ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих /1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот gihuelo » 15 дек 2018 09:32

MarianDimitrov написа:
krumeto написа:
MarianDimitrov написа:Чакам конете с капаци, как пак ще си повтарят, с колко класи Лудогорец са над всички останали и как дори и да не ги бутат отвсякъде, ще станат шампиони, защото били много добри и класни ! То не че не се вижда де. Цюрих, точки...

Разбира се, че Лудогорец не са, щото паднаха от Цюрих! ;)
ЦСКА - София (София) са с класи над всички, стигнаха чак до трети предварителен кръг. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Хейтъри, оранжеви! :lol:

И с кой играха ЦСКА в трети предварителен кръг ? С Цюрих ли ? Става въпрос за нещата в момента как изглеждат а не преди време. Тази година сте трагедия, ама нали нямате право да губите точки, иначе гела ще се сърди :)
P.S. Как е на турски "хейтъри оранжеви" ?

Той вече им е сърдит :) Тази година само 12 милиона от УЕФА ,трябва да се бръкне с 14-15 за да покрие бюджета . И публика вече не доставя с автобуси :) Може и да му е писнало вече :)

ihtiandar
Мнения: 576
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот ihtiandar » 15 дек 2018 10:28

Играха доста прилично , като за без стимул , но....Някой да вземе да разбере , че в град с население колкото Девня не може да играеш с европейски отбори.През цялият мач онези си ни надвикваха и все едно сме на чужд терен.Бачкам в предприятие , от което щяхме да направим по-голяма агитка.Тъй че Домуса да го мести тоя отбор в София , защото ще си остане отборче на ниво ,, добро за нашето първенство'' :-o
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот ivan56 » 15 дек 2018 10:36

krumeto написа:
ivan56 написа:Най-тъжното от всичко, е, че този стадион красавец е грозно празен дори и в мач за ЛЕ.

Много ми е драго, че не се пълни с наркоманчета - сополиви. Водя си жената и децата!
Кога това на съборетината в София??? :roll:


Ае, кво ме занимаваш със София, там да се оправят.
Фактите са, че на стадиона ви имаше обидно малко публика, за мач от ЛЕ, бил той и без значение.
Нали знаеш, що Гришата си премести отбора в София :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот bsz1916 » 15 дек 2018 11:21

ivan56 написа:
krumeto написа:
ivan56 написа:Най-тъжното от всичко, е, че този стадион красавец е грозно празен дори и в мач за ЛЕ.

Много ми е драго, че не се пълни с наркоманчета - сополиви. Водя си жената и децата!
Кога това на съборетината в София??? :roll:


Ае, кво ме занимаваш със София, там да се оправят.
Фактите са, че на стадиона ви имаше обидно малко публика, за мач от ЛЕ, бил той и без значение.
Нали знаеш, що Гришата си премести отбора в София :mrgreen:

Вчера гледах по телевизията мача в София между Славия ( доколкото си спомням - софийски отбор ) и Верея . От това което показаха камерите , освен по няколко души в официалните ложи , не разбрах дали има и някой зрител на стадиона - показаха една жена седнала извън ложите , но не стана ясно дали е зрител или официално лице . Преди няколко дни даваха и един мач между 2 софийски отбора : Лезски -- Септември . Според публикациите това " столично дерби " е гледано от цели 570 зрителя на стадиона . А най - интересното е че целия кръг в така наречената ППЛ , в който имаше мач между първия и втория в класирането ( срещата ЦСКА - СОФИЯ ( София ) -- Лудогорец ) и плоздивското дерби ( Ботев - Локомотив ) , според официалната статистика е сэбрал общо 17000 зрители - бройка обичайна за мач от 3 - тото ниво в някои страни и то когато този мач е без кой знае какво значение .

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот ivan56 » 15 дек 2018 11:59

bsz1916 написа:
ivan56 написа:
krumeto написа:
ivan56 написа:Най-тъжното от всичко, е, че този стадион красавец е грозно празен дори и в мач за ЛЕ.

Много ми е драго, че не се пълни с наркоманчета - сополиви. Водя си жената и децата!
Кога това на съборетината в София??? :roll:


Ае, кво ме занимаваш със София, там да се оправят.
Фактите са, че на стадиона ви имаше обидно малко публика, за мач от ЛЕ, бил той и без значение.
Нали знаеш, що Гришата си премести отбора в София :mrgreen:

Вчера гледах по телевизията мача в София между Славия ( доколкото си спомням - софийски отбор ) и Верея . От това което показаха камерите , освен по няколко души в официалните ложи , не разбрах дали има и някой зрител на стадиона - показаха една жена седнала извън ложите , но не стана ясно дали е зрител или официално лице . Преди няколко дни даваха и един мач между 2 софийски отбора : Лезски -- Септември . Според публикациите това " столично дерби " е гледано от цели 570 зрителя на стадиона . А най - интересното е че целия кръг в така наречената ППЛ , в който имаше мач между първия и втория в класирането ( срещата ЦСКА - СОФИЯ ( София ) -- Лудогорец ) и плоздивското дерби ( Ботев - Локомотив ) , според официалната статистика е сэбрал общо 17000 зрители - бройка обичайна за мач от 3 - тото ниво в някои страни и то когато този мач е без кой знае какво значение .


ако искаш да го напиша на таджикистански, не ме еве, какво правят софийските отбори.
Тука говорим за този мач
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 6-ти кръг: Лудогорец - Цюрих 13.12.18/ 22.00 ч.

Мнениеот krumeto » 15 дек 2018 19:06

ivan56 написа:
bsz1916 написа:
ivan56 написа:
krumeto написа:
ivan56 написа:Най-тъжното от всичко, е, че този стадион красавец е грозно празен дори и в мач за ЛЕ.

Много ми е драго, че не се пълни с наркоманчета - сополиви. Водя си жената и децата!
Кога това на съборетината в София??? :roll:


Ае, кво ме занимаваш със София, там да се оправят.
Фактите са, че на стадиона ви имаше обидно малко публика, за мач от ЛЕ, бил той и без значение.
Нали знаеш, що Гришата си премести отбора в София :mrgreen:

Вчера гледах по телевизията мача в София между Славия ( доколкото си спомням - софийски отбор ) и Верея . От това което показаха камерите , освен по няколко души в официалните ложи , не разбрах дали има и някой зрител на стадиона - показаха една жена седнала извън ложите , но не стана ясно дали е зрител или официално лице . Преди няколко дни даваха и един мач между 2 софийски отбора : Лезски -- Септември . Според публикациите това " столично дерби " е гледано от цели 570 зрителя на стадиона . А най - интересното е че целия кръг в така наречената ППЛ , в който имаше мач между първия и втория в класирането ( срещата ЦСКА - СОФИЯ ( София ) -- Лудогорец ) и плоздивското дерби ( Ботев - Локомотив ) , според официалната статистика е сэбрал общо 17000 зрители - бройка обичайна за мач от 3 - тото ниво в някои страни и то когато този мач е без кой знае какво значение .


ако искаш да го напиша на таджикистански, не ме еве, какво правят софийските отбори.
Тука говорим за този мач

Ако искаш пиши го на бимбинистански...
Лудогорец играят в България, а публиката ни е нулева на всички в ППЛ! ;)
Левски Етър 850, Берое Черно Море 350, ЦСКА - София Витоша 950, Днес Локо Пд Ботев Вр 390
Колко зрители да има при минус 2 градуса в полунощ, в работен ден??? :roll:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта