Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
North Tribune
Мнения: 30
Регистриран на: 27 юли 2011 20:47
Местоположение: София

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот North Tribune » 02 авг 2011 12:28

ma6inkata написа:
North Tribune написа:Ще завърши в Топ 5, ама друг път. ;) Неможе да купиш цял нов отбор за един месец и половина и да искаш да са се сработили. Още повече, че такива отбори не остават дълго в А група. ;)


Явно цска-то са доста слаби, че подкрепяш друг отбор, или ти си поредното доказателство, че повече мразите Левски от колкото да обичате цска!


Айде обясни ми къде споменавам Левски или ЦСКА? :lol: Ей тоя ЦСКА много те плаши май, та все той ти е в устата.
С нас - който иска. Против нас - който може.
Изображение

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот soad » 02 авг 2011 12:30

North Tribune написа:
ma6inkata написа:
North Tribune написа:Ще завърши в Топ 5, ама друг път. ;) Неможе да купиш цял нов отбор за един месец и половина и да искаш да са се сработили. Още повече, че такива отбори не остават дълго в А група. ;)


Явно цска-то са доста слаби, че подкрепяш друг отбор, или ти си поредното доказателство, че повече мразите Левски от колкото да обичате цска!


Айде обясни ми къде споменавам Левски или ЦСКА? :lol: Ей тоя ЦСКА много те плаши май, та все той ти е в устата.

За подписа ти говори. :)

Потребителски аватар
tornadoto_96
Мнения: 4533
Регистриран на: 13 юни 2010 13:30
Местоположение: Силистра
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот tornadoto_96 » 02 авг 2011 12:30

После що Виаш-Боаш се махнал от Порто? Че как няма да се махне страх го е от гранда ЛУДОГОРЕЦ РЯЗГРАД, страх го е да не го унижат насред До Драгао!
[center][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/b2ad6f25475a08556b2fc282dd3ca175/tumblr_n45b75B2RP1remfquo1_400.gif[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/cb7f72f7be786149c190c595160f8327/tumblr_n4t5civ7pl1s44vaqo4_250.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот Deluxx » 02 авг 2011 12:33

Коментирайте трансфера, а не ЦСКА и Левски ... навсякъде се заяждате ебаси

ma6inkata
Мнения: 104
Регистриран на: 20 юни 2011 17:29
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот ma6inkata » 02 авг 2011 12:37

tornadoto_96 написа:
ma6inkata написа:
North Tribune написа:Ще завърши в Топ 5, ама друг път. ;) Неможе да купиш цял нов отбор за един месец и половина и да искаш да са се сработили. Още повече, че такива отбори не остават дълго в А група. ;)


Явно цска-то са доста слаби, че подкрепяш друг отбор, или ти си поредното доказателство, че повече мразите Левски от колкото да обичате цска!

Кво общо имат ЦСКА и Левски с неговия коментар не можах да разбера :?


Малко като се загледаш под коментара ще разбереш. Емблеми на Спртак търнава и някакви други неща. Ето защо всички казват това - цска - турци!

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот percival » 02 авг 2011 12:38

Щом материала е качествен тестото става бързо и меко.Още повече че за родните ни стандарти имаш ли малко по качествен материал и си на върха .Те и Реал М вземат по 5-6 футболиста на сезон.Играят добре но за големи успехи им липсва сработката.
Като нищо ги виждам в борбата за евро местата.И това при положение че целта им е 6 място.Също така публиката е зад тях за разлика от много други отбори .Със сигурност на домакинските мачове когато започнат да играят в Разград стадиона ще е препълнен.
Във "В" и "Б" група имаха по 5000-6000 човека публика и то преди да дойде ерата "ДОмусчиев" .Колкото и да не им се иска на някои да "Лудогорец" ще е фактор в първенството .Също така се строят бази , реновира се изцяло стадиона и то реално не само на обещания както при 95 % от клубовете в България.
От мен успех на отбора.
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот jorovg » 02 авг 2011 12:39

Те купиха повече от един отбор това лято + зимните им трансфери. Опитът от Ман Сити показва, че след 4-тата година имат някакъв шанс за нещо. За мен в момента по-скоро е изхвърляне и демонстрация на финансови възможности, отколкото реална амбиция за постижения. До края на септември ще имаме наблюдения какво могат да постигнат този сезон, но съм сигурен, че в тройката не могат да влязат.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот PFC Litex » 02 авг 2011 12:41

jorovg написа:Те купиха повече от един отбор това лято + зимните им трансфери. Опитът от Ман Сити показва, че след 4-тата година имат някакъв шанс за нещо. За мен в момента по-скоро е изхвърляне и демонстрация на финансови възможности, отколкото реална амбиция за постижения. До края на септември ще имаме наблюдения какво могат да постигнат този сезон, но съм сигурен, че в тройката не могат да влязат.

И защо постави футболът в Англия и футболът в България на едно ниво, че правиш сравнения с Ман. сити?
Изображение

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот boys85 » 02 авг 2011 12:42

Лъчо Танев направи добри парички от тези глупаци. Ебати звездната селекция - Урош, Шоко, Моко, Ромарио, Гъргоров, Дюлгеров, Тодор Колев, Веско Минев, Миро Антонов...че те Локо Сф и Славия редовно имат подобни играчи и трябваше да са шампиони всяка година по вашата логика.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот boys85 » 02 авг 2011 12:44

jorovg написа:Те купиха повече от един отбор това лято + зимните им трансфери. Опитът от Ман Сити показва, че след 4-тата година имат някакъв шанс за нещо. За мен в момента по-скоро е изхвърляне и демонстрация на финансови възможности, отколкото реална амбиция за постижения. До края на септември ще имаме наблюдения какво могат да постигнат този сезон, но съм сигурен, че в тройката не могат да влязат.

Диема фена се обади. Накарай Боби Борисов да ти обясни "синдрома на втория сезон". :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта