Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот ntodorov » 28 сеп 2011 10:18

fairplay 2011.Не се ядосвай. Българите сме такова племе. Ходя на мачове отдавна. Българина без да го осмисля дава мило и драго във футболът ни да вирее само двуполюсния модел - ЦСКА и Левски. Всеки дръзнал да се намести между тях е обречен отбор правен с мръсни пари, нечестни сделки и прочие. Само да не ги победиш и настава вой до Босфора. За това ще си имаме фалш и изкривено огледало, което да ни показва деформациите в Юръпа, където сляпо и сакато си прави пишки с нас. Казвам нас, защото съм преди всичко Българин и аз, и другия и третия имаме интерес да съществуват силни отбори и респективно да вдигат класата на жалкото ни иначе първенство. Какво може да ми пречи, че Лудогорец съществува ? Нищо. Само се радвам. Опасявам се обаче, че този тим трябва да има нещо повече от инат за да вирее на пук на душманите си. Страшна е картинката в България. Преди години го изпитах с Нафтата, когато от София ридаха, че отбора е правен с Държавни пари, че стадиона е строен с Държавни пари...сякаш някой се интересува пък за ония Държавни пари, които изтекоха и изтичат през джобовете на банда политици. От тях обаче никой не търси отговорност, защото тези политици не са победили по някакъв начин ЦСКА или Левски, защото тези хора с крадените държавни пари може да си правят палати, ама не стадиони, като този в Разград, които пък да са тръни в техните очи. :o Това е българина. Злобен, мрачен, обидчив, тесногръд и мнооого завистлив. Не случайно е измислена и приказката за казана и за Вуте, който не искал да бъде добре, а Нане да е зле. Вярвай ми. Ако дойде време ( дано не се случи ) да губите и публика и средства и мачове - тук в този форум ще нахълтат глутница гладни хиени, които ще късат на парче и ще ликуват така, както все едно великите им грандове са станали Еврошампиони. Това е българина. Факт неизлечим. Аз лично съм го преживявал и изживявал, както с Черноморец и Нафтата, така и в ежедневните си дела. В Бургас, когато имахме публика е било, защото сме имали томболи, безплатен вход или лотарии ( за Нафтата и Черноморец пиша). Когато нямаме публика ни питат къде била тя и защо я нямало ? Все едно от Бургаската публика зависи дали утре ще бъдат щастливи или нещастни. Биеш ги, като даули, а те ще изкарат от 9 кладенеца вода за да те "убедят", колко незначително е това...Е, нека убеждават себе си тогава в Юръпа. Нищо, че след тази годишното издание всичките ни отбори изглеждаха там, като шебек на кастинг за мис "Монокини", ама нищо - няма да им се сърдим. Само ще се срамуваме с тях...Успех желая на Лудогорец и трийте сурите на всички.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

OGi
Мнения: 5
Регистриран на: 02 окт 2011 04:25
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот OGi » 02 окт 2011 05:00

Разградчанин съм и искам да призова превъзбудените мои съграждани да наблюдават с изострено внимание гостуванията в 10 и 15 кръг и нека тогава пак си говорим за стил,красота и ефективност....Не ми се иска но така ще си събуват гащите във всеки мач с Литекс и ЦСКА че след това се чудя кви ще ги говорите тогава :geek: Да питам аз - не ви ли се струва прекалено хубаво за да е всичко истинско?Защо се засягате като ни викат селяни?Нима повечето от нас не наричаме така Разград?Ще завърша с молба към останалите съфорумци,не е коректно да наричате всички нас `резаци`,`турци` и там подобни,дори и полвината ни съграждани да са такива не мислите ли че е убидно спрямо другата полвина?Да не би след като полвината население на България е роми всички да сме такива?

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот Unforgiven_M » 05 окт 2011 18:26

Лудогорец, заедно с... цска за мое лично съжаление - въпреки че последните не са играли с по-сериозните отбори в първенството... Но и в двата отбора напрежението започва да ескалира - в Лудогорец го показват с декларации, цска след 8 победи имат някакви си вътрешни проблеми. Всеки треньор след 8 поредни победи трябва да е бетониран на мястото си, а те са взели на мушка Радуканов :shock:
Искам да видя гостуването на Литекс...

deladog
Мнения: 1005
Регистриран на: 26 май 2011 19:38

Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот deladog » 08 окт 2011 22:28

След победата на "Лудогорец" над лидера в румънския шампионат (при това резултатът далеч не отразява игровото превъзходство) логично изниква въпросът дали някой наш отбор би могъл да бъде конкурент на новака. Засега, вероятно поради временното класиране, тази роля се приписва на ЦСКА, но истинските мачове са софиянци тепърва предстоят, а "Лудогорец" продължава да доказва възможностите си, и то срещу съперници с малко по-различна класа от "Септември" , "Любимец" и "Славия".
Последна промяна от deladog на 08 окт 2011 22:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот Червени_шампиони » 08 окт 2011 22:31

Балонът се надува много и ще гръмне. :)
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот миле гърбавия » 08 окт 2011 22:33

Как да се" опре " ЦСКА ? Може би странично?

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот storm » 08 окт 2011 22:34

Червени_шампиони написа:Балонът се надува много и ще гръмне. :)

По голяма вероятност има да гръмне вашия дебел румънски балон.. :)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот mad forest » 08 окт 2011 22:38

Дали ще се опре не е важно! Важното е да бият, когато трябва в Европа, но не би! Слаб ни е балона за Европа! Така че няма никакво значение, кой кого ще спре в България!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
ЦСКА-р
Мнения: 727
Регистриран на: 25 сеп 2011 19:05
Skype: dfa
Контакти:

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот ЦСКА-р » 08 окт 2011 22:49

По-скоро трябва да е ще се опре ли Лудогорец на ЦСКА, не мислите ли? Много за важни се взехте нещо, по-добри и от нас се изкарахте. :lol:
Последна промяна от ЦСКА-р на 08 окт 2011 22:53, променено общо 1 път.
Сектор Г
ТОВА СИ ТИ!

novnik
Мнения: 521
Регистриран на: 24 окт 2008 16:48
Контакти:

Re: Ще се опре ли ЦСКА на "Лудогорец"?

Мнениеот novnik » 08 окт 2011 22:58

Аз мисля, че на всички е ясно кой ще бъде шампион - Лудогорец. И никой няма да ги спре ;)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта