ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 22 фев 2024 20:34

Второто ги обръщаме !
Чичо Гошо ще измисли нещо.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет

Мнениеот dragoni » 22 фев 2024 20:37

почнаха да се отърсват второто 2-1

Dani Kiki
Мнения: 775
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет

Мнениеот Dani Kiki » 22 фев 2024 21:35

dragoni написа:почнаха да се отърсват второто 2-1

Направо се изтърсиха! До тук беше тумора на българския футбол :)
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 22 фев 2024 21:43

Цял мач пропуск след пропуск. Така няма как да стане.
Вие какво се радвате бе шушумиги ? Сега Лудгорец ще се концентрира изцяло за първенството за нова титла.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот ogrizko » 23 фев 2024 08:00

абе, трябваше им на Лудогорец още ден почивка ....ама само и само да не играят с нас в неделя, а в понеделник...... е, бихте ни в понеделник, но пък отпаднахте от евротурнирите ;)
Изображение

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот krumeto » 23 фев 2024 11:21

ogrizko написа:абе, трябваше им на Лудогорец още ден почивка ....ама само и само да не играят с нас в неделя, а в понеделник...... е, бихте ни в понеделник, но пък отпаднахте от евротурнирите ;)

Вие кога ДЕСЕТ участия в ЕКТ и осем влизания в групи? ;) :mrgreen:
Пречи ви Лудогорец, времето и вятъра!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2024 19:26

krumeto написа:Вие кога ДЕСЕТ участия в ЕКТ и осем влизания в групи? ;) :mrgreen:
Пречи ви Лудогорец, времето и вятъра!

когато цялата система работи в нечия полза ...другите неща са 1 идея по-лесни :)

то не са съдиите дето никога не ощетяват Лудогорец така да го кажем ....то не е стъкмяване на програмата, така че да е в полза на Лудогорец (понеделник в перфектен час по възможност да няма варненска публика) .....но дори това не стига - другите отбори нямат право дори контестации срещу съдийството да подадат, защото Лудогорец скачат с директни атаки срещу позволилите си да изявят някакви претенции, на каквито всъщност имат право :)

принципно съм за българските отбори в Европа, но заради наглостта на вашия отбор покрай мача с нас, тоя път бях доволен от отпадането ;)
Изображение

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот mark1926 » 26 фев 2024 22:05

ogrizko написа:
krumeto написа:Вие кога ДЕСЕТ участия в ЕКТ и осем влизания в групи? ;) :mrgreen:
Пречи ви Лудогорец, времето и вятъра!

когато цялата система работи в нечия полза ...другите неща са 1 идея по-лесни :)

то не са съдиите дето никога не ощетяват Лудогорец така да го кажем ....то не е стъкмяване на програмата, така че да е в полза на Лудогорец (понеделник в перфектен час по възможност да няма варненска публика) .....но дори това не стига - другите отбори нямат право дори контестации срещу съдийството да подадат, защото Лудогорец скачат с директни атаки срещу позволилите си да изявят някакви претенции, на каквито всъщност имат право :)

принципно съм за българските отбори в Европа, но заради наглостта на вашия отбор покрай мача с нас, тоя път бях доволен от отпадането ;)



Не ми казвай, че в Европа подкрепяш двата тумора от софия! левски и цска, с турски отбор да играят, не можеш да си за туморите от софия!

За Лудогореж в Европа е без значение. Ако бият влизат пари в клуба ти, ако паднат- не ти пука. Така е с безличните отбори.

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот e4sy » 27 фев 2024 09:06

Марк , теб да не са те изнасилвали като малък , та избиваш такива комплекси? То попринцип е нормално за обитателите на филиБето :geek: :geek:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Плейоф (реванш). Лудогорец - Сервет 0:1

Мнениеот ogrizko » 27 фев 2024 18:39

mark1926 написа:Не ми казвай, че в Европа подкрепяш двата тумора от софия! левски и цска, с турски отбор да играят, не можеш да си за туморите от софия!

За Лудогореж в Европа е без значение. Ако бият влизат пари в клуба ти, ако паднат- не ти пука. Така е с безличните отбори.

хмммм, ами по принцип се опитвам повече да обичам Черно море, отколкото да мразя другите :) като цяло си прав, че станаха доста туморите, но все пак в Европа представят България малко или много :) не ми се иска да си пълня сърцето с омраза и мисленето с реваншизъм и да ме избива на агресия към заслужили и незаслужили.....

но като изнаглеят много и ми е прясно понякога и на мен ми се иска да падат както стана срещу Сервет :)))

като цяло на мен пък ми е писнало от това разделение и противопоставяне на фенове ...ако мога да избирам, бих искал да отида с фанелка на Черно море на гостуване сред феновете на другите отбори и да си гледам да речем мача спокойно на централната трибуна и който бие бие :) ама ми се струва прекалено романтично, за да рискувам да го направя наистина .....и все пак безсмисленото мразене и псуване и избиване на комплекси ме дразнят
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта