efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец 2:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот Nobody007 » 29 авг 2022 14:18

miro_rz написа:
ogrizko написа:
miro_rz написа:Слуга, Сисиньо, Словенеца, Пластун, Терзиев, Шоу, Йорданов, Десподов, Текпетей, Рик и Игор.

значи няма да има ротации според теб :) 3 мача за 6 дни не знам дали ще издържите, че и единия 120 мин., но ще разберем :) поне сигурно имате най-добрите условия за възстновяване

Вероятни състави:

Черно море: Дюлгеров, Попов, Атанасов, Босанчич, Дичев, Клементе, Панайотов, Мимиго, Василев, Кета, Сердюк;

Лудогорец: Слуга, Сисиньо, Вердон, Пластун, Недялков, Шоу, Пьотровски, Десподов, Текпетей, Рик, Тиаго;


Ако това ще бъде състава - Анте Шимунджа подхожда много сериозно към мача. Няма излишни рискове... ротации и т.н...
Копие на състава срещу литовците, като на мястото на Дани Групер започва Пластун, а на местото на Тисера е Десподов. Този титулярен състав е дори по-боеспособен сякаш от този в плейофния мач срещу Жалгирис.
Целият наличен арсенал се хвърля в мача с Черно море... и дано бъде спечелен после мача за суперкупата с Левски, за да не се налага Анте Шимунджа да търси оправдания в умора на всички титуляри заради мача с Черно море.
П.С. За мен лично е пълна изненада липсата на класен играч като Каули Оливейра Соуза в титулярния състав... Явно ще влиза "на пожар" при необходимост, разбира се.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 29 авг 2022 14:31

След контузия е, ще го пусне в по-късен етап от мача!
Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот pomiqrat » 29 авг 2022 19:06

Космически гол на космонавта
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот mark1926 » 30 авг 2022 09:47

krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3


Круме, Лудогорец взе първата си титла докато стоеше и чакаше дали Славия ще препъне левски. Съвсем нормално е, когато се играят 8 мача на кръг, футболният фен да има предпочитания за резултати в тези мачове, съобразени с любимия отбор. За Локомотив е добре хикс във Варна, естествено , като второ предпочитание е двойка.

А за 13-16 място, мога да си заложа апартамента, че няма да се случи. Едва ли ти би заложил своето имущество с тази прогноза...
Едно е прогноза, съвсем друго предпочитание. Аз например предпочитам 7 срещи в кръга да са хикс, а моят отбор да побеждава.
За ваша жалост, твоят отбор не може да се възползва от хиксовете на другите отбори.
Пречка за Лудогорец ще бъде умората от мача във Вилнюс и пътуването. Във Варна имаме 10 победи, срещу три на морето.
Няма да е края на света, ако изкараме и хикс. Маратона е дълъг! Напролет ще се навакса загубеното.



E,най- после водим нормален диалог. Честно ти казвам, не влизам тук, за да се заяждам, просто не ми харесва заблудата ви за Лудогорец. Всички в Пловдив казват, че имате наистина силен отбор, но заради 10-15 човека агитка, която имате, никой под тепетата не ви уважава. Локомотив има публика, а не титли, замислете се колко уважаваме отбор с 15 фена, които пеят през 30 минути. А в софия положението е още по- зле, те направо си ви викат "селяни умрете". В България нямате уважение от никой, просто факти, както казва една култова личност от форума... п.с. Ако не вярвате, елате в Пловдив и ще ви срещна с десетки Локомотивци, които ще повторят моите думи!

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 30 авг 2022 11:52

mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3


Круме, Лудогорец взе първата си титла докато стоеше и чакаше дали Славия ще препъне левски. Съвсем нормално е, когато се играят 8 мача на кръг, футболният фен да има предпочитания за резултати в тези мачове, съобразени с любимия отбор. За Локомотив е добре хикс във Варна, естествено , като второ предпочитание е двойка.

А за 13-16 място, мога да си заложа апартамента, че няма да се случи. Едва ли ти би заложил своето имущество с тази прогноза...
Едно е прогноза, съвсем друго предпочитание. Аз например предпочитам 7 срещи в кръга да са хикс, а моят отбор да побеждава.
За ваша жалост, твоят отбор не може да се възползва от хиксовете на другите отбори.
Пречка за Лудогорец ще бъде умората от мача във Вилнюс и пътуването. Във Варна имаме 10 победи, срещу три на морето.
Няма да е края на света, ако изкараме и хикс. Маратона е дълъг! Напролет ще се навакса загубеното.



E,най- после водим нормален диалог. Честно ти казвам, не влизам тук, за да се заяждам, просто не ми харесва заблудата ви за Лудогорец. Всички в Пловдив казват, че имате наистина силен отбор, но заради 10-15 човека агитка, която имате, никой под тепетата не ви уважава. Локомотив има публика, а не титли, замислете се колко уважаваме отбор с 15 фена, които пеят през 30 минути. А в софия положението е още по- зле, те направо си ви викат "селяни умрете". В България нямате уважение от никой, просто факти, както казва една култова личност от форума... п.с. Ако не вярвате, елате в Пловдив и ще ви срещна с десетки Локомотивци, които ще повторят моите думи!

Спирам с теб!
Ние в Разград не искаме наркомани на стадиона. Те са еднакви както в Пловдив, така и В София и навсякъде. Видя простотиите им снощи нали???
Имаме си публика за нормални хора и са достатъчни. Радваме се на победите на отбора, играещ футбол, а не селско друсане на ритнитопковци.
Мача ако си го гледал, пиша им "отлично" и на двата отбора. Играха футбол. Победи МОЯ отбор, защото са по-добри. Както победихме и отбора на наркоманите от Пловдив.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот mark1926 » 30 авг 2022 12:32

krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3


Круме, Лудогорец взе първата си титла докато стоеше и чакаше дали Славия ще препъне левски. Съвсем нормално е, когато се играят 8 мача на кръг, футболният фен да има предпочитания за резултати в тези мачове, съобразени с любимия отбор. За Локомотив е добре хикс във Варна, естествено , като второ предпочитание е двойка.

А за 13-16 място, мога да си заложа апартамента, че няма да се случи. Едва ли ти би заложил своето имущество с тази прогноза...
Едно е прогноза, съвсем друго предпочитание. Аз например предпочитам 7 срещи в кръга да са хикс, а моят отбор да побеждава.
За ваша жалост, твоят отбор не може да се възползва от хиксовете на другите отбори.
Пречка за Лудогорец ще бъде умората от мача във Вилнюс и пътуването. Във Варна имаме 10 победи, срещу три на морето.
Няма да е края на света, ако изкараме и хикс. Маратона е дълъг! Напролет ще се навакса загубеното.



E,най- после водим нормален диалог. Честно ти казвам, не влизам тук, за да се заяждам, просто не ми харесва заблудата ви за Лудогорец. Всички в Пловдив казват, че имате наистина силен отбор, но заради 10-15 човека агитка, която имате, никой под тепетата не ви уважава. Локомотив има публика, а не титли, замислете се колко уважаваме отбор с 15 фена, които пеят през 30 минути. А в софия положението е още по- зле, те направо си ви викат "селяни умрете". В България нямате уважение от никой, просто факти, както казва една култова личност от форума... п.с. Ако не вярвате, елате в Пловдив и ще ви срещна с десетки Локомотивци, които ще повторят моите думи!

Спирам с теб!
Ние в Разград не искаме наркомани на стадиона. Те са еднакви както в Пловдив, така и В София и навсякъде. Видя простотиите им снощи нали???
Имаме си публика за нормални хора и са достатъчни. Радваме се на победите на отбора, играещ футбол, а не селско друсане на ритнитопковци.
Мача ако си го гледал, пиша им "отлично" и на двата отбора. Играха футбол. Победи МОЯ отбор, защото са по-добри. Както победихме и отбора на наркоманите от Пловдив.


Щом приключваме ти желая щастие в живота. Само помисли, има ли дори един гранд в Европа и Света без агитка. За да си гранд трябва публика и силен отбор- Лудогорец го няма. Радвайте се на титлите, вие сте от Разград, никой не ви съди, но в България има истински фенове. Аз не съм наркоман и пея за Локомотив, въпрос на фенство... Хубав живот, Круме, и още поне 9 титли за Лудогорец, с титлите си убивате шопите, Пловдивския любимец има други ценности...

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец 2:3

Мнениеот ELFen » 30 авг 2022 13:02

Честито!
Добра работа!
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта