ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

На линия
drvasko98
Мнения: 6943
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот drvasko98 » 05 ное 2021 19:14

miro_rz написа:
TristaNNN написа:Без треньор няма да стане работата в Европа. Домуса да развързва кесия и да води някой по време на паузата за националните отбори.

Генчев е за ниво А група и до там!
За Върба, Рибейро и оня бразилец не ме е яд, но за литовеца да. Иначе липсва класа на отбора на доста позиции. Резултатите са реални на моментната ни класа.


Миро, при литовеца срещу Малмьо, Мидтиланд и Звезда (с куп резерви) играхте същото. Аз като гледах Малмьо срещу вас си виках, че са доста силни, а сега са 0-12 в ШЛ. Не съм очаквал, че трите отбора плюс Брага не ще ви бият, а ще ви съсипят от игра. Дотук имахте всъщност късмет с резултатите, но идва мач, в който ми се струва, че ще ви разгромят лошо

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15048
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот miro_rz » 05 ное 2021 19:26

Всеки има право на мнение, и го уважавам!
Изображение

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот krumeto » 05 ное 2021 20:24

drvasko98 написа:
miro_rz написа:
TristaNNN написа:Без треньор няма да стане работата в Европа. Домуса да развързва кесия и да води някой по време на паузата за националните отбори.

Генчев е за ниво А група и до там!
За Върба, Рибейро и оня бразилец не ме е яд, но за литовеца да. Иначе липсва класа на отбора на доста позиции. Резултатите са реални на моментната ни класа.


Миро, при литовеца срещу Малмьо, Мидтиланд и Звезда (с куп резерви) играхте същото. Аз като гледах Малмьо срещу вас си виках, че са доста силни, а сега са 0-12 в ШЛ. Не съм очаквал, че трите отбора плюс Брага не ще ви бият, а ще ви съсипят от игра. Дотук имахте всъщност късмет с резултатите, но идва мач, в който ми се струва, че ще ви разгромят лошо

"Късмета" спохожда силните и смелите.
Не вярвам да ни разгроми Звезда. Очаквах Брага да ни разгромят.
Лошото е, че не можем да ползваме Недялков, Вандерсон, Каули, Ихиньо Марин, Жосуе Са. Все основни играчи.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12281
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот TristaNNN » 05 ное 2021 20:42

Според мен играчите, които имате не са слаби, но не са подходящи и сякаш са много лошо подредени за това подобие на футбол, което играете.
Един Стойчо Стоев за няколко месеца може да възвърне хвърковатия и техничен стил на този отбор, а футболисти като Ману, Гагарин, Тектетей, Чибота и оня с номер 6 ще правят противниците криви в атака.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза, 4-ти кръг: Брага - Лудогорец 4:2

Мнениеот krumeto » 05 ное 2021 21:01

TristaNNN написа:Според мен играчите, които имате не са слаби, но не са подходящи и сякаш са много лошо подредени за това подобие на футбол, което играете.
Един Стойчо Стоев за няколко месеца може да възвърне хвърковатия и техничен стил на този отбор, а футболисти като Ману, Гагарин, Тектетей, Чибота и оня с номер 6 ще правят противниците криви в атака.

Така е. Искат Генчев да го наложат, но струва ми се, че той все още не готов. Не може да нареди отбора. А може би му пречи това, че не може да ползва основни фигури. Много контузени. Ще се чака. Вече е късно за Европа, а в Ефбет може и с същите играчи и треньор.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта