Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

mitnicharq
Мнения: 14
Регистриран на: 08 юни 2012 17:58
Контакти:

Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот mitnicharq » 08 юни 2012 18:32

Интересува ме дали Г-н Томислав Русев ще коментира мачовете от Евро2012г.За мен той е коментатор номер 1 в България, без да обиждам и другите доста квалитетни така коментатори от екипа на Гонг като старата пушка Валентин Грънчаров,натопорчените Стефан и Иво ,Веско,Светльо,Пачо,Ралица и не на последно място ултрачервения Ники :)

Според мен ,за да е класен даден коментатор ,той трябва да има дар слово,умение бързо и правилно да разсъждава,треньорски умения,чувство за хумор и едва след това естествено да знае имената на футболистите и съответната информация за тях(в кой клуб играят и т.н.) Томислав ги притежава тези качества накуп и то ги владее перфектно.Сега Петър Василев,който коментираше мача на откриването по БНТ също е добър коментатор,така умее да разсъждава,говори интересно,само че малко му куца хумора,прекалено е сериозен,но пак повтарям че ми харесва като коментатор! Другия коментатор по БНТ Никола Ибришимов,завалията е много зле. Личи си ,че момчето се е потрудило да разучи футболистите доста детайлно,с доста интересна за тях информация,знае имената на футболистите,но само до тук!Нито умее да разсъждала ЗАДЪЛБОЧЕНО,интересно,така да ти привлече вниманието...както се казва няма ПОГЛЕД върху играта.Ако нямаше забавяне на сигнала по радиото с няколко секунди,щях направо да изключа звука на телевизора и да включа радиото :) и хем да си гледам мача,хем да слушам коментарите на хората от Гонг.

П.П. ако Томислав коментира определено ще изключа звука на телевизора!
Последна промяна от mitnicharq на 09 юни 2012 12:09, променено общо 1 път.


mitnicharq
Мнения: 14
Регистриран на: 08 юни 2012 17:58
Контакти:

Re: Г-н ТОМИСЛАВ Р. ЩЕ КОМЕНТИРА ЛИ МАЧОВЕТЕ?

Мнениеот mitnicharq » 08 юни 2012 18:56

ivo77 написа:He.


Изобщо ли няма да коментира нито един мач на Евро2012??

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот arsenvengerin » 08 юни 2012 20:34

Сигурно ще го поканят
Обичам Левски

Потребителски аватар
Morgause
Мнения: 1055
Регистриран на: 19 авг 2011 11:23
Местоположение: ЦСКА ИЛИ УМРИ!!!
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот Morgause » 08 юни 2012 21:15

Ники Александров и Петър Василев най-много ми привличат вниманието. Може би омразата към Томислав ме отблъсква изключително много, каквито и качества да има той. Но като знам какви ги говори за моя отбор...
Последна промяна от Morgause на 08 юни 2012 21:33, променено общо 1 път.
Но остана неделим,
славният армейски тим.
Никой, никой досега,
не предаде ЦСКА


Чуйте, всички богаташи,
чуйте, западни търгаши,
чуйте, наши журналисти,
и вий, сини онанисти:


ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА,
ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА
ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА!


ОРИГИНАЛЪТ!

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот BlueRadiotherapist » 08 юни 2012 21:28

Morgause написа:Ники Александров и Петър Василев най-много ми привличат вниманието. Може би умразата към Томислав ме отблъсква изключително много, каквито и качества да има той. Но като знам какви ги говори за моя отбор...


умразата ХА ХА ХА Пише се омраза.Бягай в час по Български,вместо да си губиш времето с Тройчо Директивата и сие.

Потребителски аватар
zdravomir
Мнения: 21
Регистриран на: 04 окт 2008 02:26
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот zdravomir » 08 юни 2012 21:30

Подарявам правописен речник......... :lol:

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот фифи перото » 08 юни 2012 22:05

Morgause написа:
BlueRadiotherapist написа:
Morgause написа:Ники Александров и Петър Василев най-много ми привличат вниманието. Може би умразата към Томислав ме отблъсква изключително много, каквито и качества да има той. Но като знам какви ги говори за моя отбор...


умразата ХА ХА ХА Пише се омраза.Бягай в час по Български,вместо да си губиш времето с Тройчо Директивата и сие.


Който пише бързо допуска правописни грешки... всички знаят колко мразите Стойчо, но той винаги ще ви слага на к*ра си!





Пропуснал си буквата,защото не знаеш как се пише,нещо ,което червените нямате. :lol:

По темата-сигурно ще коментира.
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

mitnicharq
Мнения: 14
Регистриран на: 08 юни 2012 17:58
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот mitnicharq » 09 юни 2012 10:52

Според мен, може да коментира любимия си европейски отбор,както правеше в родната А група с Левски...
Последна промяна от mitnicharq на 09 юни 2012 12:10, променено общо 1 път.

RedMilano
Мнения: 143
Регистриран на: 13 ное 2008 18:06
Контакти:

Re: Г-н Русев ще коментира ли мачовете?

Мнениеот RedMilano » 09 юни 2012 11:44

иска ми се ама надали


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост