ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Синьо сърце » 12 юни 2012 23:57

Абе че играят, играят, но така не може да се изпускат положения...Е, ако не са искали втори гол, това е друга работа, но не ми се вярва-осраха се и това е! Полша са бездарници, не може да се прави равен с тия...
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот White Fang » 13 юни 2012 00:00

Равностоен мач се получи.По едно време усетих,че и на двата отбора нещо не им се играеше,така че равенството е заслужено.А да,съдията подпира Полша като някой стълб.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Botevist_1912 » 13 юни 2012 00:02

Съдията го оправдавам, все пак човекът се чувстваше гузен, защото дядо му сигурно е трепал поляци в газовите камери. :)
Но коментаторът безсъмнено беше изключително голям дръвник. При положение, че в България повечето хора са за Русия, той коментираше супер идиотски против Русия. Странно е защо БНТ назначават подобни лица за коментатори на такива мачове.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Sardukar » 13 юни 2012 00:04

Синьо сърце написа:Абе че играят, играят, но така не може да се изпускат положения...Е, ако не са искали втори гол, това е друга работа, но не ми се вярва-осраха се и това е! Полша са бездарници, не може да се прави равен с тия...

да де това имах предвид ;) Ефективността им е доста слаба на това първенство(въпреки 4 гола в първата среща). В доста от мачовете по пътя за европейското бяха като убийци, а сега...особено Кержаков :o Газят Гърция и дано срещнат Германия!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2012 00:04

И как пък определихте, че има фал и червен картон за поляка без повторение или поне снимка ? Айде успокойте се малко феновете на блядовете ;) Ясно е, че Русия излиза от групата. Мисля, че и Полша ще бие Чехия и също ще се класира. Че ги побутват поляците е така, но това го има на всеки голям форум. Който от Русия и Полша се падне с Германия, е дотам на ЕВРО 2012 8-) Зорът за немците е да минат групата си само. А пък да наречеш футболисти като Левандовски, Пишчак и Блашчиковски некадърници, не знам колко трябва да си тъп :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Viktor4o_Rs на 13 юни 2012 00:11, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
fen na batmanlevski
Мнения: 261
Регистриран на: 13 апр 2012 17:01
Skype: dolu cska
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот fen na batmanlevski » 13 юни 2012 00:07

Viktor4o_Rs написа:И как пък определихте, че има фал и червен картон за поляка без повторение или поне снимка ? Айде успокойте се малко феновете на блядовете ;) Ясно е, че Русия излиза от групата. Мисля, че и Полша ще бие Чехия и също ще се класира. Че ги побутват поляците е така, но това го има на всеки голям форум. Който от Русия и Полша се падне с Германия, е дотам на ЕВРО 2012 8-) Зорът за немците е да минат групата си само. А пък да наречеш футболисти като Левандовски, Пишчак и Блашчиковки некадърници, не знам колко трябва да си тъп :lol: :lol: :lol:


Руската машино ще помете анадо-германия не се притеснявай ;)
Вън капитализма от България.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Pichichi » 13 юни 2012 00:08

Руснаците играха несериозно и сами са си виновни че не биха днес !!!
Вижте атаката преди гола на Полша, руснаците атакуват топката е в Аршавин който влиза в наказателното
и руснаците имаха числен превес 4 или 5 към 3-ма полски бранители и какво последва подарък на Аршавин
към полски защитник контра и 1 : 1 . И имаше поне 5/6 такива атаки които сами си провалиха .
И за мен Полша и Гърция са най-слабите отбори на ЕП но гърците поне се класираха с игра
докато поляците като домакини и ги набутаха и в най-лесната група и се вижда че са слаби !!!
И много се надявам да няма съдийска тесла за чехите която да класира Полша на 1/4 финал
но все повече си мисля че ще стане точно така .

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 13 юни 2012 00:12

fen na batmanlevski написа:
Viktor4o_Rs написа:И как пък определихте, че има фал и червен картон за поляка без повторение или поне снимка ? Айде успокойте се малко феновете на блядовете ;) Ясно е, че Русия излиза от групата. Мисля, че и Полша ще бие Чехия и също ще се класира. Че ги побутват поляците е така, но това го има на всеки голям форум. Който от Русия и Полша се падне с Германия, е дотам на ЕВРО 2012 8-) Зорът за немците е да минат групата си само. А пък да наречеш футболисти като Левандовски, Пишчак и Блашчиковки некадърници, не знам колко трябва да си тъп :lol: :lol: :lol:


Руската машино ще помете анадо-германия не се притеснявай ;)

Ще им помете чреслата с дупе, както винаги е било на големите форуми, другарю :lol: :lol: :lol: Поинтересувай се колко пъти Германия е чукала СССР и Русия на футбол и тогава се обаждай. И все пак си мисля, че е по-вероятно да се разминат двата отбора, а Полша да се наниже на германците.
Изображение

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот eelche » 13 юни 2012 00:13

Изключително странно чувство за хумор от страна на Уефа като назначи немец за рефер :lol: . А този треньор на Полша е изключително некадърен или му редят състава. Не мога да се обесня абсурдният начин по който играят тези футболисти на Полша.Така е Русия игра добре,но без да впечатлява,а Полша е домакин и най - малкото не оправдава инвестициите във футболно отношение.Има голяма вероятност Полша да не се класира за 1/4 финалите :roll:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
fen na batmanlevski
Мнения: 261
Регистриран на: 13 апр 2012 17:01
Skype: dolu cska
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'': Полша - Русия - 1:1 FT

Мнениеот fen na batmanlevski » 13 юни 2012 00:24

Фашистите няма да минат групата си. Много се смея щото имат повече турци и маври отколкото фашисти :lol:
Вън капитализма от България.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта