Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г. 1:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот TristaNNN » 12 апр 2021 16:53

Ловешките и разградските като нищо ще си спретнат едно равенство 1-1, че да има продължения, дузпи, сополи и усмивки.
Малко не е по темата, но си мисля, че тази "вражда" между двата тима е един голям театър, който цели да рекламира "продукта" роден футбол. Да има интрига някаква. Тая стратегия сякаш добре работеше до момента, в който Домуса не продаде медийната група, оттогава сякаш понамаля селянийката. Тук-таме разни леки подмятания, ама нищо по-сериозно, което да прикове вниманието на шимпанзиадата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот krumeto » 12 апр 2021 16:58

TristaNNN написа:Ловешките и разградските като нищо ще си спретнат едно равенство 1-1, че да има продължения, дузпи, сополи и усмивки.
Малко не е по темата, но си мисля, че тази "вражда" между двата тима е един голям театър, който цели да рекламира "продукта" роден футбол. Да има интрига някаква. Тая стратегия сякаш добре работеше до момента, в който Домуса не продаде медийната група, оттогава сякаш понамаля селянийката. Тук-таме разни леки подмятания, ама нищо по-сериозно, което да прикове вниманието на шимпанзиадата.

Няма логика!
Домусчиев няма лесно да им прости раздялата с клуба, на който е бил симпатизант. Не вярвам, да е забравил всичко!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот bsz1916 » 12 апр 2021 17:17

krumeto написа:
TristaNNN написа:Ловешките и разградските като нищо ще си спретнат едно равенство 1-1, че да има продължения, дузпи, сополи и усмивки.
Малко не е по темата, но си мисля, че тази "вражда" между двата тима е един голям театър, който цели да рекламира "продукта" роден футбол. Да има интрига някаква. Тая стратегия сякаш добре работеше до момента, в който Домуса не продаде медийната група, оттогава сякаш понамаля селянийката. Тук-таме разни леки подмятания, ама нищо по-сериозно, което да прикове вниманието на шимпанзиадата.

Няма логика!
Домусчиев няма лесно да им прости раздялата с клуба, на който е бил симпатизант. Не вярвам, да е забравил всичко!

А Домусчиев кога е имал нещо общо с Чавдар ( Етрополе ) или Литекс ( Ловеч ) , че да се е разделял с тях ?

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2075
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот k20dan4o » 12 апр 2021 17:24

Чувал съм че Домуса и Жужето имат вражда още преди да се пръкнем в А група. Помня една контрола преди 10 години в Ловеч, Домусчиев беше там и Гришата мина покрай него с кучето си и го подмина без да го поздрави. А после оная прословута декларация за делиорманската мастия дойде в повече, а това са си вождове с комплекси.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот miro_rz » 12 апр 2021 19:45

Че с Литекс се играеше на кръв, хубав отбор бяха. Друго си е конкуренцията да е на ниво!
Изображение

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот bsz1916 » 13 апр 2021 12:12

Налага се още веднъж да ви пожелая успех срещу ЦСКА - София ( София ) , защото 2 пъти ви го пожелах в техния форум , но и 2 - та пъти публикацшята ми беше изтрита . Не разбрах дали защото пожелах успех на Лудогорец , или защото ги споменах с официалното им име , а не с това на Бившия ЦСКА , както те обичат сами да се назовават .
Последна промяна от bsz1916 на 13 апр 2021 14:47, променено общо 1 път.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот krumeto » 13 апр 2021 14:35

bsz1916 написа:Налага се още веднъж да ви пооелая успех срещу ЦСКА - София ( София ) , защото 2 пъти ви го пожелах в техния форум , но и 2 - та пъти публикацшята ми беше изтрита . Не зазбрах дали защото пожелах успех на Лудогорец , или защото ги споменах с официалното им име , а не с това на Бившия ЦСКА , както те обичат сами да се назовават .

Там се трие и тогава, когато изречеш една буква, примерно "Т". Веднага трият, щото да не би да кажеш ТИРЕ.
Аз получих бан затова, че цитирах прогнозата на техен и прогнозирах обратен знак от срещата им с Арда.
Определят другите като злобари, а всъщност те са такива и предизвикват другите.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот TristaNNN » 13 апр 2021 15:59

krumeto написа:
bsz1916 написа:Налага се още веднъж да ви пооелая успех срещу ЦСКА - София ( София ) , защото 2 пъти ви го пожелах в техния форум , но и 2 - та пъти публикацшята ми беше изтрита . Не зазбрах дали защото пожелах успех на Лудогорец , или защото ги споменах с официалното им име , а не с това на Бившия ЦСКА , както те обичат сами да се назовават .

Там се трие и тогава, когато изречеш една буква, примерно "Т". Веднага трият, щото да не би да кажеш ТИРЕ.
Аз получих бан затова, че цитирах прогнозата на техен и прогнозирах обратен знак от срещата им с Арда.
Определят другите като злобари, а всъщност те са такива и предизвикват другите.


[offtopic]To затова и подфорумът им и е като отбора - умрЕл. :mrgreen: Във всекидневната нямат мнение от десет дена. Назначиха нов треньор - нито тема, нито коментари, нито нищо. Добре поне, че някой от нашите списва сегиз-тогиз да ги подразни, че темите им за мачовете съвсем ще хванат паяжини . :lol:[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2075
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот k20dan4o » 13 апр 2021 18:23

"Армейците" нещо последно време Динчев или ги е презобал или е объркал диетите, но последно време хич ги няма в последните минути на мачовете. Отделно и контузените им зачестиха.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа На България, 1/2 Финал (Реванш) / Лудогорец - ЦСКА-София 14.04.2021г.

Мнениеот Ozzimozzi » 13 апр 2021 20:05

k20dan4o написа:"Армейците" нещо последно време Динчев или ги е презобал или е объркал диетите, но последно време хич ги няма в последните минути на мачовете. Отделно и контузените им зачестиха.

Че кондиционно при нас имам какво да се желае пролетта е така, но хайде да не говорим за контузии, защото май при вас има в изобилие. На Мастията да не са му затворили някоя фабрика за хапове? ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта