Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 19 авг 2021 18:16

[offtopic]Sstefanov написа:

А за жените, само ще ти кажа, че моята жена роди 2 прекрасни българчета (въпреки, че е датчанка (вече и българка)), с български имена и осиновихме още 2, защото всички деца в България (и по света) заслужават да бъдат обичани и да имат дом.


Моите уважения за отночението ти към децата и въобще към хората. Бъди благословен![/offtopic]
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот шивача » 19 авг 2021 18:23

Sstefanov написа:
шивача написа:
Sstefanov написа:
шивача написа:
TNT написа:
шивача написа:Ако четеш внимателно това го давам само като факт. Кажи си мнението-Копенхаген или Малмьо

Ами двата отбора не са играли един срещу друг,че да ги сравнявам кой е по-добър.Ама мога да сравня нивото на техните български опоненти.Ами класите на Лудогорец и Локо са различни и то поне два пъти в полза на лудите. ;)

Явно нищо не си разбрал. Написах, че Локото нямаше да паднат с 5 гола в малмьо, щото стилът им на игра е различен от този на Лудогорец. Относно двете класи над Локо, ако им помниш директните двубой, мачовете им са абсолютно равностойни и това е най-трудния отбор за Лудогорец на местно ниво. Ама понеже футболчето не ви е ясно и си пишете глупости. Затова ти давам един пример, образно казано и дано вдянете.
Германия може да смачка Бразилия КАТО гост с пет гола, може да разбие англия на уембли, ама отива примерно в Босна и пада. Тук се иска да имаш усет и да знаеш тънкостите на футбола.

Престани да пишеш глупости за Копенхаген. Мога да ти кажа, че цска ще вземе по 5-10 гола за 2 мача и от Малмьо и от Копенхаген.
Лудогорец просто не им се даде шанс, истината е че скандиванците са поне 1 класа от тях, а от другите бъгларски отбори, поне 3 .

Лефскар, че и гадател :mrgreen: Самият факт че си подуенец е достатъчен да не разбираш от футбол, а чеетейки по-долу-и от жени :lol:

Това да го каже, чорбар-припознавач, просто е нагло. Толкова много ви е яд на зелените, че сте огромни злобари. А вие винаги сте се славели с това, че не уважавате истината. Не можете да преглътнете факта, че 10 години сте същите балъци като нас и няма как да се конкурирате с Лудогорец на каквото и да е ниво. Ти поне имаш малко акъл, защото доста от вашите във форума им липсва всякаква мозъчна дейност (това важи и за доста левскари), но пък си адски заслепен от злоба и явно са ти създали някакъв комплекс. Може и да не е напълно така, но това да разправяш, кой не разбира от футбол е мека казано смешно и жалко.
[offtopic]А за жените, само ще ти кажа, че моята жена роди 2 прекрасни българчета (въпреки, че е датчанка (вече и българка)), с български имена и осиновихме още 2, защото всички деца в България (и по света) заслужават да бъдат обичани и да имат дом.[/offtopic]

Тая датчанка ти е изпила мозАка. Винаги съм за Лудогорец в европа. В България няма как да съм за тях, дано разбираш защо. Прогнозирах им някои мачове и реалността със симпатиите се разминават. От мен също имаш браво за семейството. Аз моето няма да го намесвам в тъпи спорове. Да са ти живи и здрави дечицата, както и всички останали.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот шивача » 19 авг 2021 18:28

Между другото, ако не се лъжа с постоянно променяните правила, за Лудогорец е по-добре, че ще играе в ЛК от гледна точка на това, че ще има по-голям шанс да си увеличи коефициента. В смисъл, че в шл отборите са доста по-силни и по-трудно ще спечелят точки. За парите е ясно, че са по-малко.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот doktora25 » 19 авг 2021 18:55

Лудогорец са по-добре в сравнение с предния сезон, надграждат, но нямат лидери, каквито бяха Дяков, Моци и Марселиньо. Те са необходими за лудите европейски вечери, най-вече в центъра. Само с Баджи, Сантана и Гонсалвеш няма да стане. Недялков още не е, Десподов може и да стане, но ми се струва че той няма да остане много дълго в отбора, особено ако продължи да се развива. Мисията Малмьо не е невъзможна, но трябва да играят на 110% от моментните си възможности на реванша.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2021 20:12

CSKA 78 написа:
TNT написа:Ти се радвай,че още не сте срещали отбор от такъв калибър.Ако вие играехте с Малмьо,сигурно щяха да ви качат на осмица,колкото преди години вие бяхте сложили на цесекато. ;) :lol:


Много ме съмнява, че шведите ще ни бият с повече от 1 гол разлика на техен терен! От това, което видях, както казва Кахлина - "Чолак не е кой знае какъв нападател"! Не че Кахлина е кой знае какъв вратар, де! :lol: Та като индивидуалности шведите не впечатляват! Даже имаше няколко ситуации, които да се чуди човек как не ги вкараха! Направо все едно гледам отбора от Подуене как прави пропуски! Ха-ха! Но играят сплотено като отбор! Дърводелци са, но са сплотени! Почти като Осиек! ;)

ПП Да не би да си мислиш, че Литекс от Б група, ако ви хване няма да ви бие в момента?! Даже може да ви направи поне класика, даже и отгоре! :lol:

Шведите не ги знам, ама и вашата кочинка се проби!
Изображение

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 19 авг 2021 21:08

miro_rz написа:
CSKA 78 написа:
TNT написа:Ти се радвай,че още не сте срещали отбор от такъв калибър.Ако вие играехте с Малмьо,сигурно щяха да ви качат на осмица,колкото преди години вие бяхте сложили на цесекато. ;) :lol:


Много ме съмнява, че шведите ще ни бият с повече от 1 гол разлика на техен терен! От това, което видях, както казва Кахлина - "Чолак не е кой знае какъв нападател"! Не че Кахлина е кой знае какъв вратар, де! :lol: Та като индивидуалности шведите не впечатляват! Даже имаше няколко ситуации, които да се чуди човек как не ги вкараха! Направо все едно гледам отбора от Подуене как прави пропуски! Ха-ха! Но играят сплотено като отбор! Дърводелци са, но са сплотени! Почти като Осиек! ;)

ПП Да не би да си мислиш, че Литекс от Б група, ако ви хване няма да ви бие в момента?! Даже може да ви направи поне класика, даже и отгоре! :lol:

Шведите не ги знам, ама и вашата кочинка се проби!

Продължаваме в ЛЕ, а може и в ШЛ.
Ако сме в ЛЕ, вероятноста да играем и напролет е голяма.
Колкото тазвечершните ЧЕРНИ дяволи, гледам ГИ от 30 минута. Само веднъж, в 45 минута минаха центъра!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот bsz1916 » 19 авг 2021 21:12

шивача написа:Между другото, ако не се лъжа с постоянно променяните правила, за Лудогорец е по-добре, че ще играе в ЛК от гледна точка на това, че ще има по-голям шанс да си увеличи коефициента. В смисъл, че в шл отборите са доста по-силни и по-трудно ще спечелят точки. За парите е ясно, че са по-малко.

Доколкото зная Лудогорец ще играе в ЛЕ , а не в ЛК при отпадане от Малмьо . ЛК е за па - скромни отбори ( като този от Микре ) , ако се класират .
Последна промяна от bsz1916 на 19 авг 2021 21:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот TristaNNN » 19 авг 2021 21:26

miro_rz написа:
Sole написа:Заради егото на Дамбраускас Лудогорец играе без най добрият си нападател - Кешеру. Сотириу очевадно не е на нивото на Лудогорец!

[offtopic]И на идея си нямаш защо не е в първия отбор!![/offtopic]

A защо Кешеру не е в първия отбор, питам от чисто любопитство?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2021 21:35

Тези ТНС ги бихме с 9:0 общ, а лепнаха 5 гола на Пилзен. Иначе ми разправят разни фенове Ние колко слаби сме били! :lol:
Та сега вероятно и Пилзен са по-добри от Малмьо, както и Копенхаген!
Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига, (Плейоф), Малмьо - Лудогорец

Мнениеот rebelheartous » 21 авг 2021 16:10

TNT написа:
rebelheartous написа:А нищо не е ясно. Особено като няма гол на чужд терен.

Бяха надъхани, но в реванша няма да имат публика да им писка за всеки фаул. Един бърз гол в Разград и интригата се връща. ;)

Мдааа,те много ще се уплашат от публиката. :lol: Гледа ли им реванша в Глазгоу пред пълни трибуни с фанатизирани шотландци.Направо много се бяха стресирали и чак ги пребиха като кучета пред феновете им. :) А в България няма стадион и фенове които да направят такава футболна атмсфера. ;) На тия селски стадиони с тая селска публика,как ги виждаш нещата? :lol:


Ма ти мислиш, че Рейнджърс е някакво страшилище ли? Отбор, дето до преди 2 сезона се луташе по дивизиите? :oops: Я ми кажи един известен футболист от Рейнджърс. Неслучайно играят квалификации макар че са шампиони, защото нито те, нито първенството на Шотландия е нещо особено.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта