Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Ozzimozzi » 17 мар 2021 11:05

Dobri написа:
Ozzimozzi написа:Изгледах само репортажа от мача и не разбирам какви са тези въздишки от възхищение по играта на новият вратар на Лудогорец, че и коментатора по дарик ахкаше. За мен това са нормални спасявания. Вчера вратаря на Царско село имаде доста по-добри изпълнения. Жалко за Пламен Илиев. Явно в Разград ще бъде съсипан пореден национален вратар.


Изгледай целия мач, а не репортажа. Хърватина има много добра игра с крака и от там вдъхва самочувствие и спокойствие на цялата защита, а и по-лесно изнасяне на топката (нищо общо с паниката при българските вратари, включително и Тигъра).

Предполагам, че има качества защото и цената която му искаха е доста голяма за вратар. Все пак за да започнат да се сипят похвали е нужно да демонстрира постоянна игра продължително време. Също така играта на вратаря е много зависима от сигурността на защитата и сработването.Той е под наем до края на сезона та тепърва ще се добиват впечатления за играта му. Няма друг отбор в България, който може да си позволи да държи 4 добри вратаря едновременно.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Vladislav » 17 мар 2021 13:20

Каквото и да си говорим стана хубав и равностоен мач. Може би Локомотив имаше една идея по- добри положения. Много голямо значение за тях има присъствието на Митко Илиев. Карагарен е много разпилян и неефективен, а Минчев без малко да пропусне и гола. Лудогорец, не знам дали заради липсите, не изглеждаше добре. Поне сравнено с това отпреди години. Преди се залагаше на бързи, технични и повратливи футболисти, сега са едни тромави и мощни черни атлети. Втория гол беше малко случаен. Не беше гигантски слалом на Томба, а си беше класически слалом с малко разстояние между вратите. Имаше поне 2-3 рикошета след които топката се озова на чудесна позиция. В края на краищата в такъв мач не е важно как си играл, а че си спечелил. Много добро съдийство, а жалкото е че това се случва много рядко. Глупостите след този коректен мач бяха напълно излишни.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот Ozzimozzi » 17 мар 2021 13:50

Vladislav написа:Каквото и да си говорим стана хубав и равностоен мач. Може би Локомотив имаше една идея по- добри положения. Много голямо значение за тях има присъствието на Митко Илиев. Карагарен е много разпилян и неефективен, а Минчев без малко да пропусне и гола. Лудогорец, не знам дали заради липсите, не изглеждаше добре. Поне сравнено с това отпреди години. Преди се залагаше на бързи, технични и повратливи футболисти, сега са едни тромави и мощни черни атлети. Втория гол беше малко случаен. Не беше гигантски слалом на Томба, а си беше класически слалом с малко разстояние между вратите. Имаше поне 2-3 рикошета след които топката се озова на чудесна позиция. В края на краищата в такъв мач не е важно как си играл, а че си спечелил. Много добро съдийство, а жалкото е че това се случва много рядко. Глупостите след този коректен мач бяха напълно излишни.

И аз останах с впечатление, че мако случайно стана втория гол, но пък за сметка на това бе атрактивно.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот krumeto » 17 мар 2021 16:02

Ozzimozzi написа:
Vladislav написа:Каквото и да си говорим стана хубав и равностоен мач. Може би Локомотив имаше една идея по- добри положения. Много голямо значение за тях има присъствието на Митко Илиев. Карагарен е много разпилян и неефективен, а Минчев без малко да пропусне и гола. Лудогорец, не знам дали заради липсите, не изглеждаше добре. Поне сравнено с това отпреди години. Преди се залагаше на бързи, технични и повратливи футболисти, сега са едни тромави и мощни черни атлети. Втория гол беше малко случаен. Не беше гигантски слалом на Томба, а си беше класически слалом с малко разстояние между вратите. Имаше поне 2-3 рикошета след които топката се озова на чудесна позиция. В края на краищата в такъв мач не е важно как си играл, а че си спечелил. Много добро съдийство, а жалкото е че това се случва много рядко. Глупостите след този коректен мач бяха напълно излишни.

И аз останах с впечатление, че мако случайно стана втория гол, но пък за сметка на това бе атрактивно.

По-хубава игра и "неслучайни"голове ще гледаме, ако на полуфинала се паднем с тирето! :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2072
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г. 2:1

Мнениеот k20dan4o » 17 мар 2021 17:28

Ами заключението за Локото е - веднъж стомна (Загорец), втори път стомна (Беласица), на третия път се счупила :idea:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г.

Мнениеот mark1926 » 18 мар 2021 00:19

krumeto написа:[offtopic]
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
Plovdiv_1926 написа:
По-полека, че ще ти излезе пяна от устата :)

Тегав мач и жребий, срещу Лудогорец играем най-успешно от всички български отбори, но за купата не сме излизали победител в елиминации все още. Дано е първият път. Очаквам да стане интересен мач, както са винаги последни 5-6 мача между двата отбора/ с изключение на онзи преди финала миналата година, разбира се :mrgreen: /.

След мача да не чета - ама съдии, ама мъдии!



Ако мачът не се опорочи от съдията няма да говорим за него. Най- голямото притеснение на Локомотив е съдийството в този мач. Реално , няма отбор в А група, който да не и пропищял от съдийски тесли в полза на Лудогорец .

Локомотив има шанс да продължи към полуфиналите. Имаме много силна единадесеторка, плюс национала на Перу като коз от пейката. Той е непознат за съперника и може да реши двубоя към края на мача, когато влезе на смяна.

Дамбраускас е добро попадение за Лудогорец и може да си е написал домашното от загубата с 3-2 В Пловдив. Дано Тунчев има решение за бързите крила на зелените, откъдето станаха и двата гола в Пловдив.

Да видим кой си е написал домашното - Дамбраускас или Тунчев, от оная загуба с 6 - 1 на "големия" треньор дето ви "за.ба"!
Ако сте много добри, свалете ония от второто място, лично ще те поздравя във вашия форум.
Купата вече я забравете!
[/offtopic]
mark1926 написа:
krumeto написа:mark1926, излез да те видя. Сбигом КБ.
Нали ти казах да забравите купата навреме!
Удавихте се накрая. Не ви стигнаха силите до края.



Аз се възхищавам на играта на Пловдивския любимец. Локомотив изнесе изключително силен мач. Реално, ако някой от Япония изгледа мача, няма да разбере кой отбор е с бюджет от 50 МИЛИОНА и кой с 4 милиона. И то насред Разград, с невиждана база в България. Локомотив определено радва Локомотивци, поклон , черно- бели герои!

Дано Лудогорец вземе Купата, за да играем директно в Европа като трети отбор Не ми се иска да викам за червената шайка за Купата , ако Лудогорец отпадне.

Съдиите се справиха с мача. Заслужавахме да стигнем до дузпи, положително е, че отпаднахме в Разград от шампиона. По- достойно нямаше как да е.
Хареса ми и физическата подготовка на отбора. Силен Локомотив...


Не си въздигай отбора. Винаги ще сте след Лудогорец. Че сте взели две купи, не означав, че сте голям отбор. Просто, всички треньори даваха тежест на първенството, а на купата, ако стане!
От 27 мача имате 6 победи и 16 загуби - "нерде Ямбол, нерде Стамбол"
Нека мачовете да започнат с публика, тогава ще видим и публиката ви. На два/три мача събирате малко публика и започвате да се гордеете. В останалите "братушките" ви (срещу които нямам нищо против) не ходят да си дават парите.
Колкото до вчерашния мач, бях казал, простете се с КБ.
Пожелавам ви второ място в Ефбет лига. Дано и нашите да ви помогнат, та ония да отидат на 4/5 място.



Влез в нета , напиши фенове на Локомотив Пловдив и тогава говори за публика. Историята не започва преди 10 години, тогава влизате в А група. Колкото и да ви е странно, Локомотив го е имало на футболната карта преди Лудогорец ще го има и след него.

Няма как един милиардерски клуб без фенове, да претендира, че е по- голям от Локомотив . Няма гранд в Европа без фенове. Двете вървят ръка за ръка.

Иначе ми е кеф как шопите реват от Лудогорец. Десетилетия купуваха съдии и тормозиха футбола в България . Сега мощно си плащат. Сърцата им кървят как един отбор от дълбоката провинция им взима титлите. За Пловдив, за София, за Стара загора, за Варна, Лудогорец е точно това новобогаташите от "село". И не се заяждам, обиколил съм България с Локомотив- Лудогорец е гранд единствено в Разград...

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г.

Мнениеот krumeto » 18 мар 2021 06:28

mark1926 написа:
krumeto написа:[offtopic]
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:
Plovdiv_1926 написа:
По-полека, че ще ти излезе пяна от устата :)

Тегав мач и жребий, срещу Лудогорец играем най-успешно от всички български отбори, но за купата не сме излизали победител в елиминации все още. Дано е първият път. Очаквам да стане интересен мач, както са винаги последни 5-6 мача между двата отбора/ с изключение на онзи преди финала миналата година, разбира се :mrgreen: /.

След мача да не чета - ама съдии, ама мъдии!



Ако мачът не се опорочи от съдията няма да говорим за него. Най- голямото притеснение на Локомотив е съдийството в този мач. Реално , няма отбор в А група, който да не и пропищял от съдийски тесли в полза на Лудогорец .

Локомотив има шанс да продължи към полуфиналите. Имаме много силна единадесеторка, плюс национала на Перу като коз от пейката. Той е непознат за съперника и може да реши двубоя към края на мача, когато влезе на смяна.

Дамбраускас е добро попадение за Лудогорец и може да си е написал домашното от загубата с 3-2 В Пловдив. Дано Тунчев има решение за бързите крила на зелените, откъдето станаха и двата гола в Пловдив.

Да видим кой си е написал домашното - Дамбраускас или Тунчев, от оная загуба с 6 - 1 на "големия" треньор дето ви "за.ба"!
Ако сте много добри, свалете ония от второто място, лично ще те поздравя във вашия форум.
Купата вече я забравете!
[/offtopic]
mark1926 написа:
krumeto написа:mark1926, излез да те видя. Сбигом КБ.
Нали ти казах да забравите купата навреме!
Удавихте се накрая. Не ви стигнаха силите до края.



Аз се възхищавам на играта на Пловдивския любимец. Локомотив изнесе изключително силен мач. Реално, ако някой от Япония изгледа мача, няма да разбере кой отбор е с бюджет от 50 МИЛИОНА и кой с 4 милиона. И то насред Разград, с невиждана база в България. Локомотив определено радва Локомотивци, поклон , черно- бели герои!

Дано Лудогорец вземе Купата, за да играем директно в Европа като трети отбор Не ми се иска да викам за червената шайка за Купата , ако Лудогорец отпадне.

Съдиите се справиха с мача. Заслужавахме да стигнем до дузпи, положително е, че отпаднахме в Разград от шампиона. По- достойно нямаше как да е.
Хареса ми и физическата подготовка на отбора. Силен Локомотив...


Не си въздигай отбора. Винаги ще сте след Лудогорец. Че сте взели две купи, не означав, че сте голям отбор. Просто, всички треньори даваха тежест на първенството, а на купата, ако стане!
От 27 мача имате 6 победи и 16 загуби - "нерде Ямбол, нерде Стамбол"
Нека мачовете да започнат с публика, тогава ще видим и публиката ви. На два/три мача събирате малко публика и започвате да се гордеете. В останалите "братушките" ви (срещу които нямам нищо против) не ходят да си дават парите.
Колкото до вчерашния мач, бях казал, простете се с КБ.
Пожелавам ви второ място в Ефбет лига. Дано и нашите да ви помогнат, та ония да отидат на 4/5 място.



Влез в нета , напиши фенове на Локомотив Пловдив и тогава говори за публика. Историята не започва преди 10 години, тогава влизате в А група. Колкото и да ви е странно, Локомотив го е имало на футболната карта преди Лудогорец ще го има и след него.

Няма как един милиардерски клуб без фенове, да претендира, че е по- голям от Локомотив . Няма гранд в Европа без фенове. Двете вървят ръка за ръка.

Иначе ми е кеф как шопите реват от Лудогорец. Десетилетия купуваха съдии и тормозиха футбола в България . Сега мощно си плащат. Сърцата им кървят как един отбор от дълбоката провинция им взима титлите. За Пловдив, за София, за Стара загора, за Варна, Лудогорец е точно това новобогаташите от "село". И не се заяждам, обиколил съм България с Локомотив- Лудогорец е гранд единствено в Разград...

Накратко:
Колкото и да ровиш, няма да успееш да заровиш Лудогорец. Още много десетки титли ще има, а вие "многото фенове" ще се задоволявате с оная тенекия на 10/15 години веднъж, ако Лудогорец ви я отстъпи! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Купа На България, 1/4 Финал / Лудогорец - Локомотив(Пд) 16.03.2021г.

Мнениеот mark1926 » 18 мар 2021 06:57

krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:[offtopic]
krumeto написа:
mark1926 написа:
krumeto написа:След мача да не чета - ама съдии, ама мъдии!



Ако мачът не се опорочи от съдията няма да говорим за него. Най- голямото притеснение на Локомотив е съдийството в този мач. Реално , няма отбор в А група, който да не и пропищял от съдийски тесли в полза на Лудогорец .

Локомотив има шанс да продължи към полуфиналите. Имаме много силна единадесеторка, плюс национала на Перу като коз от пейката. Той е непознат за съперника и може да реши двубоя към края на мача, когато влезе на смяна.

Дамбраускас е добро попадение за Лудогорец и може да си е написал домашното от загубата с 3-2 В Пловдив. Дано Тунчев има решение за бързите крила на зелените, откъдето станаха и двата гола в Пловдив.

Да видим кой си е написал домашното - Дамбраускас или Тунчев, от оная загуба с 6 - 1 на "големия" треньор дето ви "за.ба"!
Ако сте много добри, свалете ония от второто място, лично ще те поздравя във вашия форум.
Купата вече я забравете!
[/offtopic]
mark1926 написа:
krumeto написа:mark1926, излез да те видя. Сбигом КБ.
Нали ти казах да забравите купата навреме!
Удавихте се накрая. Не ви стигнаха силите до края.



Аз се възхищавам на играта на Пловдивския любимец. Локомотив изнесе изключително силен мач. Реално, ако някой от Япония изгледа мача, няма да разбере кой отбор е с бюджет от 50 МИЛИОНА и кой с 4 милиона. И то насред Разград, с невиждана база в България. Локомотив определено радва Локомотивци, поклон , черно- бели герои!

Дано Лудогорец вземе Купата, за да играем директно в Европа като трети отбор Не ми се иска да викам за червената шайка за Купата , ако Лудогорец отпадне.

Съдиите се справиха с мача. Заслужавахме да стигнем до дузпи, положително е, че отпаднахме в Разград от шампиона. По- достойно нямаше как да е.
Хареса ми и физическата подготовка на отбора. Силен Локомотив...


Не си въздигай отбора. Винаги ще сте след Лудогорец. Че сте взели две купи, не означав, че сте голям отбор. Просто, всички треньори даваха тежест на първенството, а на купата, ако стане!
От 27 мача имате 6 победи и 16 загуби - "нерде Ямбол, нерде Стамбол"
Нека мачовете да започнат с публика, тогава ще видим и публиката ви. На два/три мача събирате малко публика и започвате да се гордеете. В останалите "братушките" ви (срещу които нямам нищо против) не ходят да си дават парите.
Колкото до вчерашния мач, бях казал, простете се с КБ.
Пожелавам ви второ място в Ефбет лига. Дано и нашите да ви помогнат, та ония да отидат на 4/5 място.



Влез в нета , напиши фенове на Локомотив Пловдив и тогава говори за публика. Историята не започва преди 10 години, тогава влизате в А група. Колкото и да ви е странно, Локомотив го е имало на футболната карта преди Лудогорец ще го има и след него.

Няма как един милиардерски клуб без фенове, да претендира, че е по- голям от Локомотив . Няма гранд в Европа без фенове. Двете вървят ръка за ръка.

Иначе ми е кеф как шопите реват от Лудогорец. Десетилетия купуваха съдии и тормозиха футбола в България . Сега мощно си плащат. Сърцата им кървят как един отбор от дълбоката провинция им взима титлите. За Пловдив, за София, за Стара загора, за Варна, Лудогорец е точно това новобогаташите от "село". И не се заяждам, обиколил съм България с Локомотив- Лудогорец е гранд единствено в Разград...

Накратко:
Колкото и да ровиш, няма да успееш да заровиш Лудогорец. Още много десетки титли ще има, а вие "многото фенове" ще се задоволявате с оная тенекия на 10/15 години веднъж, ако Лудогорец ви я отстъпи! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Пожелавам ви още десет поредни титли, даже двайсет, да ги закръглите на 30 поредни. Което е смазване на шопите до степен да си говорят сами. Дано това е тяхната съдба...

Футболът обаче е игра за феновете, там губите уважението на големите отбори. Ето какво изповядва Локомотивеца https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... _QlS0D4kN8

Проектът на г-н Домусчиев Лудогорец има огромен недостатък, който е непоправим- липсата на агитка. С една орлица на стадиона не можеш да се мериш с големите публики и отбори.

Успех за Купата, и шампионата.Тази година, ако не вдигнете Купата ще я дадете на цска, но това ви прави фаворит...Домусчиев показва как се тъпче червения отбор. Май му доставя огромно удоволствие да мачка цска...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта