Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4239
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 28 авг 2019 11:09

1:2 , като победния гол очаквам да бъде след 80тата минута

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот tornadooo » 28 авг 2019 11:10

Марибор се надявам да излязат от наказателното си поле поне един два пъти, все пак са домакини, което означава 1-2 гола на Лудогорец.На коментиращите темата фенове от "големите грандове" няма смисъл да се отговаря. Ние да си гледаме нашият отбор, който ще е шампион колкото пъти си иска, и всяка година ще си играе в Европа, а те нека си плюят, характерна черта на неуспелия.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 28 авг 2019 12:38

tornadooo написа:....На коментиращите темата фенове от "големите грандове" няма смисъл да се отговаря. Ние да си гледаме нашият отбор, който ще е шампион колкото пъти си иска, и всяка година ще си играе в Европа, а те нека си плюят, характерна черта на неуспелия.

Всъщност, "Левски" (пиша за него, защото той ме интересува) има повече шампионски титли на страната (лично аз съм бил жив свидетел на 18 от общо 26) от всички останали сега действащи български футболни клубове, взети заедно (без умрелия ЦСКА), а когато първи влезе в групите на ШЛ, "Лудогорец" все още се състезаваше във "В" група, така за неуспехи и неуспели е малко пресилено да се говори!... :lol: Колкото до сегашното положение - да, "Левски" е в криза и никой не отрича това, затова ще си позволя да цитирам думите на Величка Аспарухова, съпругата на най-големия български футболист за всички времена, казани миналата година:  " Е, и? Какво от това? "Левски" има 104-годишна история. Ние можем да си позволим 10 години да бъдем в криза. Ние сме "Левски"! Да му мислят другите отбори, които имат кратка история, ако може да се каже, че е история 2 години или 7 години, или нещо такова."... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот doktora25 » 28 авг 2019 13:06

Доминацията на Лудогорец и евроуспехите им нямат нищо общо с проблемите в Левски и ЦСКА-София, които са основно вътрешни: неадекватното управление, текучеството, финансовото състояние, неспособността да се привлекат и задържат полезни играчи, които да са постоянни в изявите си и през миналия сезон това много добре си пролича. Колко подаръци имаше? Дерменджиев добре го каза - трябва не да събаряме Лудогорец, а да го догонваме.

Външните фактори по-скоро трябва да се търсят в централната власт, която по всичко изглежда има интерес двата гранда да се управляват точно по този начин. Помним при едно друго управление какви бяха клубните коефициенти, колко отбора имахме в ЕКТ и т.н. Локо Пловдив и Локо София имаха тогава по веднъж реални шансове за промоция.

Дори разградчани трябва да имат интерес от силна конкуренция във вътрешното първенство, чрез нея те самите да вдигат нивото, а не да бъдат сваляни до общата посредственост, както може би започна да се случва. Имаше мачове, в които съдиите се превърнаха в главни действащи лица, спор няма, към това не трябва да бъдем грам толерантни или безразлични, но този фактор влияе ли върху вътрешните проблеми в клубовете? Дори и да имаме нов шампион Лудогорец пак ще са по-близо до групите.
Имам известен оптимизъм относно случващото се в Левски и работата на Хубчев, но и едно наум във връзка с казаното по-горе.

Доколкото разградчани представят страната аз няма как да не им стискам палци. Мисля че треньорската смяна дойде на време, обикновено тя се отразява позитивно на отбора, футболистите се "събуждат" и взимат в ръце, разполагат с нужната класа и дълбочина. Може би прекалено многото ротации от началото на сезона попречиха на отбора да изгради игрови облик, новите футболисти да се сработят по хоризонтала и вертикала със съотборниците си, но противникът не изглежда непреодолим. 1:2, 2:2, нещо от сорта ми се върти.

Съгласен съм и с мнението, че ангажираността на Лудогорец в ЕКТ през есента би се отразила позитивно върху останалите клубове, защото в първенството ще бъдат по-малко концентрирани и мобилизирани. Просто до сега винаги е било така.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот Mirosvel » 28 авг 2019 13:07

LoveAndPeace написа:1:2 , като победния гол очаквам да бъде след 80тата минута


A дали няма да е в следващото издание на Лига Европа??

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот Mirosvel » 28 авг 2019 13:10

Ако искат да бият по спешност да подписват с Поли Генов (Стефан Апостолов). Тоя и в гъза си ще бръкне за да намери начин да им извади мача!! Препратка към последния им мач със Славия!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот Mirosvel » 28 авг 2019 13:13

Ами ако съдията на мача няма зоркия поглед, светкавична мисъл и безумна смелост на рефера Поли? Тогава кой ще вади мача? Май Киро ще трябва да се съблича (както навремето по физическо) :mrgreen:

На линия
krumeto
Мнения: 3666
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот krumeto » 28 авг 2019 14:52

Mirosvel написа:Ами ако съдията на мача няма зоркия поглед, светкавична мисъл и безумна смелост на рефера Поли? Тогава кой ще вади мача? Май Киро ще трябва да се съблича (както навремето по физическо) :mrgreen:

Не е работа на някои... никакви, да се тревожат за Лудогорец. Като си против Лудогорец, върви да пишеш съчинения във форума на томашовия о.бор! ;) :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Captain Stottlemeyer

Мнениеот organzata » 28 авг 2019 15:02

Странджата написа:Рев ще има, но ще има и точка ... Иначе за мене Лудогорец са по-стойностния отбор. Ако играят, както могат, домакинството няма да е за тях проблем - разбира се, ако домакините не надскочат себе си. Колкото за ползата за българския футбол - не съм дарен с такива широки хоризонти, само разбирам, че за достигнеш някой по-добър, трябва да станеш най-малкото и ти като него.


Аааа не,защо да стигаме по-добрия,не може ли силния да падне на нашето ниво,къде,къде по-лесно би било!Българина не обича да стига,той обича да сваля на неговото :mrgreen: !

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Лига Европа: плейоф (рев.) Марибор - Лудогорец| 29.08.2019г., 21:15ч.

Мнениеот Romanisto » 28 авг 2019 15:49

Честно казано, ако Стоев бе треньор щях да кажа че Лудогорец ще бие. Но сега махането му според мен може само да навреди и Лудогорец ще отпаднат именно заради това.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта