ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18117
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот kingofpop » 12 юни 2012 02:32

Англичаните са по-трагични, отколкото очаквах....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3341
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот crazy_one » 12 юни 2012 08:42

Като фен на Франция, след края на мача бях малко разочарован че не победихме, но сега си мисля, че равният е добра опция. Това беше само първия мач, а и играхме срещу Англия, въпреки че те бяха доста слаби. Нямам търпение да гледам следващите мачове от тази група.
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
Keyser Soze
Мнения: 934
Регистриран на: 13 апр 2011 17:36
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Keyser Soze » 12 юни 2012 09:41

lrlazarov_19, Уелбек игра слабо, но това е така, защото схемата на игра не му позволяваше да направи нещо. Можеше да се пробва варианта с Керъл, защото в един момент играта на Англия пак опря до центрирания. Иначе за мен най-добрият от офанзивните играчи беше Йънг. Всички останали халфове бяха трагични. Ок, Джерард направи асистенция, но в атакуващ план го нямаше, макар в дефанзивен свърши много работа. За Паркър имам особено мнение и едва ли ще си го променя. Имал най-много точни подавания - към кого? Към Тери и Лескът ли? Някой правилно отбеляза и за Милнър. Просто там не му е силата на крилото, а в средата на терена.

Според мен за мача с Швеция съставът трябва да е следният: Харт - Джонсън, Лескът, Тери, Коул - Джерард и Милнър (вътрешни халфове), Уолкът и Йънг (крила) и напред Керъл и Уелбек (като втори нападател)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 юни 2012 09:43

Без да откривам топлата вода, според мен вчера големият отсъстващ в отбора на Англия беше Рууни. Във всички мачове от ЕП досега ми направи впечатление известна умора при повечето футболисти, които играят в големи, тежки първенства. Рууни ще почива още няколко дни, след което ще бъде доста по-свеж от останалите. Смятам, че именно той ще направи разликата, а Англия със сигурност ще излезе от групата и ще продължи напред, докъде - времето ще покаже. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 10:09

В първите 30 мин. англичаните бяха по-разнообразният и по-острият отбор. В следващите 2/3 от мача обаче Франция стояха по-добре на терена. Ако гледаме чистите ситуации, равенството е справедливо според мен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот tatusindo » 12 юни 2012 10:12

Udoji90 написа:В първите 30 мин. англичаните бяха по-разнообразният и по-острият отбор. В следващите 2/3 от мача обаче Франция стояха по-добре на терена. Ако гледаме чистите ситуации, равенството е справедливо според мен.

Искаш да кажеш липсата на такива ;)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 10:17

tatusindo написа:
Udoji90 написа:В първите 30 мин. англичаните бяха по-разнообразният и по-острият отбор. В следващите 2/3 от мача обаче Франция стояха по-добре на терена. Ако гледаме чистите ситуации, равенството е справедливо според мен.

Искаш да кажеш липсата на такива ;)

Може и така да се каже. Като изключим пропуска на Милнър от малък ъгъл при 0-0 и този на Диара с глава (всъщност те бяха 2 удара с глава в една и съща ситуация) при 0-1, други положения нямаше. Даже и самите голове не бяха от напълно чисти положения - особено този на Насри.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот L_Messi » 12 юни 2012 10:21

Още ми става смешно като се сетя за коментара на Ив. Ангелов при една опасна атака на французите:
"Рибери влиза в наказателното поле... Стивън Джерард изчиства! Кой, ако не друг...?!"

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16893
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 12 юни 2012 10:28

L_Messi написа:Още ми става смешно като се сетя за коментара на Ив. Ангелов при една опасна атака на французите:
"Рибери влиза в наказателното поле... Стивън Джерард изчиства! Кой, ако не друг...?!"

+1
А през първото полувреме спомена как Насри е станал шампион със "Сити" и каза, че "гражданите" са преживели "драматични последни минути в Премиършип, които биха спрели сърцата на по-слабите с такива". :lol: Отделно, че "Абу Диаби" изпусна Лескът за гола на Англия, а в 11-тата минута Насри все още беше "играчът на "Арсенал". :lol:
Последна промяна от Udoji90 на 12 юни 2012 10:40, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
spiker
Мнения: 236
Регистриран на: 16 мар 2009 19:43
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот spiker » 12 юни 2012 10:29

АНГЛИЯ АКО СТАНАТ ШАМПИОН ЩЕ СИ ОДРЕЖА Х*Я ПРЕД ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!
Аз не виждам как Англия, ще вземат точка до края, те ми викат шампиони. Глен Джонсън е бил сред най-добрите бекове в света?! Какъв футбол гледате бе хораааа...
Испания и Италия дадоха сериозна заявка за титла, те ми фаворитизират Англия...
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!
1934---1938---1982---2006


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта