Испанците искат Торес на пейката

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот football_fb » 12 юни 2012 11:26

Нападателят на Испания Фернандо Торес трябва да бъде резерва. Това твърдят феновете на испанския футбол в проучване на as.com. Над 27 хиляди души са участвали в анкетата и повечето от тях искат за титулярен централен нападател Фернандо Йоренте.

А вие как мислите:
1. Има някаква мистерия около Торес (тъй като прави всичко необходимо на супер ниво, докато не дойде момента в който трябва да вкара ... и тъкмо тогава се о**ра)
2. Толкова си може
3. Въпреки този мач, ще стане големия АС на Испанците в следващите мачове?
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16823
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 11:30

Смятам, че Испания в следващите мачове задължително трябва да има чист нападател, защото срещу Италия се видя, че създадоха по-добрите ситуации след влизането на Торес. При него обаче има явно някакъв психологически проблем, така че по-добре да започва Йоренте. Торес винаги може да се появи на смяна, защото е добър играч и много повиши формата си след идването на Ди Матео в "Челси". Ще е нужно обаче време да пренесе въпросната форма в националния отбор, така че по-добре да бъде на пейката.
Последна промяна от Udoji90 на 12 юни 2012 12:00, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
football_fb
Мнения: 318
Регистриран на: 13 май 2012 08:50
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот football_fb » 12 юни 2012 11:32

И аз мисля така. Но от определено време започвам да се "зачудвам" за тази форма на Торес. Всеки път си казвам: Е, сега вече ще им покаже и ще натрие носовете на всички ... и пак провал :)
За всички, които обичат футбола: http://on.fb.me/T5nKCm - най-голямата група фенове на великата игра!

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот L_Messi » 12 юни 2012 11:35

Първият мач на това първенство беше провал за Торес, но дали пък представянето му в турнира няма да напомни сезонът му в Челси, който беше изпълнен с пропуски и разочарования, но накрая приключи щастливо и с важен гол в полуфинала срещу Барса? Та нищо чудно и тук Торес да изригне с някой решаващ гол.

Потребителски аватар
комуна
Мнения: 326
Регистриран на: 13 сеп 2011 08:31
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот комуна » 12 юни 2012 11:35

С Торес , без Торес , испанците ще играят още два мача и си тръгват по живо по здраво .Изображение

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот gugushito » 12 юни 2012 12:02

при наличието на Йоренте да пускаш Торес трябва да си зверски тъп.... явно Боскето е такъв.... дано не се ухапе яко за глупостите си... :evil:

1878
Мнения: 223
Регистриран на: 19 мар 2011 15:06
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот 1878 » 12 юни 2012 12:08

Аз лично очаквах Йоренте да води атаката на "Ла фурия". Торес ме лиши от 125 ЕВРО мискининът.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот Blagoy » 12 юни 2012 12:14

Торес е много добър нападател. Доказвал го е неведнъж. Много хора му се подиграваха и измисляха какви ли не шеги по негов адрес, но след един мач на Камп Ноу вече не им беше много смешно.
Все пак Торес беше и човека, който донесе европейската титла на Испания през 2008г. Класен играч е, но откакто е в Челси има навика да попада в някакви дупки, вероятно и заради свръхочакванията към него. Но аз си мисля, че във всеки един момент може да избухне. Но за момента наистина Йоренте е по-добрия избор, а се видя, че и схемата с "лек" нападател като Фабрегас, която ползваше Дел Боске срещу Италия, също може да е успешна.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот Бижутера » 12 юни 2012 12:17

Невероятен провал, оня ден пропусна три чисти положения за десет минути. Мисля, че това му беше на Торес за Евро 2012 :P
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Испанците искат Торес на пейката

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 юни 2012 12:32

L_Messi написа:Първият мач на това първенство беше провал за Торес, но дали пък представянето му в турнира няма да напомни сезонът му в Челси, който беше изпълнен с пропуски и разочарования, но накрая приключи щастливо и с важен гол в полуфинала срещу Барса? Та нищо чудно и тук Торес да изригне с някой решаващ гол.

+1 :) Силно се надявам, защото Торес ми е безкрайно симпатичен като футболист. Само дано да не "изригне" точно срещу Германия. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост