Студио БНТ : Коментари за Евро 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Студио БНТ : Коментари за Евро 2012

Мнениеот Levskar_90 » 08 юни 2012 19:52

Вън Петела от БНТ пълен профан, направо ме изнерви с неадекватния си коментар. Постоянно коментира, че има нарушения или няма и става точно обратното... За червения картон на гръка, ония го хваща с ръце като овца, и тоя Петела ми вика, че няма фал. Вместо да коментира мача, само коментира фалове и лобита. Абсолютен некадърник.
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
NiKsAnA_ss
Мнения: 1279
Регистриран на: 03 мар 2010 18:33
Skype: Който иска, да ме пита
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот NiKsAnA_ss » 08 юни 2012 19:54

Levskar_90 написа:Вън Петела от БНТ пълен профан, направо ме изнерви с неадекватния си коментар. Постоянно коментира, че има нарушения или няма и става точно обратното... За червения картон на гръка, ония го хваща с ръце като овца, и тоя Петела ми вика, че няма фал. Вместо да коментира мача, само коментира фалове и лобита. Абсолютен некадърник.

Ти сериозно?!?! Божеее, колко мъка има по този свят...
Изображение

Neftochimic1892 написа:
storm написа:
storm написа:Града в който е изобретен шоколада..?

Швейцария :?:

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот obi4am_pirin » 08 юни 2012 19:55

Levskar_90 написа:Вън Петела от БНТ пълен профан, направо ме изнерви с неадекватния си коментар. Постоянно коментира, че има нарушения или няма и става точно обратното... За червения картон на гръка, ония го хваща с ръце като овца, и тоя Петела ми вика, че няма фал. Вместо да коментира мача, само коментира фалове и лобита. Абсолютен некадърник.

Показва си предпочитанията!Не съм фен на гърците но с оглед развитието на мача свиренето на дузпата беше резонно!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1822
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот 1Neutralen » 08 юни 2012 19:56

Напълно подкрепям това мнение. Коментаторите на БНТ са гъркомани...което не ми се нрави.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот Lyubaka01 » 08 юни 2012 19:57

Абе петела, че е некадърник-некадърник е, ама ако това е червен картон, отборите трябва да приключват мачовете с по 7-8човека... Не мога да ги дишам маляките, ама испанчето ги поряза класически...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот ehh » 08 юни 2012 19:57

Знаех си, че няма да издържите много и първа тема за коментара на Петела е вече факт :mrgreen:
В момента БНТ са изкарали тежката артилерия: Петела коментатор, Гигова и Кедъра в студиото с гост Манчев. Класика в жанра.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот Levskar_90 » 08 юни 2012 19:58

Дузпа за гърция имаше ! Другите му коментари бяха крайно малоумни... Тоя Петел за нищо не става, поне за мача с Русия коментатора ще е друг !
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот Gil-galad » 08 юни 2012 20:00

Абе друго си е усещането Петела да ти коментира мача...просто те стопля отвътре :)

Иначе никакъв картон(оня се подхлъзна) и чиста дузпа(подобна свириха за Реал срещу Байерн втория мач).......

В крайна сметка This spanish homosexuall broke the game...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Jordan Henderson
Мнения: 247
Регистриран на: 03 мар 2012 16:58
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот Jordan Henderson » 08 юни 2012 20:02

Levskar_90 написа:Вън Петела от БНТ пълен профан, направо ме изнерви с неадекватния си коментар. Постоянно коментира, че има нарушения или няма и става точно обратното... За червения картон на гръка, ония го хваща с ръце като овца, и тоя Петела ми вика, че няма фал. Вместо да коментира мача, само коментира фалове и лобита. Абсолютен некадърник.

Най-добрите коментатори са на Диема и Нова Спорт няма какво да се лъжем. Всичко друго (освен 2-3 ма от ТВ7 ) или незнаят КАКВО да коментират или са пристрастени към един от отборите

Потребителски аватар
Jameson
Мнения: 15
Регистриран на: 22 дек 2010 21:14
Контакти:

Re: Шат на Петела главата

Мнениеот Jameson » 08 юни 2012 20:04

С Петела винаги става шоу.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта