Ремонт на "Лудогорец Арена"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот tiamat » 28 сеп 2016 10:04

ELFen написа:
Dannis написа:Какво става със строежа на другата трибуна ? Влязохме в групите, 12 млн лева до сега взехме от тва и си мисля че е време да си построим стадиона и да си играем ШЛ в Разград. ;) Домусчиев да се захваща.

Община Разград откри процедура за предоставяне на концесия с предмет "Реконструкция и модернизация на стадион "Лудогорец Арена", неговото управление и поддържане след въвеждането му в експлоатация на риск на концесионера". Това съобщават от общинската администрация.

Документацията за участие се получава до 29 август в стая 413 на община Разград след заплащане на 200 лева. Офертите се подават до 31 август, те ще бъдат отворени на 2 септември в зала 102 на общината.


Отвориха ли ги, пусти оферти?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот ELFen » 18 ное 2016 17:33

tiamat написа:
Отвориха ли ги, пусти оферти?

Проектът за реконструкцията на „В” сектор вече е готов, остава да се извадят разрешителни за строежа. Колкото по-бързо стане това, толкова по-скоро ще започне и самият ремонт. Той ще приключи много бързо, предполагам в рамките на месец-два и ще можем да играем мачовете си в Шампионска лига тук, в Разград, защото веднага след реконструкцията ще започне такава и на останалите сектори. Всички в града могат да бъдат спокойни, че скоро ще имат истинско бижу, където ще играем европейските си мачове”, завърши Петричев

http://www.sportal.bg/news.php?news=633043
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот tiamat » 20 ное 2016 23:40

ELFen написа:
tiamat написа:
Отвориха ли ги, пусти оферти?

Проектът за реконструкцията на „В” сектор вече е готов, остава да се извадят разрешителни за строежа. Колкото по-бързо стане това, толкова по-скоро ще започне и самият ремонт. Той ще приключи много бързо, предполагам в рамките на месец-два и ще можем да играем мачовете си в Шампионска лига тук, в Разград, защото веднага след реконструкцията ще започне такава и на останалите сектори. Всички в града могат да бъдат спокойни, че скоро ще имат истинско бижу, където ще играем европейските си мачове”, завърши Петричев

http://www.sportal.bg/news.php?news=633043


Браво, добри новини.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот Долно уйно » 22 ное 2016 17:16

Браво и за решението за клетката, която ще прмените изцяло и на 100%
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот ELFen » 25 ное 2016 16:48

Долно уйно написа:Браво и за решението за клетката, която ще прмените изцяло и на 100%

ELFen написа:Предполагам идеята е да се формират два пояса - по-кротките агитки да ползват редовете, а обичайните заподозрени да са прави, но да се подобри видимостта

Изображение

Изображение
http://forum.ludogorec.com/viewtopic.ph ... 671#p18671
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот miro_rz » 06 мар 2017 16:39

Ей да качвате снимки от строежа ! 8-)
Изображение

Aemon
Мнения: 3
Регистриран на: 08 мар 2017 22:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот Aemon » 08 мар 2017 23:07

Ще отнеме време но ще стане супер!

Aemon
Мнения: 3
Регистриран на: 08 мар 2017 22:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот Aemon » 09 мар 2017 23:08

Колкото по бързо стане толкова по добре! Ако има как ми се иска след сектор В да направят и останалите два сектора заедно А и Г и така стадиона да е готов за сезон 2018-19 защото сега дори и да стане сектор В стадиона пак не покрива 4-та категория на Уефа ...Лудите пак ще трябва да играят в София. Парите не би трябвало да са проблем след като Лудите изкараха 20мил евро от ЕКТ. Лудогорец арена ще бъде супер но само ако Лудогорец продължава да влиза всяка година във ЕКТ и да печели $$$. И все пак 12500 ми се виждат малко въпреки че Разград не е голям град....ако Лудите влизат всяка година във ШЛ аз съм сигорен че Лудогорец арена ще е пълен особенно ако се падне някой голям отбор и има само 12500 места.....след време ще трябва да престрояват междинни сектори между А,Моци,В и Г за да стане еллипс.

Aemon
Мнения: 3
Регистриран на: 08 мар 2017 22:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот Aemon » 11 мар 2017 20:56

Няма ли снимки от строежа вече?? Аз не съм от Разград и няма как да видя прогреса досега на сектор В. Ако може някой да качи снимки... Обаче много ми е интересно какво ще направят със сектор Г по късно след като дигнат сектор А...дали ще е като трибуна Моци....дали ще бъде толкова близко до терена както е Моци...дали ще има някакви мрежи както са на Борусия Дортмунд? Предполагам че ще трябва да се направи нещо такова заради гостуващите фенове които често са доста бурни и ако са близо до вратата може да започнат да хвърлят предмети и т.н. Лудите трябва да си вдигнат нивото и броя на стуардите на Лудогорец арена защото не виждам никакъв контрол върху агитките на гостите.... и ако това продължи един ден когато дигнат сектор Г и сложат хубавите седалки, кетъринг и т.н и дойдат фенове от по extreme агитки и почупят всичко без никакви последствия за самите нарушители.... то тогава всичко ще бъде напразно..

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 18 мар 2017 23:37

Aemon написа:Няма ли снимки от строежа вече?? Аз не съм от Разград и няма как да видя прогреса досега на сектор В. Ако може някой да качи снимки... Обаче много ми е интересно какво ще направят със сектор Г по късно след като дигнат сектор А...дали ще е като трибуна Моци....дали ще бъде толкова близко до терена както е Моци...дали ще има някакви мрежи както са на Борусия Дортмунд? Предполагам че ще трябва да се направи нещо такова заради гостуващите фенове които често са доста бурни и ако са близо до вратата може да започнат да хвърлят предмети и т.н. Лудите трябва да си вдигнат нивото и броя на стуардите на Лудогорец арена защото не виждам никакъв контрол върху агитките на гостите.... и ако това продължи един ден когато дигнат сектор Г и сложат хубавите седалки, кетъринг и т.н и дойдат фенове от по extreme агитки и почупят всичко без никакви последствия за самите нарушители.... то тогава всичко ще бъде напразно..

Снимки се качват редовно тук: www.forum.ludogorec.com
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта