efbet Лига, 24-ти кръг, 18.03.2023, Хебър - Лудогорец 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4086
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

efbet Лига, 24-ти кръг, 18.03.2023, Хебър - Лудогорец 1:3

Мнениеот JACKO » 13 мар 2023 11:27

18.03.2023_______14:30_______Събота

Стадион "Георги Бенковски" (Пазарджик)


Изображение
Последна промяна от JACKO на 18 мар 2023 16:32, променено общо 1 път.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 24-ти кръг, 18.03.2023, Хебър - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 13 мар 2023 15:34

Ще ги изпратим там, където ще бъдат едни от най-добрите!
0 - 3
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: efbet Лига, 24-ти кръг, 18.03.2023, Хебър - Лудогорец

Мнениеот ti4a70 » 15 мар 2023 13:18

Искам да ви пиша за една малко по различна тема от мача на Лудогорец с Хебър. Става дума да ви върна пак на мача в неделя в Разград. Понече няма как да попитам щефовете на отбора ви ще попитам вас. Доволни ли сте от това което стана? Доволни ли сте от съдията Г.Гинчев който, особено втората част, беше най-добрият ви футболист. Детайлите всеки може да ги види. Не е много по-достойно като отбор да кажете - да, тази година сбъркахме с треньора, със селекцията, с подготовката и т.н. оставаме втори но с гордо вдигната глава! А сега какво стана - отдавна не бях виждал такова обединение на всички, ама абсолютно всички фенове фенове, отбори, футболисти против вашия отбор. Винаги съм симпатизирал на Лудогорец - и в евро мачовете и тогава когато натривате носовете на софийските измислени отбори. Но няма вечно първи, вечно победители. Има и по-слаби мачове и по-слаби сезони. Защо не приемете, че тази година е такава. Майната и на шампионската титла, направете така догодина да се върнете още по-силни и успешни. Направете така ние феновете на другите отбори(извън ЦСКА и Левски) да сме зад вас. Тази загуба нищо не значи за моя отбор, боли ме че бяхме смачкани и ограбени от нещастния рефер. Повярваите, във Варна не сме забравили какъв трансперант бе опънат в центъра на Разград преди мача ни от Лига Европа през лятото на 2015. Пишеше: "Разград желае успех на Черно море". Ако ни бяхте били честно, така както се е случвало и то с разлика, щяхме да пожелаем успех в борбата с чорбата. Защо си създавате врагове в нашето лице? Защото нали ви е ясно, че вече не сте добре дошли при нас. А колкото до това, че не сте на прав път са празните трибуни на стадиона ви. Всеки отбор, който играе с вас в Разград е с пъти по-голяма агитка от вашата. Така бе в неделя, така ще е и на следващото ви домакинство. Защото хората и в Разград, и във Варна, и навсякаде не искат купени мачове, нагласени рефери, предизвестени победители. Футбола е за хората, а не за един, двама самозбравили се собственици. И накрая до приди три дни бях твърдо за вашия отбор в спора с ловешкото отборче, сега вече не съм сигурен дали ЦСКА - шампион не е по-малкото зло! Лек мач в Пазрджик и дано повече няма такива циркове като в неделя.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта