ЛЕ, Групова фаза 1-ви кръг: Лудогорец - Байер(Лев) 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ЛЕ, Групова фаза 1-ви кръг: Лудогорец - Байер(Лев) 2:3 FT

Мнениеот SilentKiller » 07 окт 2018 22:42

На мен мисълта ми беше друга. Това че в един мач Германия е победила Бразилия със 7-1 не може да се прави краен извод (едва ли не за вечни времена), че едните са по-добри от другите и т.н. и по-талантливи, след като е очевадно, че бразилчетата без значение дали са с цигански манталитет (почти всички са такива) са най-добрите в света и запълват европейските отбори както от най-високо ниво, така и от средно, че дори и такива от България - не само Лудогорец ами и Левски и ЦСКА имат афинитет към тях...при положение, че има сто и кусур националности в света и 7млрдно население. Китай колкото и пари да изсипва във футбола, китайчетата няма да станат по-добри нищо че са 1.5млрд. население!
Така че в случая ръстът или манталитетът са ирелевантни относно качествата на даден футболист. И Неймар е най-голямото лайно по характер в момента във футбола, по-зле и от Роналдо, но това не означава че сега някой лаик трябва да "го оцени" че нивото му е за А група на България - защото е лайно по характер или циркаджия щото се въргаля при всеки допир, същото се отнася и за Роналдо и други.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ЛЕ, Групова фаза 1-ви кръг: Лудогорец - Байер(Лев) 20.09.2018 г./ 22.00 ч.

Мнениеот russia » 08 окт 2018 18:16

tornadooo написа:
russia написа:Победа за "аспирините" с два гола разлика.

Излишно е човек дори да ти обърне внимание :lol:

Е, явно съм заслужил все пак малко внимание. Нищо, че прогнозата ми не бе съвсем точна. 8-)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта