ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 05 ное 2021 09:57

TNT написа:Харесвате ми пичове.Без шуменския боклук и бургаския бек сте големи симпатяги. ;) Определено ми станахте симпатични. :lol: :mrgreen:
пп Жалко,че Брага имат в неделя дерби с Бенфика и почнаха да обръщат повече внимание на този мач.Иначе резултата със сигурност щеше да е по-атрактивен. Жалко! :cry:

Доволен съм, че унижаваме "грандовете от големия град" и техните "слуги" от "заара"! Кеф ми правят опрвданията им с БФС, съдии, времето, космоса...
п п. Дано след проклинанията, отборите ви да станат като Барса или Манчестър.
Не съм бил против никой отбор, освен "грандовете", особено в Европа. Благодарение на такива като горните, ще успея може би, да намразя някои!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот TNT » 05 ное 2021 11:09

Круме,вие взехте да ставате "симпатични" на неутралните фенове точно колкото и набедените книжни грандове,благодарение на същите похвати които използваха и те в годините преди вас.Много добре знаеш това,тъй,че не ми се прави на ущипана ученичка. ;)
Никой не успорва класата която имате за нашите стандарти.И все ревете,че щото тука нямате реална конкуренция,затова нивото ви в европа е ниско.Добре бе аланкоолу,що тогава когато се закучи някой мач и в действие моментално се ключват съдийските подлоги.Ами нека всичко бъде по регламент ве.Няма да стане кой знае какво ако се случи да загубите някоя точица ако ще и в Разград.Що да не се решава всичко на терена? Как искаш някой извън Разград да ви симпатизира,като вие по нищо не се различавате по мръсните си номера от тирета и говеда.Даже вече ги сложихте в малкия си джоб с тия далавери.Ами играйкайте си,печелете титлите си с лекота и без напрежение,заблуждавайте се,че сте някакъв си футболен фактор и като дойдат европейските вечери ви лъсва голия гъз.Кой печели от цялото това самозалъгване???Краманджуци и разни там други суджуци,не ги ли схващат тези неща?
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот TristaNNN » 05 ное 2021 11:21

Без треньор няма да стане работата в Европа. Домуса да развързва кесия и да води някой по време на паузата за националните отбори.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот miro_rz » 05 ное 2021 13:42

TristaNNN написа:Без треньор няма да стане работата в Европа. Домуса да развързва кесия и да води някой по време на паузата за националните отбори.

Генчев е за ниво А група и до там!
За Върба, Рибейро и оня бразилец не ме е яд, но за литовеца да. Иначе липсва класа на отбора на доста позиции. Резултатите са реални на моментната ни класа.
Изображение

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот krumeto » 05 ное 2021 14:32

TNT написа:Круме,вие взехте да ставате "симпатични" на неутралните фенове точно колкото и набедените книжни грандове,благодарение на същите похвати които използваха и те в годините преди вас.Много добре знаеш това,тъй,че не ми се прави на ущипана ученичка. ;)
Никой не успорва класата която имате за нашите стандарти.И все ревете,че щото тука нямате реална конкуренция,затова нивото ви в европа е ниско.Добре бе аланкоолу,що тогава когато се закучи някой мач и в действие моментално се ключват съдийските подлоги.Ами нека всичко бъде по регламент ве.Няма да стане кой знае какво ако се случи да загубите някоя точица ако ще и в Разград.Що да не се решава всичко на терена? Как искаш някой извън Разград да ви симпатизира,като вие по нищо не се различавате по мръсните си номера от тирета и говеда.Даже вече ги сложихте в малкия си джоб с тия далавери.Ами играйкайте си,печелете титлите си с лекота и без напрежение,заблуждавайте се,че сте някакъв си футболен фактор и като дойдат европейските вечери ви лъсва голия гъз.Кой печели от цялото това самозалъгване???Краманджуци и разни там други суджуци,не ги ли схващат тези неща?

Плачете, плачете!
Този ваш плач ме успокоява, че сме на правия път! :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот TristaNNN » 05 ное 2021 15:34

miro_rz написа:
TristaNNN написа:Без треньор няма да стане работата в Европа. Домуса да развързва кесия и да води някой по време на паузата за националните отбори.

Генчев е за ниво А група и до там!
За Върба, Рибейро и оня бразилец не ме е яд, но за литовеца да. Иначе липсва класа на отбора на доста позиции. Резултатите са реални на моментната ни класа.

Хм, какво пък толкова постигна тоя литовец, че да те е яд за него? Очаквах сравнения със Стойчо Стоев, Дерменджиев или Херо. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот Nobody007 » 05 ное 2021 15:51

TNT написа: заблуждавайте се,че сте някакъв си футболен фактор и като дойдат европейските вечери ви лъсва голия гъз.Кой печели от цялото това самозалъгване???Краманджуци и разни там други суджуци,не ги ли схващат тези неща?


Не съм привърженик на Лудогорец... но няма как съвсем да се съглася с написаното.
Лудогорец през годините показа много силни игри в Европа и срещу много именити съперници (много над нивото на Брага дори). Помня мачовете им с Ливърпул, силните игри с Реал... Също помня и победата им в ШЛ срещу ФК Базел, която си мисля, че остава засега единствена в БГ статистиката. Поправете ме ако греша...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот TNT » 05 ное 2021 16:11

krumeto написа:
TNT написа:Круме,вие взехте да ставате "симпатични" на неутралните фенове точно колкото и набедените книжни грандове,благодарение на същите похвати които използваха и те в годините преди вас.Много добре знаеш това,тъй,че не ми се прави на ущипана ученичка. ;)
Никой не успорва класата която имате за нашите стандарти.И все ревете,че щото тука нямате реална конкуренция,затова нивото ви в европа е ниско.Добре бе аланкоолу,що тогава когато се закучи някой мач и в действие моментално се ключват съдийските подлоги.Ами нека всичко бъде по регламент ве.Няма да стане кой знае какво ако се случи да загубите някоя точица ако ще и в Разград.Що да не се решава всичко на терена? Как искаш някой извън Разград да ви симпатизира,като вие по нищо не се различавате по мръсните си номера от тирета и говеда.Даже вече ги сложихте в малкия си джоб с тия далавери.Ами играйкайте си,печелете титлите си с лекота и без напрежение,заблуждавайте се,че сте някакъв си футболен фактор и като дойдат европейските вечери ви лъсва голия гъз.Кой печели от цялото това самозалъгване???Краманджуци и разни там други суджуци,не ги ли схващат тези неща?

Плачете, плачете!
Този ваш плач ме успокоява, че сме на правия път! :mrgreen:

Щом това е верния ви път,не плача,а съм щастлив.По тоя път догодина и лигата на пресконференциите може да не видите.Продължавайте по него. :lol:
Форца Звезда!!! :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот bsz1916 » 05 ное 2021 17:41

Наистина Лудогорец е доста далеч от нивото от преди няколко години . И основната причина за това е че прекалено много закъсняха с подмладяването на отбора . Но дори и в това състояние е далеч пред останалите родни отбори . Все пак е в групите на ЛЕ , а това не е малко в предвид отчайващо ниското равнище на първенството ни . Да не забравяме че единият бивш "гранд " за последните поне 10 години само 2 пъти е елиминирал и то само по 1 съперник в Европа . Веднъж отбора на Сутиеска под ръководството на Николай Митов - Жадното и веднъж преди няколко години при Хубчев ( не си спомням името на съперника ) . А за успехете на другият бивш " гранд " ( а от 9 септември 2016 год . вече и бивш отбор ) е трудно да си спомним кога за последно е имал такива - вероятно са доста отдавна .
Последна промяна от bsz1916 на 05 ное 2021 20:40, променено общо 1 път.

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот krumeto » 05 ное 2021 18:15

В Лудогорец всичко ще си дойде на мястото. Никак не е лесно да смениш целия отбор. Още повече не смееш да купуваш скъпи играчи. Той ще иска и голяма заплата. Ако му дадеш, ще гръмне съблекалнята.
Ще стане с постепенно вдигане на нивото - на играчи и заплати.
Това е моето виждане.
Да не забравяме, че освен треньор, нямаме и играчи. Не е лесно, когато имаш петима титуляри в лазарета! Играеш с половин отбор.
А такива фенове като ТNТ ги подминавам. Дано да му успее отбора с Локо Сф, въпреки плюнките срещу Лудогорец.. Успех!
Като пишех са направили гол. Браво на "дъртия" Камбуров. Който може, го може винаги.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта