Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 02 авг 2011 12:46

Медиите правят лоша услуга на Лудогорец с тези новини за "трансферни удари", като се създава впечатлението ,че едва ли не Лудогорец ще се бори за титлата. Аз не виждам освен Марселиньо да са взели някой наистина много класен играч. Иначе успех на отбора от Разград и след няколко години дано още вървят нагоре и да се борят за титла.
Изображение Изображение

ma6inkata
Мнения: 104
Регистриран на: 20 юни 2011 17:29
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот ma6inkata » 02 авг 2011 12:46

boys85 написа:Лъчо Танев направи добри парички от тези глупаци. Ебати звездната селекция - Урош, Шоко, Моко, Ромарио, Гъргоров, Дюлгеров, Тодор Колев, Веско Минев, Миро Антонов...че те Локо Сф и Славия редовно имат подобни играчи и трябваше да са шампиони всяка година по вашата логика.


Като цяло купуваха на килограм, обаче мисля, че тези бразилците и по-специално марселиньо ли къв е там е доста добър!

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот fire » 02 авг 2011 12:55

PFC Litex написа:С тези играчи които купиха, нищо чудно още този сезон да се борят за титлата, в която няма нищо лошо.
North Tribune написа:Ще завърши в Топ 5, ама друг път. ;) Неможе да купиш цял нов отбор за един месец и половина и да искаш да са се сработили. Още повече, че такива отбори не остават дълго в А група. ;)

Когато имаш добри единици играли в сериозни отбори на тях не е нужно много врем за сработка, така че не ги отписвай с лека ръка, а относно дали ще останат дълго в "А" група, това важи само и единствено от финансите, имат ли ги, ще си играят дълго време в нея.

Напълно те подкрепям! Това за мен е най-"точния" пост от всички! НАЙ-ВАЖНИ СА ПАРИТЕ! ИМА ЛИ ГИ,ЩЕ ИМА КЛУБ ДЪЛГО! Засега като гледам какво прави Домусчиев,мисля че този клуб ще е "Литекс-2"! Вярно,нямат никакви традиции,но в съвременния футбол са важни единствено парите!Все пак е нужен период за сработване и големите неща в Разград могат да се очакват от догодина! Тази ще са в топ-8! Надявам се още в първия кръг да сбъркат!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16712
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот Udoji90 » 02 авг 2011 12:59

Добра селекция правят и е абсурд да изпаднат, но в първия сезон няма да направят нещо кой знае какво. Догодина, ако запазят състава си и не извършат многобройни входящи и изходящи трансфери, може да мислят за нещо повече.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот DmG » 02 авг 2011 13:00

Според мен , Лудогорец ще е четвъртия , който ще участва във евротурнирите . Тази година се видя , че другите НЕ искат да участват във купата на УЕФА .

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот Kerer » 02 авг 2011 13:02

Много бързо заибаха момчетата дето се бориха за А група. Сбъркани трансфери, сбъркана политика
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот Dog » 02 авг 2011 13:04

Ако има залог за оставка на Ив.Петев ,бих пробвал,ситуацията е класическа!Голяма и шумна(уж) селекция,ако в първите 5 кръга нямат победа........

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот jorovg » 02 авг 2011 13:05

boys85 написа:
jorovg написа:Те купиха повече от един отбор това лято + зимните им трансфери. Опитът от Ман Сити показва, че след 4-тата година имат някакъв шанс за нещо. За мен в момента по-скоро е изхвърляне и демонстрация на финансови възможности, отколкото реална амбиция за постижения. До края на септември ще имаме наблюдения какво могат да постигнат този сезон, но съм сигурен, че в тройката не могат да влязат.

Диема фена се обади. Накарай Боби Борисов да ти обясни "синдрома на втория сезон". :lol:


Бъркаш пич, почти не гледам английското, с изключение на някой дербита. Просто закономерностите във футбола са еднакви навсякъде, изключение правят изпълнителите. Каквото и да става не можеш през 3 дни да привличаш нови футболисти и да очакваш моментални резултати.

jorovg
Мнения: 158
Регистриран на: 18 сеп 2009 15:27
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот jorovg » 02 авг 2011 13:06

PFC Litex написа:
jorovg написа:Те купиха повече от един отбор това лято + зимните им трансфери. Опитът от Ман Сити показва, че след 4-тата година имат някакъв шанс за нещо. За мен в момента по-скоро е изхвърляне и демонстрация на финансови възможности, отколкото реална амбиция за постижения. До края на септември ще имаме наблюдения какво могат да постигнат този сезон, но съм сигурен, че в тройката не могат да влязат.

И защо постави футболът в Англия и футболът в България на едно ниво, че правиш сравнения с Ман. сити?


Правя сравнение с тенденциите в двата отбора, не с качеството на отборите.

Потребителски аватар
florentin_petre
Мнения: 684
Регистриран на: 10 окт 2008 19:32
Контакти:

Re: Лудогорец с трансферен удар, взе играч на Жилина

Мнениеот florentin_petre » 02 авг 2011 13:09

Честно казано за мен Лудогорец са загадка, има имена в отбора и то доказали се. Ако си спретнат сериозен мениджмънт може да ударят доста отбори в земята. Късметлии ще са тези които играят с тях първите 6-7 кръга докато се нагодят играчите, а след това може да се очакват изненади. Малко завиждам на Разград, можеше Домусчиев да се насочи към Дунав, имаме си и стадион 23 хил седящи места и доста добра публика която винаги подкрепя отбора. От мен успех на разградлии. Нека първо ги видим що за стока са после да ги псуваме.
Кураж, Капитане!
HEAVY METAL IS MY RELIGION !
DIO IS MY GOD ! ! !
https://www.youtube.com/watch?v=KUXSTY9AW-s


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта