ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот kiril.a.d » 09 ное 2018 11:31

damyanov1963 написа:
kiril.a.d написа:Е, честито ви...Как мислите, този успех, дали не се приближава до едни други успехи, на друг отбор, срещу БАТЕ, Тампере, Жилина, Иртиш, Вадуц? И какво нарицателно име има онзи отбор?...
Остава ви да се надявате че това е отзвук от великата работа на Аутуори, но както се чува Тони Здравков не мислел да променя нещо. И?...Докато не си намерите свестен треньор, май ще ви остане крехката радост, от нашето бизнес първенство ;)...
Между другото, аз не съм съгласен че играчите в отбора ви са изчерпани в този си вид! - просто трябва да се намери някой да ги мотивира, някак си...А то, дори на Дяков не му се играе вече, та вчера беше...бе направо за 2-3 червени картона, Натаниел също...И Моци пак плачеше за червен картон...И всичко това е именно от липсата на мотивация!!!
А Тони Здравков, може да ви мотивира, само да отпаднете и от Люксембург...доказа го вече, нали?
Да му се чуди човек на акъла на сайбията ви, че и солташака му, Петричев...А къде се беше запилял Караманджуков, с торбата с пари?...Хем и по Европа го знаели ;)...
Честно! - този вашия Петричев, все повече заприличва на нашия Стойкас Стоилас, но за беля, бизнесмените имат навика да си обичат солташаците, без да се замислят дали първенюто им не пречи на работата...

Пропуснал си Мура, МТК, Торпедо, Тулуза, Зимбру...
Само не знам защо си написал и БАТЕ, те всяка година играят в групите на ШЛ и ЛЕ, докато един друг наш отбор обикаляше села и паланки с цел някой да го припознае.

Пропуснал съм ги, защото те не са съотносими към "трактористи, скиори и разни други аматьори". Плюс това, ние тогава вече загивахме и не можеше да се равняваме с "Великия "Левски", нали? ;)...
Защо съм прибавил и БАТЕ? - защото в годината в която отпаднахте от тях, те все още бяха...на нивото на Иртиш! - само две години преди това, ЦСКА ги беше елиминирал, след 5:0 и 2:2...Е, след вас, станаха нещо...Т.е. вие ги направихте футболисти! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот damyanov1963 » 09 ное 2018 11:41

kiril.a.d написа:
damyanov1963 написа:
kiril.a.d написа:Е, честито ви...Как мислите, този успех, дали не се приближава до едни други успехи, на друг отбор, срещу БАТЕ, Тампере, Жилина, Иртиш, Вадуц? И какво нарицателно име има онзи отбор?...
Остава ви да се надявате че това е отзвук от великата работа на Аутуори, но както се чува Тони Здравков не мислел да променя нещо. И?...Докато не си намерите свестен треньор, май ще ви остане крехката радост, от нашето бизнес първенство ;)...
Между другото, аз не съм съгласен че играчите в отбора ви са изчерпани в този си вид! - просто трябва да се намери някой да ги мотивира, някак си...А то, дори на Дяков не му се играе вече, та вчера беше...бе направо за 2-3 червени картона, Натаниел също...И Моци пак плачеше за червен картон...И всичко това е именно от липсата на мотивация!!!
А Тони Здравков, може да ви мотивира, само да отпаднете и от Люксембург...доказа го вече, нали?
Да му се чуди човек на акъла на сайбията ви, че и солташака му, Петричев...А къде се беше запилял Караманджуков, с торбата с пари?...Хем и по Европа го знаели ;)...
Честно! - този вашия Петричев, все повече заприличва на нашия Стойкас Стоилас, но за беля, бизнесмените имат навика да си обичат солташаците, без да се замислят дали първенюто им не пречи на работата...

Пропуснал си Мура, МТК, Торпедо, Тулуза, Зимбру...
Само не знам защо си написал и БАТЕ, те всяка година играят в групите на ШЛ и ЛЕ, докато един друг наш отбор обикаляше села и паланки с цел някой да го припознае.

Пропуснал съм ги, защото те не са съотносими към "трактористи, скиори и разни други аматьори". Плюс това, ние тогава вече загивахме и не можеше да се равняваме с "Великия "Левски", нали? ;)...
Защо съм прибавил и БАТЕ? - защото в годината в която отпаднахте от тях, те все още бяха...на нивото на Иртиш! - само две години преди това, ЦСКА ги беше елиминирал, след 5:0 и 2:2...Е, след вас, станаха нещо...Т.е. вие ги направихте футболисти! :lol:

Грешиш, ние скиорите ги биеме с 12:2 и 7:1, готвачите и зъболекарите(Дъндолк) с 6:0 и 2:0, а когато вие сте били БАТЕ, те още бяха на нивото на Локомотив Витебск, който ние бихме с 8:1 и 1:1.
М/у другото, сега написах в гугъл ЦСКА - БАТЕ 5:0 и излезе ЦСКА - Левски 0:5. Би ли пояснил нещо, как се е казвал БАТЕ, когато сте ги били.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот hydetoshi » 09 ное 2018 15:01

Romanisto написа:Сякаш Лудогорец се изчерпа в европейските турнири. Тук не носи вина само треньора. Трябва една голяма чистка и да се привлекат нови играчи.

Стигне ли се до "голяма чистка" и привличане на нови играчи,Лудогорец приключва с големия футбол. Това не са резервни части за кола ,които просто трябва да подмениш и колата да продължи да е като нова. Трябва да му се целуват ръцете и краката на Ивайло Петев за отбора,който направи преди 7 години. И до днес има играчи от онзи състав - Дяков,Марселиньо. Досега нивото се поддържаше с постепенна замяна на по 1-2,максимум 3 нови играча. Но сега състава рязко застаря и ще се наложи в най - скоро време да бъдат сменени 5-6 играча на куп. Постепенно нивото ще падне.Може би наближава момента ,когато Лудогорец няма да стане шампион.После ще има период в който ще бъдат фактор в първенството от типа на Ботев и Берое,и един ден ,когато г-н Домусчиев се откаже (защото никой не е вечен ) просто отбора ще се върне от там от където дойде.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот hydetoshi » 09 ное 2018 15:05

damyanov1963 написа:
kiril.a.d написа:
damyanov1963 написа:
kiril.a.d написа:Е, честито ви...Как мислите, този успех, дали не се приближава до едни други успехи, на друг отбор, срещу БАТЕ, Тампере, Жилина, Иртиш, Вадуц? И какво нарицателно име има онзи отбор?...
Остава ви да се надявате че това е отзвук от великата работа на Аутуори, но както се чува Тони Здравков не мислел да променя нещо. И?...Докато не си намерите свестен треньор, май ще ви остане крехката радост, от нашето бизнес първенство ;)...
Между другото, аз не съм съгласен че играчите в отбора ви са изчерпани в този си вид! - просто трябва да се намери някой да ги мотивира, някак си...А то, дори на Дяков не му се играе вече, та вчера беше...бе направо за 2-3 червени картона, Натаниел също...И Моци пак плачеше за червен картон...И всичко това е именно от липсата на мотивация!!!
А Тони Здравков, може да ви мотивира, само да отпаднете и от Люксембург...доказа го вече, нали?
Да му се чуди човек на акъла на сайбията ви, че и солташака му, Петричев...А къде се беше запилял Караманджуков, с торбата с пари?...Хем и по Европа го знаели ;)...
Честно! - този вашия Петричев, все повече заприличва на нашия Стойкас Стоилас, но за беля, бизнесмените имат навика да си обичат солташаците, без да се замислят дали първенюто им не пречи на работата...

Пропуснал си Мура, МТК, Торпедо, Тулуза, Зимбру...
Само не знам защо си написал и БАТЕ, те всяка година играят в групите на ШЛ и ЛЕ, докато един друг наш отбор обикаляше села и паланки с цел някой да го припознае.

Пропуснал съм ги, защото те не са съотносими към "трактористи, скиори и разни други аматьори". Плюс това, ние тогава вече загивахме и не можеше да се равняваме с "Великия "Левски", нали? ;)...
Защо съм прибавил и БАТЕ? - защото в годината в която отпаднахте от тях, те все още бяха...на нивото на Иртиш! - само две години преди това, ЦСКА ги беше елиминирал, след 5:0 и 2:2...Е, след вас, станаха нещо...Т.е. вие ги направихте футболисти! :lol:

Грешиш, ние скиорите ги биеме с 12:2 и 7:1, готвачите и зъболекарите(Дъндолк) с 6:0 и 2:0, а когато вие сте били БАТЕ, те още бяха на нивото на Локомотив Витебск, който ние бихме с 8:1 и 1:1.
М/у другото, сега написах в гугъл ЦСКА - БАТЕ 5:0 и излезе ЦСКА - Левски 0:5. Би ли пояснил нещо, как се е казвал БАТЕ, когато сте ги били.

ЦСКА никога не е играл с БАТЕ. В годината в която лично аз ги чух за пръв път ( 1997) Левски се падна с единдруг беларуски отбор - Локомотив (Витебск ) и ги биха с 8:1
[offtopic]Малко се повторих с информацията,ама нейсе. И не било 1997 а 1998 година. При това на рождения ми ден. :lol:[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот krumeto » 09 ное 2018 15:18

Alooo, няма ли копй да помете?
Събрали се тирета и не знам какви си и обсъждат Левски и ЦСКА! Няма нищо за Лудогорец!
Ще напиша само ред и половина и ще ми триете написаното нали?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот ivan56 » 09 ное 2018 15:59

hydetoshi написа:
Romanisto написа:Сякаш Лудогорец се изчерпа в европейските турнири. Тук не носи вина само треньора. Трябва една голяма чистка и да се привлекат нови играчи.

Стигне ли се до "голяма чистка" и привличане на нови играчи,Лудогорец приключва с големия футбол. Това не са резервни части за кола ,които просто трябва да подмениш и колата да продължи да е като нова. Трябва да му се целуват ръцете и краката на Ивайло Петев за отбора,който направи преди 7 години. И до днес има играчи от онзи състав - Дяков,Марселиньо. Досега нивото се поддържаше с постепенна замяна на по 1-2,максимум 3 нови играча. Но сега състава рязко застаря и ще се наложи в най - скоро време да бъдат сменени 5-6 играча на куп. Постепенно нивото ще падне.Може би наближава момента ,когато Лудогорец няма да стане шампион.После ще има период в който ще бъдат фактор в първенството от типа на Ботев и Берое,и един ден ,когато г-н Домусчиев се откаже (защото никой не е вечен ) просто отбора ще се върне от там от където дойде.


Нещо като Литекс :lol:
Ама знае ли човек, може Кирчо да рестартира проекта за ужасТ на всичките му душмани.
Дано с времето се появи и някой нов такъв "проект"+ обичайните заподозряни отбори, така нивото на клетата ни А група ще вдигне.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 09 ное 2018 17:23

Снощи Лудогорец изнесе една от най-постните си продукции в ЕКТ и то срещу посредствен отбор. Никакво желание за игра, което за мен е непонятно, защото дори и шансовете за излизане от групата да бяха минимални, то изобщо не е са за подценяване парите, които се заработват при победа - €570,000. Киро да не е решил да кешира тази година и да закрива "проекта"? Иначе нямам друго логично обяснение на трансферната политика на клуба през последните 2 години.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот e4sy » 09 ное 2018 18:35

Много жалко,ако Лудогорец играеха играта , която показаха преди години на тия не им мърдаше 3ка на полувремето :idea:

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот bsz1916 » 09 ное 2018 18:44

Ozzimozzi написа:Снощи Лудогорец изнесе една от най-постните си продукции в ЕКТ и то срещу посредствен отбор. Никакво желание за игра, което за мен е непонятно, защото дори и шансовете за излизане от групата да бяха минимални, то изобщо не е са за подценяване парите, които се заработват при победа - €570,000. Киро да не е решил да кешира тази година и да закрива "проекта"? Иначе нямам друго логично обяснение на трансферната политика на клуба през последните 2 години.

Не ми се вярва , но дори и така да е , няма да е нещо кой знае колко фатално . Преди 2 години ликвидираха ЦСКА , но както виждаме - и без тях , животът си продължава .

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 4-ти кръг: Лудогорец - АЕК(Ларнака) 08.11.18/ 22.00 ч.

Мнениеот matador1 » 09 ное 2018 21:36

Решението е ясно. И е само едно. Викат му Чичо Гошо. Всичко друго е шит.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта