоя игра във форума.
Така че, досега не съм коментирал нещата пристрастно ... Пиша изцяло от неутрална гледна точка, просто като фен на футбола, като спорт. ;)

Щях вляза в спор с теб ( както многократно сме го правили ) ... Ама не и когато си погледнал нещата от фенска
( твоя - лична ) гледна точка ... Иначе понякога поглеждаш по-безспристрастно и аналитично, тогава вече се получава свястна дискусия.

Прав си, че аз не пиша обективно, но и не съм го твърдял :) Пиша си собственото мнение с някакви мои аргументи.
Просто "футболът победи" и "надиграли и двата си съперника" леко ме подразни. Така излиза, че Дания нищо не са играли(има ли са по-малко чисти голови положения), а в мача с Германия не им е стигнал късмет на португалците(предполагам това си мислиш).
Стилът на Португалия при Бенто е на контра, а след като португалците пропуснаха толкова много...как са играли силно? Играха по-активно и мотивирано от първата среща, но със сигурност липсата на ефективност не говори за възтържествуване на футбола. Имаше доста не футболни компоненти, които им донесоха победата! Но ае ще го сложим "късмет" за пропуските с/у Германия(които бяха премерен риск от страна на немците, а не, защото Португалия има потенциал да контролира така една среща с/у отбор като Германия, а да не говорим да го прави и 90мин! Няма кой да и го позволи, а и тя няма сили да го направи. Всеки, който им е гледал 5 мача от квалификациите ще го потвърди.)!


ПП Когато Португалия е била по-добра от Германия и пишеше среден 3! Но тогава играеха като отбор, макар да имаха звезда като Фиго! А и не правиха такива номера както вчера...само ги гледай как "неволно" ще наритат и холандците!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта