Разкритията на Зоран Златковски!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

joro bad
Мнения: 503
Регистриран на: 02 окт 2009 17:16
Местоположение: СОФИЯ

Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот joro bad » 10 авг 2011 14:21

Бившият футболист на Лудогорец Зоран Златковски нападна чрез БЛИЦ треньора на новака в "А" група Ивайло Петев. Македонецът с български паспорт разкри за странните неща, случващи се в клуба от Разград. У нас 24-годишният Златковски е играл още в Пирин, Локо (Пд), Славия и Вихрен.

- Здравей, Зоран, къде те откриваме?
- Вече играя в Иран. Подписах за 2 години с Малаван, в неделя дебютирах. Влязох в края срещу Рах Ахан, завършихме 0:0. Мачът се игра пред 15 000 души. Преди дни пък гостувахме на Персполис пред 50 хиляди. Тогава обаче не играх.

- Съжаляваш ли, че се раздели с Лудогорец, сега можеше да играеш в "А" група?
- Изобщо не съжалявам. По-добре е, че се махнах от този отбор.

- Обиден ли си на някого в Разград?
- Да, на Ивайло Петев съм обиден. След второто равенство срещу Доростол той обвиняваше всичко живо, само и само да се спаси на поста. Както се казва: Даваше гъза на жена си, само той да си спаси кожата! Влизаше в съблекалнята в следващите 2-3 мача и никой не го поглеждаше в очите. Усети се и започна да пита какво става. Никой не му говореше. Два дни преди мача със Спартак (Пловдив) в Разград Петев ме извика при него в съблекалнята на треньорите и започна да ми обяснява, че съм част от ядрото на отбора. И почна да ме пита какво става и кой довори срещу него. Казах му да не ме замесва в неговите интриги, и че не е улучил човека, който да му снася нещата от съблекалнята. Каза ми да си помисля добре, защото по този начин все едно съм срещу него. Казах му, че нямам нищо против него, но просто не съм интригант. Нервира се и каза, че друг можел да му докладва, щом аз не съм навит. Тогава разбрах, че Петев си случи със селски номера. После изобщо не сме си говорили. След последния мач, бихме Брестник с 1:0, казах на ръководството на Лудогорец, че ако той остане треньор, аз няма да започна подготовка с отбора. Така и стана. Казаха ми, че ще му дадат шанс да води тима и да се докаже. Всички са заблудени. Все едно да чакаш от умрял писмо. Вижте, че сега не пуска да играят Димо Атанасов, Мирослав Антонов и Мирослав Иванов. Те не са по-лоши от новите футболисти, но просто не му играят по свирката и заради това си патят. Искал е да му снасят информация за случващото се в съблекалнята, а те са направили същото като мен и са му отказали.

- След като отказа на Петев да му снасяш информация от съблекалнята, заплаши ли те по някакъв начин?
- Няма как да ме заплаши, никакъв не е. Лошото е, че за второто равенство в Силистра срещу Доростол (0:0) обяви, че няма вина за издънката. Хвърли я върху мен, Димо Атанасов, Мартин Дечев, Атанас Дреновички, Радослав Анев и Мирослав Антонов. В съблекалнята си е*a майката. Изреди ни имената пред всички и каза, че не сме се били раздали на 100%, стана страшно. Как така той все не е виновен. А, и да знаете, че води тренировките, четейки ги от листче. Преди всяко заниманието Георги Дерменджиев му записва какво да прави. На полувремето в Силистра Петев влезе в съблекалнята и не знаеше какво да ни говори. Всички очаквахме да даде указания, а той каза следното: "Айде малко да живнем. Тия са ку*венски отбор. Да ги е*а и умрелите мишоци! Кажете си нещо и излизайте. Трябва да бием, Кирил е на стадиона". Излезе от съблекалнята и ние 10 минути стоим и се гледаме.



- Явно колективът в Лудогорец не е чак толкова добър?
- Той изчезна още през април. Повечето от футболистите не го гледахме в очите като влезеше преди тренировка. Той се усети и един ден като се появи и вика: "Какво има? Защо не ме гледате?". И започна с неговото селско възпитание. Заплашваше ни и каза, че Кирил Домусчиев му вярва и че той коли и беси. Всички щял да ни изгони, постоянно заплашва. Ако трябвало нов отбор щял да направи, ще ни махне всички, но той ще остане. След този скандал в никой от нас нямаше настроение за игра, дори и за тренировки. То и резултатите бяха наяве. Записахме 4 равни и 1 загуба след въпросния разговор.

- Как си обясняваш поведението на Петев?
- Нямам обяснение, не е нормално, постъпва като селянин. Навсякъде обяснява, че колективът в Лудогорец е добър и всички са сплотени, но всъщност не е така. Половината играчи не си говорят един с друг. Бразилците Шоко и Марселиньо са скарани. Петев влиза в съблекалнята и започва да обяснява, че бил дошъл в този умрял град, защото искал да постигне нещо. Казваше: "Иначе питайте ме кога ще стъпя тук. Тези умреляци, диваци, тук са забравени от Господ селяни. Кой може да ги понася, нека си псуват!". И като свърши мача отива при тях и започва да им се мазни. Пред тях казва, че Лудогорец има уникална публика.

- Само на Петев ли си обиден или и на ръководството?
- Не, хората от ръководството са на топ ниво. С тях нямах никакви проблеми, всичко е много точно, не ми дължат пари. От финансова гледна точка нещата в Лудогорец са перфектни за България. Тук в Иран обаче съм много по-добре. Представете си за какво става дума.

- Какво ще пожелаеш на Лудогорец?
- Пожелавам на ръководството на клуба много здраве и успешна работа. На футболистите - успех и дано се справят някак си, защото знам, че с този специалист е почти невъзможно да се работи. Но ще го изтърпят още малко. Лудогорец има топ футболисти за българското първенство. И на кмета, както наричат Петев на село, му желая успех. Нека се задържи в Разград, защото след това няма кой да го вземе. Любимец са свидетели и потърпевши. А и няма да забравя държанието на Петев с колегите му. Много пъти бях свидетел как някой треньор идва да го поздрави, говорят си нещо, уж всичко е точно, а човекът като си тръгне Петев започва да го псува. Чувал съм го как говори за колегите си - "Я си е*и майката, мишка умряла!". Същото прави и с хората в Разград. Държанието му е безумно.

- Знаем, че имаш връзка с българка. Тя ще идва ли при теб в Иран?
- Много съм щастлив с Ивка. Заедно сме вече няколко години, дори се сгодихме. Предложих й на 9 юли. След около седмица я очаквам да дойде при мен.
ПЛАМЕН СЛАВОВ/БЛИЦ http://www.blitz.bg/sport/article/101192

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот cska - maina » 10 авг 2011 14:32

Това интервю си е поръчано от Домусчиев и очаквам издънка с Берое и да назначат Стойчо за треньор ;)
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот Cesc Fabregas » 10 авг 2011 14:39

Говори твърде подробно и не вярвам чак всичко да си е измислил. Вероятно до някаква степен е поукрасил историята, но аз съм по-склонен на него да вярвам, защото още като футболист тоя Петев беше пълен селянин и простак! Много добре го помня какъв беше! :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот cska - maina » 10 авг 2011 14:51

Cesc Fabregas написа:Говори твърде подробно и не вярвам чак всичко да си е измислил. Вероятно до някаква степен е поукрасил историята, но аз съм по-склонен на него да вярвам, защото още като футболист тоя Петев беше пълен селянин и простак! Много добре го помня какъв беше! :roll:

Прав си, че Петев си е селянин[и в сурата и в говора], ама откъде на къде в блица излиза интервю със зоран и ако ги следиш блица, че имат две интервюта в годината. Моето мнение е, че сега нарочно ще се издънят с Берое и ще назначат най-вероятно Стойчо за треньор ;)
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
claudio
Мнения: 128
Регистриран на: 22 юни 2010 22:55
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот claudio » 10 авг 2011 14:53

чел съм , Петев и Домусчиев са от едно и също ловешко село и затова Петев се приема за връзкар в отбора,незнам колко е вярно ,официално и двамата са от ловеч , но съм ставал свидетел по стечение на обстоятелствата на държанието на петев с футболистите от отбора това лято и мога да ви кажа , че според мен се държи абсолютно неадекватно.супер надут,стараещ се да излъчва превъзходство и същевременно супер мнителен и ......абе склонен съм да вярвам на думите на Златковски.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот Cesc Fabregas » 10 авг 2011 14:56

cska - maina написа:
Cesc Fabregas написа:Говори твърде подробно и не вярвам чак всичко да си е измислил. Вероятно до някаква степен е поукрасил историята, но аз съм по-склонен на него да вярвам, защото още като футболист тоя Петев беше пълен селянин и простак! Много добре го помня какъв беше! :roll:

Прав си, че Петев си е селянин[и в сурата и в говора], ама откъде на къде в блица излиза интервю със зоран и ако ги следиш блица, че имат две интервюта в годината. Моето мнение е, че сега нарочно ще се издънят с Берое и ще назначат най-вероятно Стойчо за треньор ;)

Според мен си е съвсем възможно и с чиста игра Берое да си ги бие, тея взеха 74 нови играчи, няма как да се чакат резултати във втория мач.
Съвсем друг въпрос е, че целия тоя отбор е един балон, който ще се спука. Не знам този, другия или по-другия сезон, но ще се спука, бъдете сигурни. И Черноморец едно време тръгнаха да играят ПОНЕ в Лига Европа, бюджети по 20 милиона, а сега къде са-средняци, като и това им е много. Поредния измислен отбор еднодневка са Крейзи Форест, но явно гелосания има някакви сериозни интереси в региона...
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот modor » 10 авг 2011 14:57

Е това ме разби :lol:
А, и да знаете, че води тренировките, четейки ги от листче. Преди всяко заниманието Георги Дерменджиев му записва какво да прави.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот cska - maina » 10 авг 2011 15:04

Домусчиев няма да се откаже, според мен, няма логика да го направи, тъй като влага собствени пари в стадиона и сигурно е пръснал вече 10 милиона общо за всичко, а не като Събев с чужди пари помен да прави. Другото е, че фармацевтичния бизнес се разраства, а това е предпоставка да се превърнат във фактор в което не се съмнявам, че ще се случи, но си иска време. Между другото и Ботев догодина като влезнат се надявам да се превърнат в такъв и се очертава да стане един по-интересен шампионат от 5-6 отбора с реални амбиции за титлата! Дано съм прав де :lol: иска ми се да е така ;)
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
B__A__N__DA__TA
Мнения: 1208
Регистриран на: 16 дек 2010 22:36
Местоположение: Munich/Germany

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот B__A__N__DA__TA » 10 авг 2011 15:06

Cesc Fabregas написа:
cska - maina написа:
Cesc Fabregas написа:Говори твърде подробно и не вярвам чак всичко да си е измислил. Вероятно до някаква степен е поукрасил историята, но аз съм по-склонен на него да вярвам, защото още като футболист тоя Петев беше пълен селянин и простак! Много добре го помня какъв беше! :roll:

Прав си, че Петев си е селянин[и в сурата и в говора], ама откъде на къде в блица излиза интервю със зоран и ако ги следиш блица, че имат две интервюта в годината. Моето мнение е, че сега нарочно ще се издънят с Берое и ще назначат най-вероятно Стойчо за треньор ;)

Според мен си е съвсем възможно и с чиста игра Берое да си ги бие, тея взеха 74 нови играчи, няма как да се чакат резултати във втория мач.
Съвсем друг въпрос е, че целия тоя отбор е един балон, който ще се спука. Не знам този, другия или по-другия сезон, но ще се спука, бъдете сигурни. И Черноморец едно време тръгнаха да играят ПОНЕ в Лига Европа, бюджети по 20 милиона, а сега къде са-средняци, като и това им е много. Поредния измислен отбор еднодневка са Крейзи Форест, но явно гелосания има някакви сериозни интереси в региона...

Има и то какви..BIOMED,а в момента там тече изграждане на нови производства, като те се правят от фирми, които не са от региона....що местните са изяли дървото.
[offtopic]ЗАТВАРЯЙ ВРАТАТА !!![/offtopic]

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот Cesc Fabregas » 10 авг 2011 15:07

modor написа:Е това ме разби :lol:
А, и да знаете, че води тренировките, четейки ги от листче. Преди всяко заниманието Георги Дерменджиев му записва какво да прави.

A за наставленията на полувремето какво да кажем?!ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
"Айде малко да живнем. Тия са ку*венски отбор. Да ги е*а и умрелите мишоци! Кажете си нещо и излизайте. Трябва да бием, Киро е на стадиона"
ИзображениеИзображениеИзображение
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта