KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот zuekaa » 19 ное 2011 13:02

Ник'ви проблеми за БЕРОЕ 4 -1 Доказали сме се в този турнир ЛУДОГОРЕЦ не са ни дразнител в СТАРА ЗАГОРА ( дано не дойдат пак със 12 човек на терена )

Ще ги пратим Лудогорието ранно да си лягат :)
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот ZARAA » 19 ное 2011 13:41

Лудогорец са силни,може и за титлата да се борят,но участието им за купата ще свърши в сряда :)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот mad forest » 19 ное 2011 16:42

zuekaa написа:Ник'ви проблеми за БЕРОЕ 4 -1 Доказали сме се в този турнир ЛУДОГОРЕЦ не са ни дразнител в СТАРА ЗАГОРА ( дано не дойдат пак със 12 човек на терена )

Ще ги пратим Лудогорието ранно да си лягат :)


Ти гледай да не ви станат дразнителите Отборите от източната Б група!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот zuekaa » 19 ное 2011 17:01

mad forest написа:
zuekaa написа:Ник'ви проблеми за БЕРОЕ 4 -1 Доказали сме се в този турнир ЛУДОГОРЕЦ не са ни дразнител в СТАРА ЗАГОРА ( дано не дойдат пак със 12 човек на терена )

Ще ги пратим Лудогорието ранно да си лягат :)


Ти гледай да не ви станат дразнителите Отборите от източната Б група!


Ти не се бутай м/у големите гледай смешния си отбор и НАЙ ВЕЧЕ ГЛЕДАЙ СМЕШНАТА СИ АГИТКА
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 19 ное 2011 17:30

Кои са големите ? ... Аз големи до сега не съм забелязал ...може би Литекс са малко по - големи от останалите ...

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот zuekaa » 19 ное 2011 17:42

Ивайло Лудогорец написа:Кои са големите ? ... Аз големи до сега не съм забелязал ...може би Литекс са малко по - големи от останалите ...


Момче.. ее..... Първо си направете агитка която да подкрепя отбора си и после се дуй ............ ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ АКО ДОГОДИНА ПАДНЕТЕ 3 МАЧА ПОДРЕД НЯМА ИМА НИКОЙййййй
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот B3ATS » 19 ное 2011 17:48

zuekaa написа:
Ивайло Лудогорец написа:Кои са големите ? ... Аз големи до сега не съм забелязал ...може би Литекс са малко по - големи от останалите ...


Момче.. ее..... Първо си направете агитка която да подкрепя отбора си и после се дуй ............ ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ АКО ДОГОДИНА ПАДНЕТЕ 3 МАЧА ПОДРЕД НЯМА ИМА НИКОЙййййй


Остави ги да се дуят :mrgreen: Да ги видим тея селчовци Литекс и Лудогорец къде ще са след 5-10 години , като им свършат паричките. Гришата и вашия като се изчерпат или зачезнат някъде , пак ще си идете на село у окръжните горички. Ние винаги ще си останем при големите ;)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот mad forest » 19 ное 2011 19:08

B3ATS написа:
zuekaa написа:
Ивайло Лудогорец написа:Кои са големите ? ... Аз големи до сега не съм забелязал ...може би Литекс са малко по - големи от останалите ...


Момче.. ее..... Първо си направете агитка която да подкрепя отбора си и после се дуй ............ ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ АКО ДОГОДИНА ПАДНЕТЕ 3 МАЧА ПОДРЕД НЯМА ИМА НИКОЙййййй


Остави ги да се дуят :mrgreen: Да ги видим тея селчовци Литекс и Лудогорец къде ще са след 5-10 години , като им свършат паричките. Гришата и вашия като се изчерпат или зачезнат някъде , пак ще си идете на село у окръжните горички. Ние винаги ще си останем при големите ;)


Тогава ще викаме! Нийй какви традиции имаме! Ниййй с кого сме играли ! Нийй туй ...! Ниййй онуй...! Хахаха!
Относно агитката! Не само тези дето се дерат цял мач са феновете! В Разград е имало публика на мачове и от В група, така че това не може да ни притеснява! Иначе като видиш по колко публика има на по завързаните гостувания (във Варна имаше 600 -800 човека; в Ловеч над 500; на домакинство(гостуване) в Каварна над 1500) сам ще разбереш колко те е яд, че Лудогорец в момента е най-добрия отбор в България! Иначе аз лично много се изкефих като взехте купата и играхте не лошо в Европа! Вие сте типични българи, които като видят нещо хубаво го оплюват и гледат да го развалят, вместо да се обърнат и погледнат себе си и да помислят как да направят и те така, че да станат като по-дорите!
Последна промяна от mad forest на 19 ное 2011 19:13, променено общо 1 път.
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот mad forest » 19 ное 2011 19:12

B3ATS написа:
zuekaa написа:
Ивайло Лудогорец написа:Кои са големите ? ... Аз големи до сега не съм забелязал ...може би Литекс са малко по - големи от останалите ...


Момче.. ее..... Първо си направете агитка която да подкрепя отбора си и после се дуй ............ ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ АКО ДОГОДИНА ПАДНЕТЕ 3 МАЧА ПОДРЕД НЯМА ИМА НИКОЙййййй


Остави ги да се дуят :mrgreen: Да ги видим тея селчовци Литекс и Лудогорец къде ще са след 5-10 години , като им свършат паричките. Гришата и вашия като се изчерпат или зачезнат някъде , пак ще си идете на село у окръжните горички. Ние винаги ще си останем при големите ;)


А вашите пари като свършиха, къде бяхте господа "Граждани"?! Може би в Тетевен? :)
Не се ежете а се радвайте, че има такива отбори като Лудогорец, Литекс, Черноморец по едно време и Вашият, които да се опълчат на софийската футболна мафия!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: KБ: 1/16-финал Берое - Лдогорец

Мнениеот zuekaa » 19 ное 2011 19:44

Е ееее джът оп са Приятелю явно не разбра за к во иде реч пари мари тетвене метвене ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕШ СЛЕД 2 3 ГОДИНКИ ДАЙ БОЖЕ ДА ИЗКАРАТЕ ТОЛКОВА ДЕ :)
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта