Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот TNT » 19 авг 2021 10:37

Това с трансфермаркета не звучи сериозно.Както писа и колегата, Олимпиакос какво направиха като са с над 100млн. селекция? Другия пресен пример е Шериф-Динамо Загреб... ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2021 10:39

Нека да са по-слаби шведите, но са в ШЛ, а другите ще блъскат в новата лига!

Днес ще биете ли, че според цената на Пилзен трябва да паднете! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот шивача » 19 авг 2021 10:43

TNT написа:Това с трансфермаркета не звучи сериозно.Както писа и колегата, Олимпиакос какво направиха като са с над 100млн. селекция? Другия пресен пример е Шериф-Динамо Загреб... ;)

Ако четеш внимателно това го давам само като факт. Кажи си мнението-Копенхаген или Малмьо
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот шивача » 19 авг 2021 10:48

miro_rz написа:Нека да са по-слаби шведите, но са в ШЛ, а другите ще блъскат в новата лига!

Днес ще биете ли, че според цената на Пилзен трябва да паднете! :lol:

Затова написах-според възможностите си :lol:
Дай си мнението, кой е по силен от Копен и Малмо
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2021 10:57

До сега спорих с децата, а сега тука ме карат да сравнявам отбори от различни държави и играещи в различни турнири! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот шивача » 19 авг 2021 10:59

шивача написа:Труден мач.Шведите са ни доста неудобни като стил на игра. Хем здрави, хем бързи, хем с прилична техника.
Резултата зависи изцяло от това колко гола ще успея да ви вкарат, като със сигурност ще имат поне 7-8 чисти положения.
Прогноза 3-1

За да не бъда голословен, ще се изтъкна леко :mrgreen:
Това ми е мнението за снощния ма На първа страница в темата.
Тук ми е мнението за мача с олимпиакос

https://forum.gong.bg/ludogorets/viewto ... 4&start=20
И веднъж шампион и два пъти втори в играта с прогнози за а група във форум Локо :mrgreen:
Бъдете благодарни, че имате възможност да общувате с мен :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2021 11:04

Имам един сезон за пригнози за ВЛ, тази година ми е втора. В първата бях шампион, май сезон 2016/2017 беше. Иначе бях втори в А група за предната година, и за тази се записах!
И какво означава това!?
2015/2016 е било:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=193133&start=1560
Изображение

drvasko98
Мнения: 6940
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот drvasko98 » 19 авг 2021 11:40

шивача написа:
TNT написа:
шивача написа:
miro_rz написа:Всеки друг нашенски отбор с тази висока преса на Малмьо си отиваше на 5/6 гола!
Има си и реванш, след това ще даваме реална оценка! :roll:

Не си прав. Локото имат стил на игра, който е много неудобен. Надали щяха да допуснат 6-7 чисти голови положения :!:
Реално вие не сте нищо особено, просто се подлъгахте от слаби ЦСКА и Олимпиакос.

Шивач,Локото имат стил който е неудобен за другите български отбори.Убиват темпото и се стараят на контра или от статично полжение да направят нещо.Оня ден видя ли ги срещу Копенхаген? Датчаните също заиграха на висока преса и високо темпо и Локото изглеждаха като набързо събран училищен отбор.Получиха 4 парцала,но спокйно можеха да получат поне още 4-5.Просто се вижда,че разликата между нас и т.н. средноевропейски отбори в игрово отношение е огромна.Не виждам кой бг отбор може да предложи или да издържи на такова зверско темпо ЦЯЛ мач.

Наскоро завърши европейското и там се видя нивото на Дания и Швеция в момента. Разликата в клубния футбол им е почти същата.
Горе-долу колкото е разликата в трансфермаркет-над 40% Копенхаген е по-скъп отбор от Малмьо. Ако този Лудогорец гостуваше на Копенхаген щеше да падне с повече!


Аз гледах 80 минути от Залцбург Брьондби, които са актуалния шампион на Дания и те изглеждаха по-зле от Лудогорец снощи, такава глуха защита не бях гледал много отдавна, и не че не искаха да играят, просто ги задушиха тотално. Така че не, Копенхаген е по-слаб отбор от Малмьо в момента и то не с малко, а ако не бъркам неотдавна играха и един и срещу друг в ЕКТ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот Red_Neck » 19 авг 2021 11:43

шивача написа:
шивача написа:Труден мач.Шведите са ни доста неудобни като стил на игра. Хем здрави, хем бързи, хем с прилична техника.
Резултата зависи изцяло от това колко гола ще успея да ви вкарат, като със сигурност ще имат поне 7-8 чисти положения.
Прогноза 3-1

За да не бъда голословен, ще се изтъкна леко :mrgreen:
Това ми е мнението за снощния ма На първа страница в темата.
Тук ми е мнението за мача с олимпиакос

https://forum.gong.bg/ludogorets/viewto ... 4&start=20
И веднъж шампион и два пъти втори в играта с прогнози за а група във форум Локо :mrgreen:
Бъдете благодарни, че имате възможност да общувате с мен :!:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic]Недей, че Хюндайчето рязко ще вдигне кръвно :)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот d.milanov » 19 авг 2021 11:51

Ако иска редовно или поне през 2-3 години в ШЛ, Киро трябва да развърже кесията и да купи класни играчи. (Не страда от липса на финанси.) С тези футболисти цяло чудо е, че стигна до плейоф. Треньора е добър. Дори и да влезете в ШЛ, гледката ще е по-грозна от снощи. Отлагането на мача с Арда се оказа оправдано, физически снощи бяхте кръгла нула, гроги в 30-тата минута, шведите за цял мач дори не се изпотиха. Трябва да отложите и следващия.
Довечера и нас сигурно ще ни смачкат физически, дано не е чак толкова брутално.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта