ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот KellyB » 25 окт 2018 21:54

IvailoRz написа:Колко ли е тъпо хем да искаш Лудогорец да паднат , хем да знаеш че тепърва ще се концентрират в първенството ..сигурно доста :?


Включвате по-здраво съдиите и сте шампиони отново! :)

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот IvailoRz » 25 окт 2018 21:57

KellyB написа:
IvailoRz написа:Колко ли е тъпо хем да искаш Лудогорец да паднат , хем да знаеш че тепърва ще се концентрират в първенството ..сигурно доста :?


Включвате по-здраво съдиите и сте шампиони отново! :)

Гледайте другия път пак да си викнете Кабаков ,да ви спести чист ЧК , за да не отидете на разлика...така звучи по-добре

kimmy_rz
Мнения: 99
Регистриран на: 11 ное 2010 08:46
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот kimmy_rz » 25 окт 2018 21:58

Каквото и да си говорим, нашите вече са стари муцуни. Половината отбор го няма второто полувреме. Дяков, Марсо, Вандерсон, Кешеру, не могат да тичат, не могат да се борят за първа топка и не е въпрос на желание - желание имат ама нямат сили. Няма как да направят преса а от основно от тях зависи тая работа. Губят концентрация пак заради умора. От друга страна си личи, че Натанаел, Сисиньо, Лукоки, въпреки че са на постове с много тичане изкарват яко цял мач. Не може само с мисъл и опит, трябва си свежа кръв. Преди време Безяк, Мисиджан, Абало, Ешпиньо нямаха умора цял мач понеже бяха на по/под 28 години. Страхотни играчи са изброените ама не може вече в Европа. Така не става. Ако ще 12 Ауторита и чичо Гошовци да сложиш повече няма да тичат момчетата.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 окт 2018 21:59

Типично българска работа да имаш супер отбор и да го осереш за три години.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

navybg
Мнения: 51
Регистриран на: 27 ное 2009 12:29
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот navybg » 25 окт 2018 22:10

miro_rz написа:Гледам доста дребни душички не пропускат нашите евро мачове ! :lol:
Ама като няма риба и рака е риба нали !?

Оняградец, айде вземи виж реално, че дори срещу кипърците второто нямахте силица да гъкнете, добре за вас, че тея не уцелиха вратата. Ама и късмета е до време, да знаеш.
Няма кабаковци, няма кой да ви дръпне до победата, това е. Тоя албанец що даде 4 минути, ма добре, че свири преди края на атаката, че май са бяхте насрали!

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот Sole » 25 окт 2018 22:14

Лудогорец няма никакви шансове да излезе от групата след хикса! То беше ясно,че швейцарци и германци ще се разберат да си разменят по 1 победа, за да завършат накрая и двата отбора с минимум по 12 точки.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот IvailoRz » 25 окт 2018 22:16

Колко сме вдигнали нивото щом се очаква постоянно да излизаме от групите... :oops:
Така е футбола,особено в Европа. Един път мачкаш и имаш късмет , друг път те гони малшанс и отпадаш . Като оная работа е ... Важното е да си вътре :lol: . Няма драма(поне при нас , гледам съперниците много са се разгорещили ).Догодина пак!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот miro_rz » 25 окт 2018 22:18

navybg написа:
miro_rz написа:Гледам доста дребни душички не пропускат нашите евро мачове ! :lol:
Ама като няма риба и рака е риба нали !?

Оняградец, айде вземи виж реално, че дори срещу кипърците второто нямахте силица да гъкнете, добре за вас, че тея не уцелиха вратата. Ама и късмета е до време, да знаеш.
Няма кабаковци, няма кой да ви дръпне до победата, това е. Тоя албанец що даде 4 минути, ма добре, че свири преди края на атаката, че май са бяхте насрали!

Виж какво аз се гордея , че съм от този град . Там съм роден , учил съм и съм възпитаван !
Благодарен съм на моите родители и приятели и т.н. Оняградец единствено може да викаш на човек , който познаваш и т.н. !
Хубава вечер и ти пожелавам някой ден и ти да гледаш ПСЖ , Арсенал , Реал , ПСВ и Ливърпул на живо !
Изображение

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот IvailoRz » 25 окт 2018 22:25

miro_rz написа:
navybg написа:
miro_rz написа:Гледам доста дребни душички не пропускат нашите евро мачове ! :lol:
Ама като няма риба и рака е риба нали !?

Оняградец, айде вземи виж реално, че дори срещу кипърците второто нямахте силица да гъкнете, добре за вас, че тея не уцелиха вратата. Ама и късмета е до време, да знаеш.
Няма кабаковци, няма кой да ви дръпне до победата, това е. Тоя албанец що даде 4 минути, ма добре, че свири преди края на атаката, че май са бяхте насрали!

Виж какво аз се гордея , че съм от този град . Там съм роден , учил съм и съм възпитаван !
Благодарен съм на моите родители и приятели и т.н. Оняградец единствено може да викаш на човек , който познаваш и т.н. !
Хубава вечер и ти пожелавам някой ден и ти да гледаш ПСЖ , Арсенал , Реал , ПСВ и Ливърпул на живо !

Право в имоциити :mrgreen: .

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот g3_ev2 » 25 окт 2018 22:51

Ханс Кристиан Андерсен: "...Царят вървеше под великолепния си балдахин, а по улиците и прозорците на къщите се трупаха хора и викаха:
— Ах, колко хубави са новите дрехи на царя! Каква чудесна мантия! Как хубаво му стои!
Никой не искаше да каже, че не вижда нищо, защото никой не искаше да мине за глупец или за некадърник. Нито едно царско облекло не бе извиквало досега толкова голям възторг.
— Гледайте, гледайте, царят е съвсем гол! — извика изведнъж едно дете.
— Господи, чувате ли какво казва невинното дете! — рече баща му и всички започнаха да предават думите на детето.
— Да, да, царят е съвсем гол! — извика най-сетне целият народ.
Царят беше поразен. Нему също се струваше, че народът е прав, ала си мислеше: „Все пак шествието трябва да се изкара докрай!“.
И прислужниците продължаваха да вървят все тъй тържествено след него и да носят краищата на въображаемата мантия."


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта