ЛК, Групова фаза, 1-ви кръг: Лудогорец - Спартак (Търнава) 4:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist


krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛК, Групова фаза, 1-ви кръг: Лудогорец - Спартак (Търнава)

Мнениеот krumeto » 22 сеп 2023 17:43

bubka написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:Добре е Лудогорец да мине груповата фаза, през това време ще ротира състава и Пловдивския любимец ще е десет точки пред отбора на Делиормана.

В България никога не е правено, отбор с малък бюджет, да вземе титлата със своя дух и мъжество. Мисля че времето настъпи, духът да е над парата...

Не ставаъе за дълго разстояние, примерно на 100 метра. Опитайте на 60 метра, може и да се получи. :mrgreen:



Вече водим с 12 точки на Лудогорец, като сте с два мача по- малко. И преди е имало отлагане на мачове, но не мисля, че Лудогорец е допускал да изостава с 12 точки от друг отбор. А големите мачове в Европа тепърва предстоят за Разград, ще трябва да се играе два пъти в седмицата- очевидно е, че не сте готови за този ритъм.

Вие бягате не на 100 метра, а на 200, така че не е сигурно дори да ни свърши въздуха на 60-тия метър, дали и на ходом няма да направим немислимото в България- Духът да пребори парата...


Не бъди наивен. Цялото БФС работи за тях. На последния мач с Ботев се игра до гол. Аз прогнозирам, че Лудогорец ще поставят рекорд за най-дълго игрово време средно на мач. Ще се играе до победа :) .

Относно мача прогноза 2:1.

Пишеш врели некипели!
За резултата - не я разбираш играта футбол!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта