Бивша звезда на ЦСКА е най-новата перла на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Бивша звезда на ЦСКА е най-новата перла на Лудогорец

Мнениеот dunavfc » 31 авг 2011 12:53

mad forest написа:
iliev72 написа:Мислех , че Ив. Стоянов иска да играе в голям европейски клуб и да се развива , а не в малко отборче от Разград ! Мислех си че иска да играе на стадиони пред 30 000 , а не пред 300 души ! Явно съм сбъркал ! На времето така каза Гочето за трансфера на А.Нанков - Мислех , че иска да смени държавата ,а той смени квартала ( от ЦСКА и Локо СФ) !


Малко се поизказа с тези 300 души! Не знам от кой отбор си, но на два от "Софийските грандове" наистина ходят по 250-300 души на мач!
В Разград на домакинските мачове ще има минимум 5000!
И още нещо: На кой мач от първенството последните годиние имало 30 000 публика? :)


Дам,бая се поизложи момчето с тия цифри,особено пък ако е фен на Левски или ЦСКА е срамно изобщо да си отваря устата за количеството публика.

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Бивша звезда на ЦСКА е най-новата перла на Лудогорец

Мнениеот CSKA ME » 16 сеп 2011 11:37

Знае, какво е да вкараш на Левски :)
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Бивша звезда на ЦСКА е най-новата перла на Лудогорец

Мнениеот Unforgiven_M » 30 сеп 2011 21:04

Не знам какво е искал Иван Стоянов, но днес срещу Ботев Враца си плати голяма част от заплатата която ще взема :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта