5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fabregas
Мнения: 173
Регистриран на: 18 яну 2009 19:59
Skype: reyes14
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот Fabregas » 11 сеп 2011 20:56

Този отбор ми връща надеждите за успехи по Европейските терени..

Искренно се надявам и пожелавам до няколко години да избухнат и в Европа!
Изображение

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот Ванко_Ултраса » 11 сеп 2011 20:57

Признавам си, че този резултат никой не може да го хване :!: :)
Хе-хе баси мача...аз толкова слаба Славия никога не съм виждал досега.Ми те с нищо не показаха, че имат желание за игра, още по-малко пък да победят съперника си.Много съмнително поведение на отбора на Венци...май пак е продал мача и за да бъде по-достоверно имаше и червен картон забележете за - репликиране.Убеден съм, че в един истински мач Генов никога не би посмял да даде червен картон на футболист на Славия за реплика...хаха - реплика :!:

Чак толкова слаби и беззъби да са белите...айде мерси :!: ;)
Изображение

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот mariuskirkov » 11 сеп 2011 20:58

С тази игра няма кой да ви спре.Честита победа!От днес сте забелязани от шопите.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот Tommi » 11 сеп 2011 21:00

gentlemanxxx написа:Лудогореца размазва.... 6:0 :roll: Интересно ще е как ще се справят нашите мега хипер големи грандове с това "отборче" :!:

Единият гранд няма да има проблеми и в двата мача срещу Лудогорец, ако дотогава все още има интрига за титлата и той се нуждае от победи на всяка цена. Другият гранд ще има два трудни мача срещу Лудогорец. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

pankin
Мнения: 420
Регистриран на: 21 дек 2009 16:25
Skype: slavi_____
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот pankin » 11 сеп 2011 21:13

Tommi написа:
gentlemanxxx написа:Лудогореца размазва.... 6:0 :roll: Интересно ще е как ще се справят нашите мега хипер големи грандове с това "отборче" :!:

Единият гранд няма да има проблеми и в двата мача срещу Лудогорец, ако дотогава все още има интрига за титлата и той се нуждае от победи на всяка цена. Другият гранд ще има два трудни мача срещу Лудогорец. ;)


Ха Ха Ха СМЕШНИК

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот BadBoy » 11 сеп 2011 21:15

Мача с две думи:
Гавра с труп.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

pankin
Мнения: 420
Регистриран на: 21 дек 2009 16:25
Skype: slavi_____
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот pankin » 11 сеп 2011 21:21

Лудогорец 100% са в 3-ката, или в най-лошият случай 4-ти и носители на купата

Потребителски аватар
Tribune East 1912
Мнения: 904
Регистриран на: 09 юли 2011 12:59
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот Tribune East 1912 » 11 сеп 2011 21:22

Tommi написа:
gentlemanxxx написа:Лудогореца размазва.... 6:0 :roll: Интересно ще е как ще се справят нашите мега хипер големи грандове с това "отборче" :!:

Единият гранд няма да има проблеми и в двата мача срещу Лудогорец, ако дотогава все още има интрига за титлата и той се нуждае от победи на всяка цена. Другият гранд ще има два трудни мача срещу Лудогорец. ;)


Като видях колко "лесно" се справихте с Миньор... очаквам най-малко в единия мач да не биете.

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот exiter » 11 сеп 2011 21:24

Ванко_Ултраса написа:Признавам си, че този резултат никой не може да го хване :!: :)
Хе-хе баси мача...аз толкова слаба Славия никога не съм виждал досега.Ми те с нищо не показаха, че имат желание за игра, още по-малко пък да победят съперника си.Много съмнително поведение на отбора на Венци...май пак е продал мача и за да бъде по-достоверно имаше и червен картон забележете за - репликиране.Убеден съм, че в един истински мач Генов никога не би посмял да даде червен картон на футболист на Славия за реплика...хаха - реплика :!:

Чак толкова слаби и беззъби да са белите...айде мерси :!: ;)

Венци го е хванал мача.това е достатъчно. :) :) :)
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 5-ти кръг: Лудогорец - Славия

Мнениеот Tommi » 11 сеп 2011 21:34

Tribune East 1912 написа:
Tommi написа:
gentlemanxxx написа:Лудогореца размазва.... 6:0 :roll: Интересно ще е как ще се справят нашите мега хипер големи грандове с това "отборче" :!:

Единият гранд няма да има проблеми и в двата мача срещу Лудогорец, ако дотогава все още има интрига за титлата и той се нуждае от победи на всяка цена. Другият гранд ще има два трудни мача срещу Лудогорец. ;)


Като видях колко "лесно" се справихте с Миньор... очаквам най-малко в единия мач да не биете.

Може да бием и в двата, но ще бъдат тежки мачове, нали това съм написал.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта