7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот track.and.field » 20 сеп 2011 19:03

Понеже съм от Русе и искам да отида на мача, за да подрепя Левски, някой знае ли дали , ако отида по-рано ще ме пуснат в сектора за гости ? В смисъл дали ще има билети за гостуващия сектор ? Някой осведомен да помогне, моля. :?
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот MaX » 20 сеп 2011 19:44

Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот mad forest » 20 сеп 2011 19:51

MaX написа:Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)


След 5 години Лудогорец -Литекс ще е по-голямо дерби! Така че не се коси!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
Hardi
Мнения: 116
Регистриран на: 13 яну 2011 17:10
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот Hardi » 20 сеп 2011 20:56

track.and.field

Днес вечерта в 17:30 когато отвориха за да продават билети казаха че имало малко билети за зад вратата. 5 минути по късно опашката се разотиде защото и те свършиха. Така че на въпроса ти относно билети - билети няма ! Петричев каза че след ден два може би ще пуснат малко допълнителни но все пак нищо не се знаело все още!
Изображение
Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи !

d345
Мнения: 140
Регистриран на: 02 ное 2008 17:38
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот d345 » 20 сеп 2011 21:00

MaX написа:Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)

ХА-ХА-ХА
Карпачев(Осъм) -Ловеч се обади неподготвен.
Особенно за феновете.
В Разград нямаме виетнамци,но си продадхме всичките билети за осем часа.

kolev_70
Мнения: 32
Регистриран на: 22 авг 2009 20:27
Местоположение: гр.Цар Калоян
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот kolev_70 » 20 сеп 2011 21:23

А тия билети колко ли вървят

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот donpacko » 20 сеп 2011 22:15

MaX написа:Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)

Поредния смешник,във Разград и във "В" група имахме по вече публика на домакинствата си отколкото вие.Я виж,за миналия сезон по средна посещаемост на кое място сме за "А" и "Б" група.Във Ловеч,срещу Динамо Киев,билета ви беше 3 лева,че и вафличка даваха и го видяхме колко е пълен,а тука сега тоя мач билета е 10 кинта.

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот mad forest » 21 сеп 2011 00:16

Нека само да не бързаме! То и в Ловеч в първите години се пръскаше стадиона по шевовете! После като свикнаха, им стана безинтересно и до ден днешен! Горе долу на международни мачове си пълнят стадиона!
Нека да видим при нас как ще тръгне преди да викаме виж колко публика имаме!
Еуфорията е хубаво нещо и тя води хората на стадиона! Не забравям и факта разбира се че и в долните дивизии имахме много прилична посещаемост!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот crap » 21 сеп 2011 09:08

MaX написа:Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)

Намерил кой да говори за публика хахахахахаха
YA GUNNERS YA

sdsadd
Мнения: 11
Регистриран на: 09 сеп 2011 20:16
Контакти:

Re: 7-ми кръг: Лудогорец - Левски София

Мнениеот sdsadd » 21 сеп 2011 13:59

MaX написа:Лудогорец-Левски това никога не може да се нарече дерби като например Литекс-Левски мач който има история и заряд!
Лудогорците са отбора на парите така бързо отбор не се прави да не говорим за фенове :)


AAAAAAAAAAAAAAAAAA СКАНДАЛНО МНЕНИЕ :lol: Това казано от фен на Литекс,изобщо не е шокиращо ! Изобщо !


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта