Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

frantoti
Мнения: 8
Регистриран на: 29 мар 2009 10:52
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот frantoti » 13 юни 2012 10:56

Незнам може да не съм бил много ясен Делие и квадратните глАви а.к.а. британците знаят какво става долу на терена,те може да правят простотии,но разбират играта.Докато тия наистина се занимават само с глупости бой 10 на 10 гърбени знамена.Те поляци и руснаци сигурно не си знаят игра4ите от отбора.

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот TSHABALALA » 13 юни 2012 11:08

Тея неша на практика нямат нищо общо с футбола!Все пак в организираните коректни боеве за който споменава автора няма нищо лошо или нередно.Ама ако тръгнат да трошат витрини и коли и да нападат невинни фенове на улицата - много бой и затвор за такива!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот CTAHKO » 13 юни 2012 11:13

Поляците да се молят националите им да не се класират за световното пре 2018г ,че не ми се мисли какво ще се случи 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот Red_Pride » 13 юни 2012 12:20

CTAHKO написа:Поляците да се молят националите им да не се класират за световното пре 2018г ,че не ми се мисли какво ще се случи 8-)

Изображение
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот samocskasamo » 13 юни 2012 12:41

frantoti написа:Незнам може да не съм бил много ясен Делие и квадратните глАви а.к.а. британците знаят какво става долу на терена,те може да правят простотии,но разбират играта.Докато тия наистина се занимават само с глупости бой 10 на 10 гърбени знамена.Те поляци и руснаци сигурно не си знаят игра4ите от отбора.

Познавам двама от така наречените хулигани на Рух Х-идвали са ми на гости,аз също съм ходил там.Та те не само познаваха играчите си но бяха доста големи разбирачи на футбола и по света.И двамата бяха със висше образование,имаха частен бизнес,сега са на 35 и 32г-не пият,не пушат,тренират боини спортове от деца.Та те си организират боеве примерно 10на 10 и които падне не го удрят повече.По добре ли е да влязат пияните,тумбести англичани в заведението ти и да поломят всичко и да вадят ножове,боксове и да страдат невинни хора.Да и при поляците има гадове,но те въвеждат култура на боя-нещо като състезани на спортисти от различни отбори.Бях на организираният бои на Камбаните между ЦСКА и Динамо М и знаеш ли кво стана,боят продължи точно 1,28сек.Знам защото бе засниман.Наще бяха по земята в лошо състояние.Защо ли?Защото бяха пикльовци на по 18-25г,пияници и побоиници по улицата,даже някои бяха по джапанки,а на Динамо М бе дошъл боксовия клуб ДИНАСТИЯ-момчетата не пият,не пушат и една седмица са тренирали за боя,защото са мислели че ще имат достоен противник.Бяха с подлакътници,олекотени маратонки,а бе въобще яка работа.Водача им Саша на 41г е бил 2пъти световен шампион по бокс и каза че предишната година са имали 14 такива боя но все срещу съперници като тях,12победи и 2загуби-от Ярославка/ЦСКА М/и от ТЕРМОМАШИНИТЕ/Лех П/'
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот АСМ1899 » 14 юни 2012 00:14

Що за изрод трябва да си за да биеш, пребиеш или убиеш друг човек понеже е за друг отбор? Колко прост трябва да си заради един спорт да биеш други хора? Това ако те прави фен, аз искам да се забрани футбола- да речем като цигарите! Ако това е смисъла на живота за тия индивиди, то просто те са прахосан генетичен материал! Човешката глупост е безкрайна, нямах идея колко прав е Айнщайн! Вие ми хвалите тука някакви идиоти пребивали и невинни хора, освен други идиоти като тях! Какво ги различава от Гестапо? Може би само липсата на условия да разгърант нацяло идиотщината си! Според мен това са престъпници и трябва да получават години в затвор, а не възхвали! Герои са ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА, а не футболни хулигани......
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот защо » 14 юни 2012 01:19

АСМ1899 написа: Герои са ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА, а не футболни хулигани......

Нямаш представа колко си приличат. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
samocskasamo
Мнения: 811
Регистриран на: 15 юли 2010 13:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот samocskasamo » 14 юни 2012 06:43

защо написа:
АСМ1899 написа: Герои са ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА, а не футболни хулигани......

Нямаш представа колко си приличат. :lol:

+1000
ЦСКА и Байерн М-ТОВА Е ИСТИНАТА!!!

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот venger » 14 юни 2012 07:26

samocskasamo написа:
защо написа:
АСМ1899 написа: Герои са ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА, а не футболни хулигани......

Нямаш представа колко си приличат. :lol:

+1000

Предпоследното мнение май беше ирония! :)
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Хулиганските прояви на феновете на Европейското!

Мнениеот Beck's » 14 юни 2012 10:58

Няма нищо по нормално от това, да е пълно с хулигани на Европейското .
След като тези хулигани са получили забрана за посещаване на мачове в собствената им страна, то това е единствения начин да се съберат на едно място толкова много ултраси ( Европейското първенство).


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта