ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 окт 2018 12:09

ivan56 написа:...
А за Сухия, няма кво да се каже, треньор който пада два пъти от Люксембург е достатъчно.

Сухия завинаги в Лудогорец! Ама отде тоз' късмет, вероятно още след месец-два ще му покажат вратата, дано поне загуби някоя и друга точка дотогава, че да стане по-интересна борбата за титлата, че Домуса като докара някое светило зимата и тия пак ще са в играта.
Последна промяна от TristaNNN на 26 окт 2018 12:20, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот rebelheartous » 26 окт 2018 12:10

sandi74 написа:Абсолютен и безспорен факт е че 1 точка е повече от 0 ама за все пак за нея ще вземат някое ОЙРО и ще е взета срещу кипърски гранд.


Кипърски гранд? Това звучи като люксембургско страшилище. :lol:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3519
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот rebelheartous » 26 окт 2018 12:15

miro_rz написа:Виж какво аз се гордея , че съм от този град . Там съм роден , учил съм и съм възпитаван !
Благодарен съм на моите родители и приятели и т.н. Оняградец единствено може да викаш на човек , който познаваш и т.н. !
Хубава вечер и ти пожелавам някой ден и ти да гледаш ПСЖ , Арсенал , Реал , ПСВ и Ливърпул на живо !


Не се занимавай с тоя. Само селяндури като него могат да ти влизат на населено място.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 26 окт 2018 14:25

TristaNNN написа:
ivan56 написа:...
А за Сухия, няма кво да се каже, треньор който пада два пъти от Люксембург е достатъчно.

Сухия завинаги в Лудогорец! Ама отде тоз' късмет, вероятно още след месец-два ще му покажат вратата, дано поне загуби някоя и друга точка дотогава, че да стане по-интересна борбата за титлата, че Домуса като докара някое светило зимата и тия пак ще са в играта.


С оглед на мачовете, които имат, надежда всякаква тука оставете :lol:
То трябва да се молите вие и другите, тъкмо някое "светило" да доведе, че да завърже интригата, че както спукаха гума в ЛЕ, им остава само първенството да спасят сезона.
Само ще се облизват за такива като Чичо Гошо и Херо.
За единият съм сигурен, че никога няма се върне при тях, дано и другият да си гледа кефа, и да не се занимава с тия самовлюбени нарцисти, просто чЕкаме следващото световно "светило" в треньорската професия.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15024
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Мнениеот miro_rz » 26 окт 2018 14:48

TristaNNN написа:
ivan56 написа:...
А за Сухия, няма кво да се каже, треньор който пада два пъти от Люксембург е достатъчно.

Сухия завинаги в Лудогорец! Ама отде тоз' късмет, вероятно още след месец-два ще му покажат вратата, дано поне загуби някоя и друга точка дотогава, че да стане по-интересна борбата за титлата, че Домуса като докара някое светило зимата и тия пак ще са в играта.

Стига си кълнал бе ! :lol:
Сухия е левскар и мястото му е на Герена ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Мнениеот ivan56 » 26 окт 2018 15:01

miro_rz написа:
TristaNNN написа:
ivan56 написа:...
А за Сухия, няма кво да се каже, треньор който пада два пъти от Люксембург е достатъчно.

Сухия завинаги в Лудогорец! Ама отде тоз' късмет, вероятно още след месец-два ще му покажат вратата, дано поне загуби някоя и друга точка дотогава, че да стане по-интересна борбата за титлата, че Домуса като докара някое светило зимата и тия пак ще са в играта.

Стига си кълнал бе ! :lol:
Сухия е левскар и мястото му е на Герена ! :mrgreen:


Ако питаш мен, този самозванец, мястото му е водоноска или макс да реди конуси. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец /1:1 FT

Мнениеот SilentKiller » 26 окт 2018 21:54

Фенове на отбор, който не може да бие великана на Лихтенщайн - Вадуц :lol: , не знам с какви очи коментират тук. :roll: Какви шампиони ще ставате кви 5 лева ? За последните ви 5 или 6 евроучастия сте отстранили 1 (един) единствен противник - Сутиеска (Черна гора) миналия сезон, при това сте играли само в квалификациите за ЛЕ. В едни квалификации за ШЛ ще сте просто една боксова круша още в първия кръг, щото там има доста по-сериозни отбори от Сутиеска...дори и от Вадуц! :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза 3-ти кръг: АЕК(Ларнака) - Лудогорец 25.10 / 19:55 ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 26 окт 2018 22:29

krumeto написа:
Sisi 1914 написа:Май с тази точка не влиза в плановете ви и на пролет няма да продължите, което ви е целта? :oops:

Целта беше влизане в групите, а не излизане като първи или втори (разбира се, ако можем и това).

Втората ни цел е шампионска.

Сега вече аман им е системата на "грандовете"! :shock:


И втората ви цел ще ви е трудно постижима!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта