Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига | 3:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 493
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот grozdanovdng78 » 20 апр 2019 21:53

За следващият мач по крилата трябва да играят Попа и Лукоки, а нападател Свирчок, Кешеру трябва да си почине малко. Успех на Ботев за реванша за купата.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот slash1912 » 20 апр 2019 21:59

sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:Завършеният идиот и доказан некадърник Белия пак гледа от тъча като напикано дете майка си.Без стратегия,без тактика и мотивация,с футболни ментета като Филипов или Марин-толкова.

Белия да не е опъвал жена ти,че го храниш така във всеки коментар?

Не бе,тебе е опъвал.Затова ме е жал

Що не го напишеш това за Белия в Независимия,да видиш какво ще последва :lol: Освен,че си олигофрен си и мишок,да плюеш в разни чужди подфоруми леко скрито така :oops:

От зелени тикви семки не искам.Благодарение на такива мастий като тебе,този плужек си живурка и вие му ръкопляскате.Този Ботев на Н.Киров е много далеч от моят Ботев,с когото съм лягал и ставал вече 58 години.
PC.Не лошо да ме докладваш,това е присъщо на плъшоци като теб.

Не смятам да докладвам.Нека тия хубави мнения да стоят,за да видят повече хора какъв си паляк ;) Чакам да напишеш същото в Независимия,до тогава си страхлив мишок :!:
Като лягаш и ставаш 58 години ,кой е последния треньор,донесъл на Ботев купа и суперкупа?Дано склерозата и деменцията не са те налегнали много :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15050
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот miro_rz » 20 апр 2019 22:04

Браво на поляка , аз лично го харесвам много . Хубаво е да имаш заместник на Кешеру !

Пак ще кажа , нека се видим юли месец на Васил Левски !
Изображение

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот sss1912 » 20 апр 2019 22:10

slash1912 написа:
sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:Завършеният идиот и доказан некадърник Белия пак гледа от тъча като напикано дете майка си.Без стратегия,без тактика и мотивация,с футболни ментета като Филипов или Марин-толкова.

Белия да не е опъвал жена ти,че го храниш така във всеки коментар?

Не бе,тебе е опъвал.Затова ме е жал

Що не го напишеш това за Белия в Независимия,да видиш какво ще последва :lol: Освен,че си олигофрен си и мишок,да плюеш в разни чужди подфоруми леко скрито така :oops:

От зелени тикви семки не искам.Благодарение на такива мастий като тебе,този плужек си живурка и вие му ръкопляскате.Този Ботев на Н.Киров е много далеч от моят Ботев,с когото съм лягал и ставал вече 58 години.
PC.Не лошо да ме докладваш,това е присъщо на плъшоци като теб.

Не смятам да докладвам.Нека тия хубави мнения да стоят,за да видят повече хора какъв си паляк ;) Чакам да напишеш същото в Независимия,до тогава си страхлив мишок :!:
Като лягаш и ставаш 58 години ,кой е последния треньор,донесъл на Ботев купа и суперкупа?Дано склерозата и деменцията не са те налегнали много :lol:

Да ти кажа ли кой,моля..Този треньор се нарича Тодор Неделев,Антонио Вутов,Омар Косоко,Виктор Генев,Радослав Терзиев,Иван Чворович,Цветомир Панов........и въпреки лицето На.Киров.Дай боже на моите години и теб да те "мъчи" такава деменция.Ако искаш мога да напиша и кои играчи спечелиха предишната ни купа,но зная че на теб имената им не ти говорят нищо.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига | 3:0 FT

Мнениеот Plovdivskia Grand » 21 апр 2019 12:24

Кой крив,кой прав....в случая всеки от спорещите има донякъде обаче право.ФАКТ е,че Николай Киров е треньора извел любимия ни "Ботев"до трофеи след доста години "суша".ФАКТ е,че евротурнирите под негово ръководство отбора се представи много добре.ФАКТ е обаче ,че вече три години този треньор не може да си "направи" нито защитата нито "дефанса" :idea: !!!В този мач за пореден път се видя колко трагична/думата е точна/е нашата защита!Марин,Филипов и най-вече лицето Костадин Ничев :oops: в защита нямат нужните качества за титуляри в отбор като "Ботев"."Дефанса"в лицето на наказания :oops: Терзиев и налагания Апостолов /Щайгата/ :oops: е толкова далеч от истината,че повече няма накъде!Надявам се ,че критиката ми е градивна...За мача- очаквана победа на "Лудогорец",поляка е много по-полезен и по-добре се вписва в нападението на "Лудогорец"от румънеца Кешеру.Сигурен съм ,че Стойчо Стоев ще намери оптималния състав и ще заличи пораженията върху тима нанесени от големия "спец"Антони Здравков-"Сухия".Успех и на двата отбора и честит празник :lol: !

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот JACKO » 21 апр 2019 13:06

grozdanovdng78 написа:За следващият мач по крилата трябва да играят Попа и Лукоки, а нападател Свирчок, Кешеру трябва да си почине малко. Успех на Ботев за реванша за купата.


+1

Очаквана победа с оглед целите на двата отбора!
Весели празници.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига | 3:0 FT

Мнениеот ELFen » 22 апр 2019 08:41

Добър мач за нас, умно изигран и в две фази - хем да не морим много Ботев, че имат мач с абревиатурата от София, хем да напреднем за "кАпарираната титла" ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига

Мнениеот DarkPsy » 22 апр 2019 11:45

sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:
slash1912 написа:
sss1912 написа:
slash1912 написа:Белия да не е опъвал жена ти,че го храниш така във всеки коментар?

Не бе,тебе е опъвал.Затова ме е жал

Що не го напишеш това за Белия в Независимия,да видиш какво ще последва :lol: Освен,че си олигофрен си и мишок,да плюеш в разни чужди подфоруми леко скрито така :oops:

От зелени тикви семки не искам.Благодарение на такива мастий като тебе,този плужек си живурка и вие му ръкопляскате.Този Ботев на Н.Киров е много далеч от моят Ботев,с когото съм лягал и ставал вече 58 години.
PC.Не лошо да ме докладваш,това е присъщо на плъшоци като теб.

Не смятам да докладвам.Нека тия хубави мнения да стоят,за да видят повече хора какъв си паляк ;) Чакам да напишеш същото в Независимия,до тогава си страхлив мишок :!:
Като лягаш и ставаш 58 години ,кой е последния треньор,донесъл на Ботев купа и суперкупа?Дано склерозата и деменцията не са те налегнали много :lol:

Да ти кажа ли кой,моля..Този треньор се нарича Тодор Неделев,Антонио Вутов,Омар Косоко,Виктор Генев,Радослав Терзиев,Иван Чворович,Цветомир Панов........и въпреки лицето На.Киров.Дай боже на моите години и теб да те "мъчи" такава деменция.Ако искаш мога да напиша и кои играчи спечелиха предишната ни купа,но зная че на теб имената им не ти говорят нищо.

Ей урод долен ! Ти няма ли да спреш да тъпееш бе ?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига | 3:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 22 апр 2019 17:47

Щеше ми се да гледам този мач, но се замотах с прибирането от нашия и хванах само последните 15 мин.
По едно време от телевизора се чуха ясни викове "К*р за Литекс, Оле!" и реших, че нещо съм полудял или главата ми все още кънти от стадиона, ама не, явно съм си в час. Та се почудих домакините ли скандираха това или майните са имали публика, която е загрявала за мача им сряда? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15050
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лудогорец - Ботев (Пловдив) | XXX кръг - Първа лига | 3:0 FT

Мнениеот miro_rz » 22 апр 2019 20:30

TristaNNN написа:Щеше ми се да гледам този мач, но се замотах с прибирането от нашия и хванах само последните 15 мин.
По едно време от телевизора се чуха ясни викове "К*р за Литекс, Оле!" и реших, че нещо съм полудял или главата ми все още кънти от стадиона, ама не, явно съм си в час. Та се почудих домакините ли скандираха това или майните са имали публика, която е загрявала за мача им сряда? :lol:

Отбора на ГГ е доста популярен и уважаван както чуваш и виждаш ! :mrgreen: :lol:
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта