ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 09 юни 2012 22:38

Sardukar написа:ае останали потребител в този форум, който да не се е направил на голям разбирач и да пусне някоя шега и/или квалификация за Робен??? Много голям кеф ще ми стане, когато Робен ви запуши големите *********

Ако имаш предвид мен , още в края на миналия сезон казах , че Робен пречи на Байерн . А след финала за ШЛ , съвсем чистосърдечно му пожелах , никога повече да не спечели нищо до края на кариерата си ... дори това да означава 3-4 години без трофей за Байерн . И да ... много голямо удоволствие ми достави , да му гледам физиономията след мача :mrgreen:

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот j0rka7aa » 09 юни 2012 22:44

Сега се сетих за един бисер от коментатора :lol: "Треньора Мортен Олсен и неговите съотборници от отбора на Дания" :lol:
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот daniel875 » 09 юни 2012 22:48

Искам си Акаунта написа:
Sardukar написа:ае останали потребител в този форум, който да не се е направил на голям разбирач и да пусне някоя шега и/или квалификация за Робен??? Много голям кеф ще ми стане, когато Робен ви запуши големите *********

Ако имаш предвид мен , още в края на миналия сезон казах , че Робен пречи на Байерн . А след финала за ШЛ , съвсем чистосърдечно му пожелах , никога повече да не спечели нищо до края на кариерата си ... дори това да означава 3-4 години без трофей за Байерн . И да ... много голямо удоволствие ми достави , да му гледам физиономията след мача :mrgreen:

Не знам какво не харесваш в Робен. Това е един много голям футболист, на който просто някой трябва да му каже, че тази игра е колективна. Тогава успехите ще го следват винаги. Може би ако смени клубната принадлежност, ще има повече сполука.
Има удар, поглед върху играта, който за съжаление обаче рядко използва. Ще е много жалко за футбола като цяло ако този човек се провали. Той ми напомня на играта от едно време. Неговият стил е бразилски.
Последна промяна от daniel875 на 09 юни 2012 22:50, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот russia » 09 юни 2012 22:50

Дания може да бие всеки в групата и се надявам да го направи! :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Man Utd 9 » 09 юни 2012 23:01

russia написа:Дания може да бие всеки в групата и се надявам да го направи! :)

Това ще е голяма сензация !

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16789
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 09 юни 2012 23:47

Холандците трябва да се сърдят на себе си, че изпуснаха толкова положения - датчаните просто бяха по-ефективни. И все пак мисля, че имаше 2 ситуации, в които Скомина можеше да даде дузпа за "лалетата" - особено вторият случай за мен трябваше да е дузпа.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 09 юни 2012 23:51

daniel875 написа:
Искам си Акаунта написа: Ако имаш предвид мен , още в края на миналия сезон казах , че Робен пречи на Байерн . А след финала за ШЛ , съвсем чистосърдечно му пожелах , никога повече да не спечели нищо до края на кариерата си ... дори това да означава 3-4 години без трофей за Байерн . И да ... много голямо удоволствие ми достави , да му гледам физиономията след мача :mrgreen:

Не знам какво не харесваш в Робен. Това е един много голям футболист, на който просто някой трябва да му каже, че тази игра е колективна. Тогава успехите ще го следват винаги. Може би ако смени клубната принадлежност, ще има повече сполука.
Има удар, поглед върху играта, който за съжаление обаче рядко използва. Ще е много жалко за футбола като цяло ако този човек се провали. Той ми напомня на играта от едно време. Неговият стил е бразилски.

За последните 2 години с нищо не е допринесъл за Байерн . Като добавим постоянните скандали около него . И не на последно място , че провали отбора на финала срещу Челси ... мисля че е достатъчно , да му пожелая калъфки ( в най-добрия случай ) до края на кариерата му .

Потребителски аватар
moonlight
Мнения: 711
Регистриран на: 14 авг 2008 22:44
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот moonlight » 10 юни 2012 00:05

По едно време първото полувреме щях да заспя... Няма такъв скучен мач..Много ялови холандци.. играещи антифутбол датчани... Дано да няма повече такива мачове.. С тая игра малко ще им е трудно в следващите мачове, ама кой знае... Групата определено е много завързана :)

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот soad » 10 юни 2012 00:07

Oт самото начало говоря, че Дания ще излезе от тая група. Продължавам да го мисля!

Потребителски аватар
TheBest007
Мнения: 2929
Регистриран на: 06 авг 2010 00:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група "Б": Холандия - Дания - 0:1 FT

Мнениеот TheBest007 » 10 юни 2012 00:10

j0rka7aa написа:Сега се сетих за един бисер от коментатора :lol: "Треньора Мортен Олсен и неговите съотборници от отбора на Дания" :lol:

Даааа, т'ва ме разсипа :lol:
Изображение
ImageImageImage
KРАЛ КАРЛЕС :!:


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост